Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2006 o 20:02, davis87 napisał:

czy moze mi ktos powiedziec w ktorym miejscu znajduje sie nicolai?? brakuje mi tylko tego
zadania do wykonania


Ja też nie wiem i proszę o pomoc. Szukam wszędzie po mapie (może niepotrzebnie?) i nie mogę znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-jak przejsc ta 1 kampanie-uwolniłem isabel z wiezienia ale jak tego czerwonego pokonac-prawie go rozwaliłęm bo połączyłem wojska isabel i godrica i walczyłęm isabel i jest lepsza niz godrick ale nie moge dalej przejsc-pomózcie mi-pleaska jak ktos przeszedł ten fragment?

ZWRACAM SIE O POMOC W TYM POSCIE A NIE BĘDE SIE ZNOWU POWTRZAZAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 21:02, Maestro1992 napisał:

ja właśnie ściągałem z ubi i miałem plik .exe od razu, moze z gamershella będzie ok??


ee on taki ma byc, dajezs na niego 2 razy i sie instaluje LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 22:41, trolek88 napisał:

-jak przejsc ta 1 kampanie-uwolniłem isabel z wiezienia ale jak tego czerwonego pokonac-prawie
go rozwaliłęm bo połączyłem wojska isabel i godrica i walczyłęm isabel i jest lepsza niz godrick
ale nie moge dalej przejsc-pomózcie mi-pleaska jak ktos przeszedł ten fragment?

ZWRACAM SIE O POMOC W TYM POSCIE A NIE BĘDE SIE ZNOWU POWTRZAZAC?


Ja stosowałem taktykę pilnowania zamku (co się oddaliłem armą to zaraz z nikąd mi sie pojawiał przeciwnik wchodzący do praktycznie pustego zamku no i load był potrzebny, a jak byłem z armią w poblizu to się czymał z daleka). No i oczywiście postaraj się jak najszybciej znaleźć Grala. Gdy pilnujesz zamku i armią jesteś w pobliżu to cię tak ostro nie atakują no i masz szansę z nimi wygrać (ja wygrywałem wszystko). A jak już zdobyłem grala to poszło w miarę łatwo. Najważniejsze z tego co zauważyłem to pilnować i rozwijać zamek a gdy dojdziesz do Archaniołów to już jakoś pójdzie ;) (tyle mojej rady).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 22:18, Miocen napisał:

> czy moze mi ktos powiedziec w ktorym miejscu znajduje sie nicolai?? brakuje mi tylko
tego
> zadania do wykonania


Ja też nie wiem i proszę o pomoc. Szukam wszędzie po mapie (może niepotrzebnie?) i nie mogę
znależć.


Musisz dac wojska godrickowi i nim isc w dolny prawy rog mapy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2006 o 23:37, pavick napisał:

Musisz dac wojska godrickowi i nim isc w dolny prawy rog mapy ...


Dzięki!!

A tak nawiasem mówiąć, to jak się wam podoba demko, bo nigdzie zbyt wielu konkretnych opinii nie widziałem. Mnie się bardzo podoba, grafa, muza , klimat - to główne zalety. Jednak jest kilka wad (w moim odczuciu). Mianowicie niewygodny interfejs w zamku, nieintuicyjny (może z powodu nie znajomości j. ang.) rozwój zamku, nieco niezrównoważona siła jednostek (np. słabe jednostki 7 levelu) , w podziemiach trzeba sie namachaćsporo kamerą. System rozwoju bohatera też jest dla mnie ździebko niezrozumiały (ale tu też wina chyba mojego angielskiego). No i denerwuje mnie , że na jednej stronie książki zaklęć znajdują się tylko 3 czary.

A co wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Tak
Moje + To Efekty Grafika Klimat Dynamika Szczegułowość Muzyka
Moje - To Zamki Szczegulnie zachowanie kamery i Interfejs,Arcy diabeł jest cienki za cienki w poruwnaniu do innych jednostek inferno, Magia chociarz Żeby sie nauczyć Grać cza durzo grać i wiedzieć dokładnie wszystko co i jak..Jeśli Chodzi o Ocene to na 100pkt daje 90:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie jest grall?sorrki ze ide na łatwizne ale nie moge przejsc-dla mnie heroesy V są trudniejsze niz 3-ale i tak zamówie sobie orginał bo pirat tylko marnuje tak piękna grę ale jak sie ma orginała to cała gra napełnia kształtu więc m 100zł nie szkoda i zamówie tą za 100zł.odpiszcie.napisze wam czy przeszłem tego czerwonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!
Ja mam pytanie zupełnie z innej beczki:
ile obelisków znajduje się na pierwszej mapie dostępnej w kampanii, w tej w której steruje się Godericiem i Isabelą??
Z góry dzięki za odpowiedzi.
A poza tym gierka prezentuje się bardzo dobrze i śmiga nieźle. Już zamówiłem EK.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceniając demo:
Za ogromny plus uważam to że demo działa mi o wiele lepiej niż beta. Dodatkowo wrażenia audio wizualne są o wiele bardziej zadowalające. Niezgadzam się z opinią że kamera po wejściu do zamku jest beznadziejna. Moim zdaniem jest całkiem fajna, mogła by tylko robić troche lepsze ujęcia... Gra się na prawde przyjemnie, o niebo przyjemniej niż w wersje beta. Sterowanie przyjemnie i intuicyjne (byłem sceptycznie nastawiony do tej zmiany, ale mi się spodobało). Ale żeby nie było tak cukiekowo to napisze też o kilku rzeczach które mi się nie podobają:
Po pierwsze, mimo iż nastąpiła pewna zmiana w kwesti wyboru budynków w mieście, to mimo wszystko nie odpowada mi ten system, ikony są zbyt małe i nie wiem czy wynika to z mojego gapiostwa ale jakoś brakuje mi wiadomości dotyczących zależności miedzy budynkami. Jest to jeden z niewielu elementów które wolał bym oglądać w innym wydaniu w wersji końcowej.
Drugą sprawą która mi nie odpowiada to nowy wygląd niektórych postaci... Jest może troche tak jak UT napisał, czyli że już sie przyzwyczaiłem, ale swoją drogą enty - patyczaki to już przesada.
No i trzecia sprawa... czyli błedy występujące w grze. Nie wiem jak wam ale u mnei dość często się trafiają. Np. podczas walki potrafią zniknąć wszstkie jednostki, pozostają jedynie bohaterowie, jedyne co wtedy pozostaje to wgrac grę od nowa.

Na razie tyle
Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 03:11, P@blo napisał:

No i trzecia sprawa... czyli błedy występujące w grze. Nie wiem jak wam ale u mnei dość często się trafiają. Np. podczas
walki potrafią zniknąć wszstkie jednostki, pozostają jedynie bohaterowie, jedyne co wtedy pozostaje to wgrac grę od nowa.

No, to jest dość poważny problem. Mam nadzieję, że UT to wszystko spisuje i przekazuje. Byłaby wtedy szansa, że do ukazania się wersji finalnej zostanie to wszystko jeszcze poprawione.
A jeśli nie wszystko to przynajmniej część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko jest zarąbiste. Gra działa mi płynnie na max detalach i rozdzielczości 1024x768. Niestety mam parę zastrzeżeń. Zmieniono wygląd Inkwizytora i Drzewców, ale nikt nie pomyślał żeby zmienić obrazki na tym pasku gdzie wyświetla się kolejność ataku poszczególnych jednostek :) Nival powinien wrócić do starego wyglądu Drzewców ( tzn. drzewca z ruskich baśni :) ) i Inkwizytora. Wogule niektóre jednostki są za szybkie (np. Drzewce :D ). Oprawa dźwękowa wyszła autorom gry znakomicie (aż nie mogę pogodzić się z tym, że w LEK nie będzie ścieżki dźwiękowej z gry). Grafika również stoi na wysokim poziomie. Armie w trybie Duel powinny być bardziej zrównoważone. Sylvan''em można wygrać z każdą inną armią. Wg. mnie armie do Duel''a powinny być wybierane losowo przez komputer, albo gracz dostawałby określoną ilość surowców i sam wybierałby swoją armię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie .... wstyd .... wstyd ... :D

Użyjcie troche mózgu. MI zajęło przejście I misji w demku 4,5h. Widocznie trzeba sie troche napocić żeby ją przejść :) Tyle czekaliście na demko a teraz na łątwizne idziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 09:42, davis87 napisał:

CZY KTOS WIE GDZIE ZNAJDUJE SIE NIKOLAI


To pytanie już się powtarza odpowiedz masz, choć by z 10 postów wyżej wszystko masz opisane w dzienniku misji musisz przejść przez garnizon ,który się znajduje w prawym dolnym rogu mapy na ziemi demonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować