Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

pytanie do tych ktorzy graja w kampanie i z jakiegos powodu musieli przeinstalowac gre.

czy po reinstalce musicie przechodzic kampanie od nowa czy mapy ktore mieliscie juz dostepne beda nadal dostepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a masz zainstalowanego patcha 1.1? na pewno nie zmieniales niczego w rejestrze? kiedys na stronie CDP jeden z pracownikow zalecal zmiane kilku rzeczy w rejestrze ale to i tak nie pomagalo, moze zrobiles tak jak on pisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:58, Slave napisał:

a masz zainstalowanego patcha 1.1? na pewno nie zmieniales niczego w rejestrze? kiedys na stronie
CDP jeden z pracownikow zalecal zmiane kilku rzeczy w rejestrze ale to i tak nie pomagalo,
moze zrobiles tak jak on pisal?

To było tylko dla posiadaczy zwykłej DVD, innym te pathe się wtedy instalowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mapy sa zapisane w pprofilu :) tak jak postepy w kampanii :) wszystko zostaje tak jak bylo :)

tylko przypadkiem nie usun sobie tych save''ow i profili przy odinstalowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:00, eL Fron napisał:

> To było tylko dla posiadaczy zwykłej DVD, innym te pathe się wtedy instalowały.


wiec jest sprawiedliwie - wtedy my nie moglismy zainstalowac patcha a teraz oni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:01, Slave napisał:

> > To było tylko dla posiadaczy zwykłej DVD, innym te pathe się wtedy instalowały.

wiec jest sprawiedliwie - wtedy my nie moglismy zainstalowac patcha a teraz oni :P


Raczej chyba tylko moonman, bo nikt inny jeszcze nie zgłaszał problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 20:06, Luke PL napisał:

robimy nowy Topic
Bugi w H5 1.2



Na tym forum jest jedynie sens robic "bledy w poloniacji" bo to przeciez nie CDP robi te gre. Od zglaszania bledow jest oficjalne forum tworcow ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee.. najlepiej robić w ch.. duużop screenów potem tam gdzie mamy HoMMa wejsc do kaalgu screensots i mamy wszystkie jakie kiedykolwiek robiliśmy..

vuala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:29, morthi napisał:

Piractwo ...


A ten dalej swoje :) Mnie też nazwisz piratem? Mam oryginalne Heroes V, a mimo to używam nodvd bo jest mi po prostu wygodniej i bezpieczniej dla płyty - właśnie o to zapewne pytał wcześniej PanBogactwa. Czy jestem piratem, hackerem itp.? Nie sądzę, mam "zmodyfikowaną" grę w pewnym sensie, jednak rozumując w ten sposób to i wszelkie patche robione przez graczy także mogą być traktowane jako piractwo.

Weź trochę na wstrzymanie, nie wszyscy pytający o nodvd czy nocd mają pirackie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 19:29, morthi napisał:

Piractwo


No cd/dvd to nie koniecznie musi byc crack. Istnieja rowniez obrazy plyt lub ''mini-image" i mysle, ze takie cos by mu rowniez wystarczylo. Mozna by sie rowniez zastanowic czy posiadaczowi oryginalnej gry wolno ja przerobic/scrackwoac by nie wymagala plyty czy tez nie. To juz jednak jest pewna ingerencja w program wiec pewnie niet ;]

Do zainteresowanego. Sprobuj zrobic obraz plyty. Moze ktos wie jak robic mini-image(zajmuja raptem kilka MB) ? Bo to bardzo przydatna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować