Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

poszukuje obrazkow z jednostkami z lochu, moga byc takie jak w karcie pomocy, ale nie te ze strony homm5.gram.pl. wie ktos gdzie moge je znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najprostrzym sposobem jest zebyssobie rozbudowal zamek loch na max :) a pozniej porobil screeny z ekranu kupowania wojsk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 17:17, Radek15 napisał:

Ale mi cały czas tak pisze "Your IP-address 83.15.108.178 is already downloading a file. You
have to wait until it is finished.
Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now.
Instant download-access!
If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A
Premium-account solves this problem as well." nie wiem dlaczego nic nie ściągam tylko chce
to ale nie da rady


A nie masz neta przez "sieć lokalną" czy jakoś inaczej (znaczy chodz mi o to czy nie masz przypadkiem wewnętrznego adresu ip, bo jak tak to wszyscy którzy są w twojej posieci z zewnątrz są widoczni pod tym samym ip) ? Jeśli ktoś kto jest w twojej podsieci może pobiera plik to jeśli chcesz pobierać plik to nie da rady bo Rapidshare cie i tak odetnie. Mam nadzieję że nie zamotałem za mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem. Jeśli ktoś byłby tak uprzejmy i wrzucił ten plik z poprawkami na inny serwer, to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 17:43, Nufiko napisał:

> Ale mi cały czas tak pisze "Your IP-address 83.15.108.178 is already downloading a file.
You
> have to wait until it is finished.
> Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account
now.
> Instant download-access!
> If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address.
A
> Premium-account solves this problem as well." nie wiem dlaczego nic nie ściągam tylko
chce
> to ale nie da rady

A nie masz neta przez "sieć lokalną" czy jakoś inaczej (znaczy chodz mi o to czy nie masz przypadkiem
wewnętrznego adresu ip, bo jak tak to wszyscy którzy są w twojej posieci z zewnątrz są widoczni
pod tym samym ip) ? Jeśli ktoś kto jest w twojej podsieci może pobiera plik to jeśli chcesz
pobierać plik to nie da rady bo Rapidshare cie i tak odetnie. Mam nadzieję że nie zamotałem
za mocno.



nic nie zamotałeś wiem o co ci chodzi bo ja neta mam od takiego gościa co ma serwer i dzieli na 5 osób tego neta i możliwe że mamy tylko jeden ip i ktoś pobierał coś z tej strony, spróbuje teraz może się uda sciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przestan spamowac radek15 bo wprowadzasz balagan na forum i lamiesz regulamin. jesli nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz

kolejny blad - mimo ze ksiega czarow dziala u wielu jednostek i u wszystkich bohaterow zdarzaja sie problemy
lisze nie pokazuja wielkosci obrazen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 19:02, morthi napisał:

kolejny blad - mimo ze ksiega czarow dziala u wielu jednostek i u wszystkich bohaterow zdarzaja
sie problemy
lisze nie pokazuja wielkosci obrazen


Z tego co pamiętam to ogólnie do czaru rozkład nie ma podawwanych obrażeń. Zgłaszałem to już jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 19:02, morthi napisał:

kolejny blad - mimo ze ksiega czarow dziala u wielu jednostek i u wszystkich bohaterow zdarzaja
sie problemy
lisze nie pokazuja wielkosci obrazen

Wiem o tym, dziś koło 22 będzie nowy Spellbook Fix, który doda do Księgi Czarów WSZYSTKIE funkcje, jakie powinny być w patchu 1.2.
Oczywiście dowiecie się pierwszi, jak go skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Widze, że na forum ruch, błędów też nie brakuje. Niestety nie miałem kompa wczoraj i dzisiaj, wymieniałem na nowy. Ale już wróciłem :) Patch v1.2e na pewno bedzie, ale na pewno nie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pieknie :) super:)

he he :D mala podpowiedz duelowa :)
jesli Twoj przeciwnik wybiera Razzaka (tego od golemow) nie martw sie - Orson sie z nim rozprawi :) a w przypadku Delebb wez Ossira i schowaj lucznikow :) bedzie rzez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2006 o 19:02, morthi napisał:

lisze nie pokazuja wielkosci obrazen

U mnie po ostatnim patchu nie pokazuje ilości obrażeń do żadnego czaru u żadnej jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować