Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2006 o 13:43, morthi napisał:

ale mi pomogles.ha ha ha..

czy ktos wie co to za blad ?
http://www.gram.pl/upl/forum/2006_3/20060727132606.jpg



No wybacz, ale to na serio wygląda na błąd po stronie serwera UBi, zatem nie za wiele można na to poradzić, chyba ze to kolejny bug w grze :D

Acha, a propos bugów, to gra mi się notorycznie wieszała, bądź wychodziła do windowsa. (Pisałem już o tym na forum) okazało się, że jest konflikt z pendrajvem Kingston DataTraveler II, po wyjeciu pena z portu usb wszystko chodzi idealnie.

Nie mam pojęcia z czego to wynika, ale w innych grach i programach wszystko było ok, pendrajv jest sprawny wszystko działa oprócz Herosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie, kiedy doszedł ta niespodzianka, ktoś ukradł dla jaj zostawione w drzwiach awizo, w poniedziałek zostawili powtórne awizo, ale mama je wyrzuciła, sądząc, że to awizo do poczki, którą sobie zamowiła, a którą odebrała parę dni wcześniej. Ech, to chamstwo i niepomyślunek...

Nie wiecie, jak długo paczki zostają na poczcie po otrzymaniu powtórnego awiza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 albo 3 tygodnie jest na odebrane paczki - lepiej zebys poszedl jak najszybciej :) i odebral swoja paczke z herosami :) bo bedzie zwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 14:20, morthi napisał:

http://rapidshare.de/files/27189797/Poprawiony_Text.rar.html

bez problemu stad sciagniesz :) tylko nie zapomnij o duzych literach :)


Tylko że mi pisze że coś ściągam i mam to skończyć i dopiero zacząć to ściągać ale ja nic nie ściągam więc ponawiam prośbę o ponowne wrzucenie na inny upload

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wybieracie jaki zamek chcecie miec początkowe zasoby itp to przy opisie bohatera macie jakies dodatkowe info??bo u mnie jest tylko imie i tylko np cos takiego u haven treserka gryfów przy jednej z bohaterek nic innego nie mam tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodac te mody do unofficial patcha i spolszczyc je to sie pzryda i to badrzo :))a tak pozatym to mam problem
jak juz wpisze haslo do profilu na ubi w herosach to mi wyskakuja kanaly wybieram jakis i zaczyna sie laczenie z tym kanalem laduje sie strasznie dlugo a i tak nic to niedaje ;/ jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich problemów z Herosami V zostało rozwiązanych, ale ciągle przy załączeniu gry pojawia się error z napisem Failed to set display mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 14:30, morthi napisał:

to zrob restart przegladarki albo kompa :) albo wylacz to co sciagasz :)


Robiłem to i nic nie dawało ponownie proszę o zupladowanie gdzieś indziej niż na rapidshare

a te mody to wkleić do folderu data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 19:58, morthi napisał:

maly update :) coby wszystko bylo zgodne z wersja 1.2 :)
http://rapidshare.de/files/27111743/Heroes_V_Unofficial_Patch_v1.2d_update.zip.html
kolejny update :)
instalujemy gre i patche w takiej kolejnosci:

> 1.0 -> 1.1 -> 1.11 -> 1.11p -> 1.2 -> 1.2d

Dnia 26.07.2006 o 19:58, morthi napisał:

tylko wtedy bedzie wszystko dzialac poprawnie

Witam..zacząłem dopiero grać i nie wiem jak to jest z tym patchem 1.2.Jesli mam 1.1 i zainstaluje 1.2 to wszystko będzie ok? czy trza tak jak wyżej 1.0> 1.1...nadmieniam ze szukałem na forum 1.11,1.11p i nie znalazłem.THX za info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przypomniał mi się bug w grze pod czas pojedynków w Hot-seat''ie (nie wiem czy tylko w pojedynku czy też gdzieś indziej w multiplayerze) najeżdżając kursorem na jednostkę przeciwnika aby ją zaatakować (wręcz lub na dystans, czary są normalnie) pokazuje się od ilu do ilu jednostek może zabić a u mnie nieraz zadawało więcej np. pisało 1-2 a zabiło 4 niech ktoś to sprawdzi u siebie i jak będzie mógł to poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować