Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2006 o 22:49, szakalec napisał:

yo mam pytanko bo dawno mnie tu niebyło jest juz patch 1.2

owszem ale wystarczy poczytać chociaż jednąs tronkę żeby się w tej materii zorientować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 22:45, VrOObel69 napisał:

ale szczerze mówiąc to mnie zaskoczyłeś z tym W3...


hmmm, pomyłka :) miałem nie 200M tylko 320M, a to jest różnica :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 00:52, Briho napisał:

Trzeba instalować najpierw 1.1. Było już o tym nie raz pisane.

jemu chodzilo o nieoficjalny patch 1.11p. zmiany z 1.11p nie zostaly dodane do patcha 1.2 lub tylko po czesci (tak mi sie wydaje), bo np. nadal jest "czy na pewno chcesz opuscić grę?" a w patchu 1.11p chyba bylo to poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 07:29, morthi napisał:

jszcze tego nie wiemy :) kjak na razie testowany jest patch 1.2 i sprawdzamy czy sa w nim bledy


Witam. Właśnie pracuję nad Unoficial Patchem do 1.2. Mam smutne wieści. Wszystkie nasze błędy, oprócz tłumaczeń artefaktów, nie zostały poprawione. Tylko tłumaczenia artefaktów. Dalej mamy np.: zamiast Logistyki "Droga Ziemi" :(

Ale do rzeczy. Czy ktoś wie, w którym pliku znajduję się tekst z błędnym napsiem "uruchomianie", bo za nic na świecienie moge tego znaleźć :( Ciężka sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam co zmienia patch i brakuje mi jednej rzeczy. Czy naprawde nie poprawia płynności gry? Byl taki watek na CH ''problems with hi end systems'' gdzie niezaleznie od opcji grafiki niemilosiernie tnie na drzewach. Dalej tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz co to oznacza ? ze CDP ma w glebokim powazaniu nas graczy a przy tej grze pracuje w dalszym ciagu ta sama grupa ignorantow ktorym nalezy zabrac ciastka i przerwy a osobe ich nadzorujaca po prostu wywalic...

brak slow Di...brak slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 00:52, Briho napisał:

Trzeba instalować najpierw 1.1. Było już o tym nie raz pisane.


?
a ja od razu dalem 1.0 -> 1.2 i wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi, przypadkiem nie wiesz, gdzie znajdują się pliki odpowiedzialne za teksty stacjonarnych budowli na mapie przygody, gdzie można nająć stwory, bo jakoś nie mogę nic znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to blad, ale jest w grze "Tydzień Zmian". w opisie pozostalych ygodni w czasie gry na koncu jest kropka a w opisie tego tygodnia jej nie ma. a brzmi on tak: "podczas walki poziom wszystkich czarow magii mroku podniesiony do maksimum"
albo mi sie wydaje albo to zadanie troche jest dziwne i teraz nie wiem czy zostalo ono uciete czy tylko kropki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

literowka...szkoda ze nie morzesz screenow wrzucac... swoja droga to dziwne bardzo :) a probowales pod inna przegladarka ? np firefoxem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystam z firefoxa :]
mam cos z polaczeniem bo praktycznie nie moge wysylac danych. nie moge zamieszczac obrazkow na forum ani zmienic avatara. maila moge wysylac, ale jak wpakuje jakikolwiek zalacznik to nie da rady wyslac, dochodzi do kilku procent i sie zatrzymuje. wlasnie zaraz ide przeinstalowac windowsa bo mnie to juz denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować