Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Nie wiem jak was ,ale mnie straszne wkurza kamera na polu walki.Jeśli już zrobili w taki sposób że nie można ustawić w dowolnym punkcie,tylko robić zoom na srodek pola bitewnego,to przynajmniej mogliby zrobić coś żeby się dało obracać także w lewo(zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara).To by dało naprawde lepszy efekt,szczególnie podczas oblężenia zamku.Jeśli ustawie jakąś małą jednostkę blisko rogu za palisadą,to nie widać co się tam dzieje ,z jednej strony zasłania wieża a z drugiej jakieś drzewko i mur(Heaven).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:35, rafalluc napisał:

Jeśli już zrobili w taki sposób
że nie można ustawić w dowolnym punkcie


Przecież można prawie dowolnie ustawić kamerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:57, HamsterX napisał:

ale zoomowac mozna tylko na srodek pola


niekoniecznie... nie mogę teraz tego sprawdzić więc mogę się mylić ale czy strzałkami nie można w penym ograniczonym zakresie zmieniać celu kamery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:57, HamsterX napisał:

ale zoomowac mozna tylko na srodek pola


Chodzi o pole walki? Przecież po przybliżeniu możesz przesuwać widok strzałkami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 17:56, UMC.Hugo napisał:

witam. mam pytanie. czy wersja demo ze strony CDProjektu pozwala na grę przez internet ??


ano pozwala ;]

jak to, zoomować można wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znacie moze juz pradziwą date pełnej wersji polskiej i w europie-najbardziej mnie interesuje polska wersja kiedy wychodzi bo juz ie moge się doczekac a demo mi sie strasznie podoba a chciałbym wczesniej zamówic.czekam na odpowiedzi od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:05, trolek88 napisał:

znacie moze juz pradziwą date pełnej wersji polskiej i w europie-najbardziej mnie interesuje
polska wersja kiedy wychodzi bo juz ie moge się doczekac a demo mi sie strasznie podoba a chciałbym
wczesniej zamówic.czekam na odpowiedzi od was


Wersja Polska bedzie razem z remiera europejska natomiast premiera amerykanska zostala przesunieta(jesli dobrze pamietam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 18:28, trolek88 napisał:

Wolvi a kiedy będzie Polska wersja językowa a kiedy europejska?mozesz mi zdradzic trochę :)?



Człowieku jak byś mi to wiedzieli ale słyszałem że ma wyjśc na gwiazde 2007 roku zadowolny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto pogadać o tym dual mode , ktory jest dostepny w demo .Podzielcie sie swoimi uwagami oraz doswiadczeniem jakie zdobylicie przez ten krotki okres czasu.MI sie wydaje ze jedna rasa nie mozna pokonac wszystkich ;/ Szkoda bo necro jest naprawde fajne. Pozatym jakie czary preferujecie ? pozdro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 19:44, Przemek1989 napisał:

Warto pogadać o tym dual mode , ktory jest dostepny w demo .Podzielcie sie swoimi uwagami oraz
doswiadczeniem jakie zdobylicie przez ten krotki okres czasu.MI sie wydaje ze jedna rasa nie
mozna pokonac wszystkich ;/ Szkoda bo necro jest naprawde fajne. Pozatym jakie czary preferujecie
? pozdro ;]


Ja mam takie doswiadczenie:jak gram Dungeon to z Heaven raczej wiekszosc walk wygrywalem tak samo z inferno i z nekropolis natomias wszystkie walki z Sylvana przegrywalem tylko raz 20 druidow mi zostalo a z Academy pol na pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tokagero skąd wiesz ze 19 maja-ale to pewna wiadomosc-jezeli pewna to bede zamawiał juz dzis-juz lece na strone gram.pl i zamawiam-dzięki wam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej grałem Haven. Zwykle bez problemów wygrywałem z inferno i necropolis, pół na pół z dungeon i academy. A jeśli chodzi o sylvan to ciężko go pokonać czymkolwiek, chociaż czasem się udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować