Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2006 o 00:45, darsz napisał:

> Mroczne Elfy to wymysl Tolkiena...
Czy aby napewno, jakoś sobie nie przypominam by pisał cokolwiek...?


Hehe to troche zawila sprawa...
poniwaz jak dobrze wiemy Dar Elf to hmmm jakby to poweidziec Zly Elf^^
A te stworki zdaje sie ze Tolkien nazwal je Goblinami Kiedys dawno temu Byly szlachetnymi Elfami..ale zeszly na ciemna strone mocy...wiec jak by nato nei[patrzec taki Goblin to Dark Elf heheheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj(hmm juz 2 dni temu bo minela polnoc ;p)kupilem herosow no i cacy sie gra. Patch 1.1 tez ok. Bledy w lokalizacji sa ale cos tam ponoc maja naprawic. Ponoc? No niestety nie znajde dokladnych danych bo sie NIE DA.

Chce pogadac o grze-ale sie nie da
Chce pogadac o technikaliach-ale sie nie da

Czy tak trudno pisac w 2 topicach? 1 techniczny 2 ogolny? Ten temat ma ponad 800 stron juz. Znalezienei w nim jakiejkolwiek informacji jest niemozliwe. Szukajac np informacji o patchu 1.2 naczytalem sie wnerwijacych spoilerow fabuly, ktorych NIE CHCE znac!! Pozostaje mi wiec omijanie topica i tyle.

Zachecam do utworzenia oddzielnych 2 topicow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 01:44, Lailonn napisał:

Czy tak trudno pisac w 2 topicach? 1 techniczny 2 ogolny? Ten temat ma ponad 800 stron juz.
Znalezienei w nim jakiejkolwiek informacji jest niemozliwe. Szukajac np informacji o patchu 1.2 naczytalem sie
wnerwijacych spoilerow fabuly, ktorych NIE CHCE znac!!

Przesadzasz. Ten temat ma zaledwie 320 stron (a wszystko zależy od tego ile postów na stronie sobie ustawiłeś :)

Jednak zgadzam się z Tobą, że zasada jednego ogólnego wątku nie sprawdza się w przypadkach topików tematycznych, w których chce się znaleźć konkretną informację. Pisałem już o tym na starym forum.
Albo moderatorzy zaczną dopuszczać tworzenie większej ilości wątków bardziej precyzyjnie określających problem (np. "HoM&M 5 - problemy z instalacją" lub "HoM&M 5 - problemy z przejściem 1 kampanii" itd.) albo zaczną konsekwentnie usuwać spam z tego typu wątków.
Zresztą to ostatnie przydałoby się nawet w przypadku wprowadzenia pierwszego wariantu :-)
Należałoby takie wątki oznaczyć osobnym, specjalnym znaczkiem jako wątki poradnikowe i ściśle przestrzegać aby znajdowały się tam wyłącznie pytania i odpowiedzi jak w FAQach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 00:53, STARSCR3AM napisał:

Hehe to troche zawila sprawa... poniwaz jak dobrze wiemy Dar Elf to hmmm jakby to poweidziec Zly Elf^^
A te stworki zdaje sie ze Tolkien nazwal je Goblinami Kiedys dawno temu Byly szlachetnymi Elfami..ale
zeszly na ciemna strone mocy...

Tutaj protestuję, same nie przeszły na "ciemna stronę mocy" :)), zosatały przez Melkora zamienione, przekształcone...
Ale Tolkien nie pisał o takich Dark Elfach jak te z DD, Warhammer, czy z H5. Chociaż mógł. Przecież w mitologii skandynawskiej (a czerpał z niej garściami) był już podział na elfy złe(Svartalfar) i dobre(Liosalfar), które się praktycznie nie różniły wyglądem między sobą.
Trochę za dużo twórcy Heroesów 5 czerpali z Warhammera FB; może już nie da się nic orginalnego stworzyć.
Ale przyznać muszę że historia opowiedziana w kampanii nawet mnie zaciekawiła, a niektórzy aktorzy w polskim dubbingu są naprawdę dobrzy vide Olbrychski jako Markal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2006 o 01:44, Lailonn napisał:


Czy tak trudno pisac w 2 topicach? 1 techniczny 2 ogolny? Ten temat ma ponad 800 stron juz.
Znalezienei w nim jakiejkolwiek informacji jest niemozliwe. Szukajac np informacji o patchu
1.2 naczytalem sie wnerwijacych spoilerow fabuly, ktorych NIE CHCE znac!! Pozostaje mi wiec
omijanie topica i tyle.


Co Do Spoilerów to każdy kto ma zamiar ujawnic cos z fabukly albo cos niech walnie przed takim textem Duzymi literami Napis SPOiLER albo najlepiej niech sie modki wysilą i niech zrobia opcje ukrywania textu znaczy jak sie kliknie to sie potem poajwi nie jest widoczy odarzu własnie na spojlery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 01:44, Lailonn napisał:

Czy tak trudno pisac w 2 topicach? 1 techniczny 2 ogolny? Ten temat ma ponad 800 stron juz.
Znalezienei w nim jakiejkolwiek informacji jest niemozliwe. Szukajac np informacji o patchu
1.2 naczytalem sie wnerwijacych spoilerow fabuly, ktorych NIE CHCE znac!! Pozostaje mi wiec
omijanie topica i tyle.

Zachecam do utworzenia oddzielnych 2 topicow...


Czasami warto korzystac z wyszukiwarki postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie Czy ktoś może wie czy będzie poprawiona taka rzecz. Jak gramy w pojedynczą mapę bądź multiplayer i mamy okno wyboru zamku bohatera premii początkowej. To czy jest szansa że zrobią tak że po naciśnięcu prawym przyciskiem będzie sie można o nim więcej dowiedzieć znaczy jakie posiada talenty zdolności bo teraz wybiera się bohatera na oko no chyba że ktoś zna wszystkich na pamięć :)
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapewne jest teoretycznie taka mozliwosc :) moze zrobia:) moze wystarczy to zglosic do UBI/CDP a zastanowia sie nad tym ulepszeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... gra jest świetna ale mocno zabugowana..... ale mi i tak się trasznie podoba!!! Już się nie mogę dooczekać drugiego patchu i oczywiście dodatku (bo chyba raczej coś się o nim myśli)...( ale jestem dobrej myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spokojnie będzie można ściągnąć 1.00->1.2 Jeżeli nawet nie to co to za problem ściągnąć najpierw 1.00->1.1 a później dopiero 1.1->1.2;) Nikt się chyba nie przepracuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero 1 kampanie przeszedlem i jestem na 3 misji Inferno ale bugow jakos nie zauwazylem. jedyne co rzuca sie w oczy to te angielskie napisy i brak zgrania animacji z dzwiekami w pewnych filmikach.

ps. Poki co z wszystkich dzwiekow Linda wypada najlepiej...kto by pomyslal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie jak poznać jaką mam wersję gry? chcę ściągnąć patch 1.1 i tam sa 3 opjce, z ktorych do wyboru mam 2: podstawowa DVD lub kolekcjonerska, jaka ja mam jeżeliw pudełku miałem HOMM5, HOMM3, intrukcje do gry, poradnik i kartę pomocy i kartę referencyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem każdy kto wgra pacza 1.1 nażeka na spolszczenie gry to po co go wgrywać jak jeszcze przeszkadza. Pacz powinien być poto by zmniejszać błędy a nie je powiększać. Ma on jakieś dobre strony którymi może się poszczycić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 12:40, Renchar napisał:

Z tego co zauważyłem każdy kto wgra pacza 1.1 nażeka na spolszczenie gry to po co go wgrywać
jak jeszcze przeszkadza. Pacz powinien być poto by zmniejszać błędy a nie je powiększać. Ma
on jakieś dobre strony którymi może się poszczycić.


Oczywiście że ma, i to sporo : http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1306

Tu masz całą listę zmian, aczkolwiek nadal nie wiem jaką ja mam wersję gry... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 12:40, SataS napisał:

A ja mam pytanie jak poznać jaką mam wersję gry? chcę ściągnąć patch 1.1 i tam sa 3 opjce,
z ktorych do wyboru mam 2: podstawowa DVD lub kolekcjonerska, jaka ja mam jeżeliw pudełku miałem
HOMM5, HOMM3, intrukcje do gry, poradnik i kartę pomocy i kartę referencyjną?

jeżeli wszystko masz w kuferku to masz kolekcjonerska, a tak wogoel to przrczyataj posty wcześcniej najlepiej ne niebieki i zobacz jak rozóżnic zwyklą od EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 12:44, nadol91 napisał:

> A ja mam pytanie jak poznać jaką mam wersję gry? chcę ściągnąć patch 1.1 i tam sa 3 opjce,

> z ktorych do wyboru mam 2: podstawowa DVD lub kolekcjonerska, jaka ja mam jeżeliw pudełku
miałem
> HOMM5, HOMM3, intrukcje do gry, poradnik i kartę pomocy i kartę referencyjną?
jeżeli wszystko masz w kuferku to masz kolekcjonerska, a tak wogoel to przrczyataj posty wcześcniej
najlepiej ne niebieki i zobacz jak rozóżnic zwyklą od EK

ok, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra wiadomosc dla posiadaczy edycji kolekcjonerskiej :) udalo mi sie znalesc sposob by nie znikal specjalny slad bohatera przy wczytywaniu gry :)

wystarczy ze zacznie sie jakakolwiek nowa gre a nastepnie wczyta zadana gre :) i juz mozemy sie cieszyc ladna podkladka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jestem troche nie na czasie bo ciągle tera gram w Heroes V. Mam takie pytanie, CD-P powiedziało że jeszcze w tym tygodniu powinni chyba dac path poprawiający polską wersje (te rzeczy które z angliczył path 1.01 ), gdzie on jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować