Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

DiDivor co mam zrobic zebym byl wymieniony w readme nieoficjalnego patcha 1.2d? znalazlem sporo bledow i to tuz po udostepnieniu patcha 1.2. wymienilem je na forum. czyzby bardziej oplacalo sie nie mowic o bledach i zrobic samemu poprawke, udostepnic ja na forum i poprosic o dolaczenie do nieoficjalnego patcha z uwzglednieniem w creditsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywa budynek na mapie, w którym można zobaczyć, kto ma najsilniejszą armię, najwięcej surowców, itd? Bo w jednym z plików jest "Jaskinia Zbójców". Wydaje mi się, że to się tak nie nazywa.
Ps
Nie uważacie, że nazwa mojej rangi idealnie do mnie pasuje? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ta kopalnia wydobywa 1 kryształ dziennie." "Ta kopalnia wydobywa 1 klejnot dziennie." "Ta kopalnia wydobywa 1 rtęć dziennie." Czy nie lepiej by było "jedną jednostkę kryształu/klejnotów/rtęci/siarki"? No bo 1 rtęć (jedna rtęć?) trochę głupio wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 15:19, matiz123 napisał:

"Ta kopalnia wydobywa 1 kryształ dziennie." "Ta kopalnia wydobywa 1 klejnot dziennie."
"Ta kopalnia wydobywa 1 rtęć dziennie." Czy nie lepiej by było "jedną jednostkę kryształu/klejnotów/rtęci/siarki"?
No bo 1 rtęć (jedna rtęć?) trochę głupio wygląda.

z kryształem jest ok a z rtęcią proponuje
"To laboratorium produkuje 1 uncję rtęci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam wiadomość.......''

Zainstalował właśnie patch1.2 z CDP (unofficial nie instalowełem, właśnie dlatego ;) ktoś musi sprawdzać, no nie?)).

Czekam na propozycję co sprawdzić?

(prośba głównie do kolegów od unoficial)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maly update :) coby wszystko bylo zgodne z wersja 1.2 :)
http://rapidshare.de/files/27111743/Heroes_V_Unofficial_Patch_v1.2d_update.zip.html

* przywrocono nazwe wielkie wierzeje
* poprawiono opisy tygodni by byly zgodne ze zmianami zawartymi w patchu 1.2
* poprawiono instrukcje instalacji

kolejny update :)
instalujemy gre i patche w takiej kolejnosci:
1.0 -> 1.1 -> 1.11 -> 1.11p -> 1.2 -> 1.2d
tylko wtedy bedzie wszystko dzialac poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie kolejną porcję moich poprawek. Tym razem 40 plików. Chociaż w ponad dziesięciu wystarczyło dodać kropkę albo przecinek. :) Niestety znowu spotkałem się z "Wampiryczny Lord" zamiast "Lord Demonów". :/ Mam nadzieję, że to był ostatni raz. :) Zauważyłem, że chyba już nikt poza mną już nie poprawia błędów. A szkoda. Jeśli ktoś by chciał pomóc, to podaję tutaj foldery w katalogu Text, których jeszcze nie sprawdziłem: Heroes, Dwellings, Creatures, CombatStrings, Buildings i Artifacts. Ale ostrzegam - w tych folderach jest naprawdę dużo plików. ;)

http://rapidshare.de/files/27116233/poprawki6.rar.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się męczę z tą trzecią misją Inferno (choc już prawie załatwiam Gilraena), ale zastanawia mnie jedna kwestia. Czy w tej części jest tak jak to było w trzeciej, że na koniec pojawia się jakiś ranking przy przejsciu gry? Przeszedłem pierwszą kampanię, ale nie widziałem nic takiego. Jest coś takiego na końcu gry?
W trójce bylo po wpisaniu kodu w trakcie gry to na końcu w rankingu pojawiało się "oszust" czy jakoś tak. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok :) zrobie teraz te foldery :) i jak skoncze to wrzuce poprawki :) damy rade:) to juz koncowka :)


@ HumanGhost

byc moze po wprowadzeniu przez patch 1.2 rankingu cos takiego sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 21:03, morthi napisał:

byc moze po wprowadzeniu przez patch 1.2 rankingu cos takiego sie pojawi :)


Hmm to jaki teraz ten patch jest? Byłem przekonany, że gram właśnie na tym patchu. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 20:53, HumanGhost napisał:

Tak się męczę z tą trzecią misją Inferno (choc już prawie załatwiam Gilraena), ale zastanawia
mnie jedna kwestia. Czy w tej części jest tak jak to było w trzeciej, że na koniec pojawia
się jakiś ranking przy przejsciu gry? Przeszedłem pierwszą kampanię, ale nie widziałem nic
takiego. Jest coś takiego na końcu gry?
W trójce bylo po wpisaniu kodu w trakcie gry to na końcu w rankingu pojawiało się "oszust"
czy jakoś tak. :-)


Patch 1.2 wprowadza rankingi takie jak były w trójce (do każdej kampani osobny 10-miejscowy ranking). Tyle że żeby być na tej liście trzeba całą kampanię danego zamku przejść na patchu 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 21:12, eL Fron napisał:

Tyle że żeby być na tej liście trzeba całą kampanię danego zamku przejść na patchu 1.2


Aha! Teraz rozumiem. Znaczy, że dwie kampanie nie będę miał "zrankingowane". Ale dobre i to. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was mógłby się zająć folderami, które nie zostały jeszcze sprawdzone? Jest ich sześć i są dosyć duże. Możemy się jakoś nimi podzielić. Co Wy na to? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2006 o 21:41, morthi napisał:

juz napisalem ze sie tym zajme :) spox :)

jak skoncze to wrzuce :)

Czy Ty chcesz zrobić wszystkie foldery? Widzę, że jesteś ambitny. :P Przeglądałeś już artefakty? Jak nie, to ja się mogę nimi zająć. :) Chcę jeszcze coś zrobić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować