Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Z dużą dozą pradopodobieństwa mogę powiedzieć, że Heroes V Unofficial Patch v2.1B zostanie wydany w ten weekend. Z najważniejszych rzeczy, które poprawia, to ogromna ilość poprawek kwestii w kampanii Kuźni Przeznaczenia. Dodatkowo w patchu poprawiono wsparcie dla podstawowej wersji gry :D. Oprócz tego patch zawiera oczywiście kolejne porcje błędów wychwycone przez morthiego, za co mu serdecznie dziękuję. Będzie to na pewno ostatnie wydanie Unofficial''a przed wyjściem patcha v1.5 do podstawowej wersji gry.

Tak więc czekajcie :D

PS Czy coś wiadomo o wyjściu patcha v1.5 (kiedy ??, nowości, jakie ma zawierać) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem z trzecią misją kampani nekropolis. Każe mi zwerbować 20 kościanych smoków a ja już wszystkie jakie są na mapie zwerbowałem i nie uzbierałem dwudziestu. Czy jest jakiś sposób aby przejść tą misję bo jest długa i nie chce mi sie jej przechodzić od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 00:13, b.szym1 napisał:

Znowu szukam Waszej pomocy.Zawieszała mi się od czasu do czasu gra.Później przy dwóch save
mi wyskakiwała do pulpitu, więc postanowiłam ją usunąć i jeszcze raz zainstalowac.Niestety
normalnie nie udało mi się tego zrobić i robiłam to odzielnie,ale z dodaj/usuń już tylko tytułu
nie udało mi się usunąc.Chciałam zainstalować grę od nowa,ale po naciśnięciu "instaluj" pojawia
mi się pytanie "Czy chcesz usunąć zaznaczoną aplikację i wszystkie składniki?" Po naciśnięciu
"tak" pojawia się napis ,że deinstalacja zakończona.I co ja mam robic?Chcę grać i nie mogę.Pomóżcie
proszę


Rozwiązanie swojego problemu znajdziesz na tej stronie: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=325&p=783

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z przedostatnią misją kampanii Inferno. Prowadząc Agraela (mam go na 26-27 poziomie) mam za zadanie zebrać min 100 elfów i zdobyć portowe miasto. Jednak straciłem na tę misję mnóstwo czasu i po prostu nie mogę jej ukończyć. Armie bohaterów elfów są po prostu potężne, a już ta w Erewel to kosmos. W dodatku na moje miasto co rusz napada jakaś wielka armia, więc muszę ciągle uciekać... Prosze o jakieś rady, bo np w poradniku dołączonym do gry jest że te 100 elffów można gdzieś znaleźć a ja ich nie odnalazłem :/ Zebrałem ręcznie, ale i tak nie poradzę nic wobec tamtych armii :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 11:47, mac27 napisał:

Mam problem z przedostatnią misją kampanii Inferno. Prowadząc Agraela (mam go na 26-27 poziomie)
mam za zadanie zebrać min 100 elfów i zdobyć portowe miasto. Jednak straciłem na tę misję mnóstwo
czasu i po prostu nie mogę jej ukończyć. Armie bohaterów elfów są po prostu potężne, a już
ta w Erewel to kosmos. W dodatku na moje miasto co rusz napada jakaś wielka armia, więc muszę
ciągle uciekać... Prosze o jakieś rady, bo np w poradniku dołączonym do gry jest że te 100
elffów można gdzieś znaleźć a ja ich nie odnalazłem :/ Zebrałem ręcznie, ale i tak nie poradzę
nic wobec tamtych armii :/


Ta misja nie sprawiła mi większych problemów. Z tego co pamiętam to po zajęciu miasta inferno dość szybko zacząłem zajmować miasta elfów. Kupiłem dwóch dodatkowych bohaterów jeden dostarczał do Agraela armię inferno a drugi miał za zadanie zbierać armie z miast elfów. Ostatnie miasto zdobywałem "na raty". Najpierw zaatakowałem armią elfowego bohatera, która była dość silna a potem dobiłem Agraelem. Mam nadzieję że to Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z uruchomieniem Heroes V ponieważ moja karta intel 910 nie obsługuje tej gry.Czy mimo to można w jakiś sposób temu zaradzić.Nadmieniam że gra wyłacza się dopiero po wczytaniu scenariusza.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ma problem z zalogowaniem sie na multiplayera.
Zarejestrowalem sie na ubi.com w grze wisalem kod i probowalem sie zalogowac.
Kiedy wpisalem dane wyswietlilo sie okienko: logowanie, i pochwili zniklo i zostalem wyrzucony do mneu wybierania gry wieloosobowej.
O co chodzi??
Plis pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 14:16, Vrael7 napisał:

Witam!

Ma problem z zalogowaniem sie na multiplayera.
Zarejestrowalem sie na ubi.com w grze wisalem kod i probowalem sie zalogowac.
Kiedy wpisalem dane wyswietlilo sie okienko: logowanie, i pochwili zniklo i zostalem wyrzucony
do mneu wybierania gry wieloosobowej.
O co chodzi??
Plis pomozcie


musisz zaktualizowac gre do najnowszej wersji...
jesli to podstawka to 1.41, jesli to kuznia to 2.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spatchowac gre do najnowszej wersji - powinno pomoc
na brak kolorow w zamku Sylwan rowniez mozna cos poradzic - skorzystaj z programu 3d analize :) (lu 3d analyze) ten to prpgram pozwoli Ci na emulacje pixel shaderow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z poruszaniem się po mapie.Kursor nie porusza się płynnie tylko skokowo i ucelowanie na artefakty czy materiały jest utrudnione.Co mam robic ,bo komputer spełnia wymagania gry w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie !

Mam problem z ostatnia misja kampanii Fortecy o nazwie Laszlo,mianowicie mam go zabic,w tej misji ma sie 2 bohaterow Wulfstan''a i Duncan''a.Chodzi o to jak mam pokonac jego armie ? On ma 4 Anioly,25 Mrocznych Palladynow,115 Gryfow itp. gdy ja mam 8 Magmowych smokow,20 Wladcow Burz,reszta tez o wiele slabsza,probowalem schronic sie gdzies Duncanem,ale nie widze na mapce zadnego sanktuarium.Myslalem ze Wulfstanem zostane w zamku a Duncanem uciekne,ale gdy uciekam w jakis bok, Laszlo idzie za Duncanem zamiast zaatakowac moj zamek,tylko tam mialbym szanse wygrac dzieki dodatkowym Krasnoludom,dodam ze mam bohatera na 26 lvl
Prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 23:24, czekann napisał:

Witam serdecznie !

Mam problem z ostatnia misja kampanii Fortecy o nazwie Laszlo,mianowicie mam go zabic,w tej
misji ma sie 2 bohaterow Wulfstan''a i Duncan''a.Chodzi o to jak mam pokonac jego armie ? On
ma 4 Anioly,25 Mrocznych Palladynow,115 Gryfow itp. gdy ja mam 8 Magmowych smokow,20 Wladcow
Burz,reszta tez o wiele slabsza,probowalem schronic sie gdzies Duncanem,ale nie widze na mapce
zadnego sanktuarium.Myslalem ze Wulfstanem zostane w zamku a Duncanem uciekne,ale gdy uciekam
w jakis bok, Laszlo idzie za Duncanem zamiast zaatakowac moj zamek,tylko tam mialbym szanse
wygrac dzieki dodatkowym Krasnoludom,dodam ze mam bohatera na 26 lvl
Prosze o pomoc !


cala misja opisana jak ja przejsc ppolecam http://www.***

[m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 23:24, czekann napisał:

Witam serdecznie !

Mam problem z ostatnia misja kampanii Fortecy o nazwie Laszlo,mianowicie mam go zabic,w tej
misji ma sie 2 bohaterow Wulfstan''a i Duncan''a.Chodzi o to jak mam pokonac jego armie ? On
ma 4 Anioly,25 Mrocznych Palladynow,115 Gryfow itp. gdy ja mam 8 Magmowych smokow,20 Wladcow
Burz,reszta tez o wiele slabsza,probowalem schronic sie gdzies Duncanem,ale nie widze na mapce
zadnego sanktuarium.Myslalem ze Wulfstanem zostane w zamku a Duncanem uciekne,ale gdy uciekam
w jakis bok, Laszlo idzie za Duncanem zamiast zaatakowac moj zamek,tylko tam mialbym szanse
wygrac dzieki dodatkowym Krasnoludom,dodam ze mam bohatera na 26 lvl
Prosze o pomoc !



przechodzilem tę misję na "ciężki" i w ogóle nie miałem kłopotów - najpierw zwiedziłem Wulfstanem cały "zimowy" teren zbierając wszystkie bonusy, odwiedzając wszystkie generatory stworzeń itd. - miałem ogromną armię - ale wchodząc na zielony teren zaatakował mnie pomocnik Laszla - cała armia poszła do piachu - oprócz ok. 10 magmowych smoków - powrót do zamku, uzupełnienie armii i atak na Laszlo broniącego się w zamku ze słabą armią.
BTW: jesli masz magmowe smoki to mozesz rzucac "armageddon" - ucierpią wszyscy oprócz smoków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 23:00, b.szym1 napisał:

Mam problem z poruszaniem się po mapie.Kursor nie porusza się płynnie tylko skokowo i ucelowanie
na artefakty czy materiały jest utrudnione.Co mam robić ,bo komputer spełnia wymagania gry
w 100%.


W opcjach grafiki jest pole "Użyj kursora sprzętowego". Jeśli nie masz włączonej tej opcji, to włącz ją. Powinno pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewne pytanie: Mam EK Heroes''a V wersje 1.3. Przestałem grać w gierke kilka miesiecy temu, ale nagle poczulem ochote pogrania z kumplem na necie. Pomyslalem: wejde na gram.pl i sciagne jakiegos patcha, bo na pewno sie jakis ukazal (kumpel mial juz zpaczowana). Sciagnelem 2 pacze: do 1.4 i z 1.4->1.41. Wszystko bylo by fajnie gdyby nie blad podczas instalacji: nie wykryto zainstalowanego HommV bla, bla, bla... Moglby ktos udzielic rady co w takiej sytuacji poczac? Mozliwe ze reinstalacja gierki pomoze, ale nie za bardzo mi sie chce :P. Moja konfigoracja to:
p42.8ht
GF 6800 GS EXTREME
512 Ram

Dzieki z gory za pomoc

PS Przepraszam jesli powtarzam pytanie, ale przeszukalem forum i nie znalazlem podobnego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 11:24, Tom Al napisał:

/.../


Spróbuj spatchować grę za pomocą UpgradeLaunchera. On powinien sobie ściągnąć odpowiedni patch i nie powinno być problemów. Znajdziesz go w katalogu z grą w folderze bin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Długo oczekiwany Heroes Unofficial Patch v2.1B został oficjalnie wydany :D Tym razem ilość poprawek jest bardzo duża (żeby nie powiedzieć "Przegięcie" [zorientowani w temacie wiedzą o co chodzi]). Z najważniejszych nowości dodano pełną kompatybilność z podstawową wersją gry oraz zakrojone na szeroką skale poprawki tekstów kwesti aktorów w CutScenkach kampanii Kuźnii Przeznaczenia.

Zalecam zainstalowanie\uaktualnienie patcha wszystkim, którzy mają grę Heroes V z lub bez Dodatku Kuźnia Przeznaczenia :)

Tak więc nie pozostaje mi was odesłać na stronę Unofficial Patch''a (która lekko zmieniała Design).

http://members.lycos.co.uk/homam/


Jak zwykle do pobrania w dziale Download.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mamy blad :( sa zle opisy tygodni w patchu dla kuzni przeznaczenia - wrzuciles opisy z podstawki a powinny byc opisy z dodatku teraz sa takie a powinny byc takie - musielismy sie zle zrozumiec kiedy Ci wyjasnialem poprawki :)

oto prawilowe opisy tygodni w dodatku (te na czarno) pochylonym pismem sa opisy tygodni z podstawki

[1.41://WEEK_OF_SALAMANDER/description] W tym tygodniu dzieci bawią się w bohaterów, walcząc z miniaturowymi smokami.
[2.1://WEEK_OF_SALAMANDER/description] Podwójny przyrost populacji Ognistych i Magmowych Smoków.

[1.41://WEEK_OF_RABBIT/description] W tym tygodniu marchewki mają kiepskie dni.
[2.1://WEEK_OF_RABBIT/description] Fatalny tydzień dla marchewek.

[1.41://WEEK_OF_CUCKOO/name] Tydzień Kukułki
[2.1://WEEK_OF_CUCKOO/name] Tydzień Szału

[1.41://WEEK_OF_CUCKOO/description] W tym tygodniu kukułki śpiewają w dzień i w nocy.
[2.1://WEEK_OF_CUCKOO/description] Podwójny przyrost populacji Awanturników i Berserkerów.

[1.41://WEEK_OF_EAGLE/name] Tydzień Orła
[2.1://WEEK_OF_EAGLE/name] Tydzień Utrapień

[1.41://WEEK_OF_WHALE/name] Tydzień Duchów
[2.1://WEEK_OF_WHALE/name] Tydzień Piorunów

[1.41://WEEK_OF_WHALE/description] Podwójny przyrost populacji Duchów i Widm.
[2.1://WEEK_OF_WHALE/description] Podwójny przyrost populacji Piorunów i Władców Burz. (zmienic nalezy nazwy jednostek by byly zgodne z nowym nazewnictwem

[1.41://WEEK_OF_FALCON/description] Brak specjalnego efektu.
[2.1://WEEK_OF_FALCON/description] W tym tygodniu warto patrzeć, co dzieje się nad twoją głową.

[1.41://WEEK_OF_STORK/name] Tydzień Bociana
[2.1://WEEK_OF_STORK/name] Tydzień Włóczni

[1.41://WEEK_OF_STORK/description] W tym tygodniu kominiarze mają najwięcej pracy.
[2.1://WEEK_OF_STORK/description] Podwójny przyrost populacji Włóczników i Harcowników.

[1.41://WEEK_OF_BEAR/description] W tym tygodniu nie warto być łososiem.
[2.1://WEEK_OF_BEAR/description] Podwójny przyrost populacji Jeźdźców Niedźwiedzi i Jeźdźców Czarnych Niedźwiedzi.

[1.41://WEEK_OF_GOAT/name] Tydzień Kozła
[2.1://WEEK_OF_GOAT/name] Tydzień Obrońcy

[1.41://WEEK_OF_GOAT/description] Potrojona produkcja koziego sera.
[2.1://WEEK_OF_GOAT/description] Podwójny przyrost populacji Obrońców i Strażników.

[1.41://WEEK_OF_WYRM/description] Zanim je wybito, podczas tego tygodnia produkowano podwójną liczbę Wyrmów.
[2.1://WEEK_OF_WYRM/description] W tym tygodniu nastąpiłby podwójny przyrost Żmijów, ale dawno już je wybito.

[1.41://WEEK_OF_FLAME/description] Liczba punktów ruchu wszystkich bohaterów zwiększona jest o 50%.
[2.1://WEEK_OF_FLAME/description] Podwójny przyrost populacji Kapłanów Runów i Patriarchów Runów. Liczba punktów ruchu wszystkich bohaterów zwiększona jest o 50%.

[1.41://WEEK_OF_NIGHTMARE/description] Podwójny przyrost populacji Zmór i Przerażających Zmór.(tutaj nalezy poprawic Zmor na Rumakow)
[2.1://WEEK_OF_NIGHTMARE/description] Podwójny przyrost populacji Zmór i Piekielnych Rumaków.

i to by bylo na tyle w robieniu poprawek w patchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opisy do wersji v1.41 wrzucone są dobrze, niestety zapomniałem wrzucić tych do v2.1 :(( Jeszcze dzisiaj naprawie swój błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować