Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2006 o 20:04, morthi napisał:

a moze to dlatego ze masz laptopa? moze to z tym jest zwiazane ? tak jak napisane jest w tym
poscie z ubi...



nie, nie mam laptopa.

juz wszystko OK. heh. dziwna sprawa.. jak dawalem uninstall to sie hirki zaczynaly na nowo instalowac. w ogole nie moglem ich usunac (a recznie nie chcialem)
w koncu zainstalowalem do innego katalogu, uruchomilem patcha 1.2 i o dziwo poszlo jak po masle tyle ze tym razem pokazywal sie jako 1.1

w kazdym razie juz hirki5 sa i profil z kampania caly..

jak slowo daje. jeszcze nigdy nie mialem z zadna gra tyle problemow co z h5

juz latwiej bylo wgrac gre na atari z kasety 60 min. z dwoch stron =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:16, Slave napisał:

a dziala Ci normalnie gra wieloosobowa i pozostale opcje?


W sumie nie wiem, gram na razie tylko w singla ale mogę sprawdzić.
Jeśli będzie trzeba włożyć płytę aby pograć w multi to zrobię to i po sprawie.

Nie wiem co masz na myśli pisząc "pozostałe opcje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:48, morthi napisał:

rob screeny i wrzucaj na forum :)

pozniejsie zrobi watek - bugi w h5 :D

for eyes only ;)


OK. :) Bedę się starał robić max screenów. Jeśli to ma w czymś pomóc. A potem wślemy je wszystkie do Ubi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:27, morthi napisał:

najprawdopodobniej tak :) ale mozesz sprobowac z wersji 1.0 do 1.2 i daj znac czy Ci sie udalo



odpowiem za kolegę, nie da rady trzeba mieć patcha 1,1 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorrki ma morginalną wersje gry zakupioną w sklepie gram.pl tylko nie chce mi się co chwila wkładać plytke do napędu do wersji 1.1 znalazłem i był link to tego cracka podany an tej samej stronie po za tym crack no cd czy też patch jak zwą tak zwą nie jest piractwem nie którzy producenci gier go udostępniaja po to żebyjak się gra przez neta albo po lanie nie wkładać plytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

orginalne gry nie wymagaja crackow - producent nigdy nie udostepnia czegos takiego jak crack

lamiesz regulamin forum zadajac takie pytania i prezentujac takie poglady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link nie był zamieszczany prez mnie,hmm dziwne a ja sięspotkałem z takim czymś w starcrafcie. Zresztą heroes 3 w wersji 3.2 miał opcje gry wieloosobowej bez wkladania płytki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok wiem tylko mam nadzieje żę w nastepnym patchu pojawi się taka możliwość że gra się włączy i jeśli nie ma włożonej płytki do napędu to będzie można pograć w trybie multiplayer a jeśli chce się pograć kamapnie to wtedy uruchamiamy gre z płytke od dawna wiele gier fukncjonuje na takiej zasadzie. Jest to moim zdaniem troche bezsesnu włozyć płytke żeby zaraz ją wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale też wcięło informację o obrażeniach zadanych od czarów podczas walki, super po prostu, literówki to pół biedy, ale teraz co walkę trzeba wybierać czar najeżdżać na przeciwnika sprawdzać ile zada obrażeń itd;
Oby CDP Szybko poprawił ten błąd bo naprawdę deczko to irytujące, w dodatku w opisie Hydry z Głębin jest wzmianka ,że regeneruja ona 30-50 HP a powinno być ,że regeneruje zdrowie całkowicie. Dopiero grałem 30min z nowym paczem a już takie rewelacje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak tutaj edytować swoje posty? W opisie Rytualnego Lochu, jest napisane ,że zwiększa on przyrost Krwawych Dziewic i Furii oraz Minotaurów i Minotaurów Strażników, a poświęcenie istot daje dodatkowy przyrost zależnie od ilości poświęconych stworzeń. Niestety budowla nadal na starcie nie daje żadnego przyrostu w/w stworzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować