Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

ale to strasznie dlugo trwa :D a tak mozesz sobie strzebac screenshoty :) jak Ci sie tylko podoba a na sam koniec rozgrywki przekonwertowac je na jpg :) szybciej i wygodniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:39, nadol91 napisał:


> Unoficial Patch :) - 2 błedy już odkryto :)
jakie to powiedz bo jeszcze nie instalowałem tego patcha :D:D:D nie no i tak go zainstaluje


Już mówię:
- literowka podczas włączania gry wieloosobowej
- brak tłumaczenia w "icon" w Galeri Sław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety trzeba bedzie :) pewnie pierwsze screeny pojawia sie na dniach :) albo tez godzinach :D

jak zwykle nivail/ubi sie nie popisalo i cdp musi poprawiac bledy po nich :D czy tez raczej my bedziemy poprawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:39, morthi napisał:

ale to strasznie dlugo trwa :D a tak mozesz sobie strzebac screenshoty :) jak Ci sie tylko
podoba a na sam koniec rozgrywki przekonwertowac je na jpg :) szybciej i wygodniej :)

moze i masz racje, ale za bardzo sie tym programem nie umiem obsługiwac, ale co tam są wakacje MAMY DUUUZO CZASU !!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

klikasz w file i barch conversion :) czy tez jak sciagniesz polska wersje to sie inaczej nazywa :) wrzucasz screeny w tiff :) i klikasz konwertuj :) samo sie robi :)

mnie sie to bardzo podoba ze screenshoty sie robia od razu w folderze i nie trzeba nigdzue wychodzic z gry by je zapisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2006 o 18:40, DiDivor napisał:

Już mówię:
- literowka podczas włączania gry wieloosobowej
- brak tłumaczenia w "icon" w Galeri Sław

to co zabuieracie sie za tego Unoficial patch, chyba ze wystarczy zmienic pliki txt, tylko nie iwem ktore ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:40, morthi napisał:

niestety trzeba bedzie :) pewnie pierwsze screeny pojawia sie na dniach :) albo tez godzinach
:D

jak zwykle nivail/ubi sie nie popisalo i cdp musi poprawiac bledy po nich :D czy tez raczej
my bedziemy poprawiac ;)


Ale my damy radę :) Tylko nie wiem, czy patch trza bedzie budować od podstaw, czy kontynuować pracę po v1.11 :)
Jutro wszystko zobaczę :) Może stworzę też patch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista błędów:
1) podczas "pojedynku" nie widac siły czarów w księdze :( (mozliwe ze w "normalnej grze" tak samo jest
2) icon - brak spolszczenia w galerii sław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to juz niestety CDP zawalilo :/ uuu....niech no sie dokladnie wgryze w heroskow 1.2...bedzie jazda na forum...kolejna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 18:45, Slave napisał:

i nadal jest "czy chcesz opuscić grę?"


Niestety, nie wzięli sobie naszych poprawek chyba do serca. Ciekawe, jak sprawa wygląda z artefaktami i resztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niestety mam cos zrabane i nie moge zamieszcac obrazkow na forum, nie moge nawet ustawic avatara :( konieczny bedzie reinstall systemu - chyba jutro to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2006 o 09:21, Krejt napisał:

> Ja tez mam problem z ta misja, tylko ze troche innego rodzaju ;)) Mianowicie musze miec
20
> koscistych smokow by moc teleportowac sie za jednym z bochaterow! Przeszukalem cala plansze

> i nigdzie nie mozna ich zrekrutowac, tak samo nie mozna ich wychodowac w miescie! Jak
rozwiazaliscie
> ten peoblem??
W bardzo prosty sposób.
Masz Kij Piekieł? Tym artefaktem możesz przekształcić akademie w nekropolie. Potem tylko wystarczy
budować te struktury, które są konieczne do zbudowana cmentarzyska smoków (chyba fort - zrujnowana
wieża - cydatela - zamek - cmentarz smoków) a olać resztę. Warto też postawić smoczy nagrobek,
aby zwiększyć przyrost.
No a potem rekrutujemy, czekamy tydzień, znowu rekrutujemy aż uzbiera się 20. :)

Niestety wlasnie bohater z tym kijkiem mi uciekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować