Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 11.05.2007 o 18:32, morthi napisał:

podstawka
1.1
1.11 (poprawka lokalizacyjna)
1.4
1.41
1.5 - jak juz skonczysz ta misje ktorej przejsc nie mozesz :)

zalecam instalacje latki 1.5 gdyz zawiera ona wszystkie nieoficjalne patche jakie zostaly wypuszczone
do heroes 5 dzieki czemu gra jest wg mnie pozbawiona bledow jezykowych :)


tylko że najpierw myślałem że błąd mi wyskakuje tylko pomiędzy 4 a 5 kampanią a teraz się okazuje że po przejsćiu 1 misji 5 kampani ponownie pojawił się błąd, łatka 1.5 nie jest chyba dla mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przedziwne - czyli po spatchowaniu gry i rozpoczeciu misji od poczatku w dalszym ciagu gra sie wywala?
niesamowite... powinienes to zglosic do pomocy technicznej cdp :) moze oni cos pomoga Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 18:55, morthi napisał:

przedziwne - czyli po spatchowaniu gry i rozpoczeciu misji od poczatku w dalszym ciagu gra
sie wywala?
niesamowite... powinienes to zglosic do pomocy technicznej cdp :) moze oni cos pomoga Ci?


spatchowałem, wgrałem tego save z początkiem 5 kampani, przeszedłem pierwszą misję i gdy ma się włączyć jakaś wstawka filmowa po prostu wywala się, nie będę pisał do pomocy technicznej bo niby jak mi pomogą, wersja 1.41 nie jest taka zła a przecież zostało mi do przejścia 4 misje, dam radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne - moze cos jest nie tak z tymi saveami ?:)

a probowales po zloadowaniu rozpoczac misje od poczatku? niestety takie dzialanie okazuje sie jedynym i skutecznym po zainstalowaniu patcha - z tego tez powodu autosavey zrobione na starszej wersji gry nie moga sluzyc do grania dalej - plansze musza byc rozpoczete od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:09, nazgul47 napisał:

Może to wina karty graficznej lub jej sterowników? Uaktualnij, może pomorze.


problem opisany przez protason nie wynika z problemow zwiazanych ze sterownikami karty graficznej czy muzyczne czy tez samego systemu a zwiazany jest ze zmiana mechaniki gry. Save powstal na starej mechanice gry i to powoduje bledy po wczytaniu gry na nowej mechanice gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 19:16, morthi napisał:

dziwne - moze cos jest nie tak z tymi saveami ?:)

a probowales po zloadowaniu rozpoczac misje od poczatku? niestety takie dzialanie okazuje sie
jedynym i skutecznym po zainstalowaniu patcha - z tego tez powodu autosavey zrobione na starszej
wersji gry nie moga sluzyc do grania dalej - plansze musza byc rozpoczete od poczatku.


tak, zaraz po wgraniu save''a rozpocząłem misję od nowa, chciałem zobaczyć wstawkę filmową ;)

co do karty, komp jest prawie nowy i wszystkie stery są jakby to powiedzieć na topie, jak widzicie ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:51, nazgul47 napisał:

Kurcze.... może na jakąś inną skrzynkę?


Ja polecam tlena.

Do Morthiego

Niewiesz kiedy wyjdzie patch do Kuźni? Miał być w tym tygodniu, a narazie go nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 09:35, MrAnderson napisał:

Co to są "własne szablony" w generatorze gier w HoF?
Co oznaczają te litery i cyfry ?
Naprawde nikt nie wie ?



to samo co bylo w HoMM3 - tylko, ze w piatce nie trzeba wrzucac plikow txt tylko sa juz w grze..
wskazujesz szablon wg ktorego ma byc wygenerowana mapa.. szablony np. maja zapisane ile ma byc stref, miast, czy strefy sa zamkniete (straznicy) czy otwarte.. itd..

tak dokladnie to nie znam tych szablonow.. bo przewaznie biore pierwszy i mi pasuje do mapek S - (dwa miasta w osobnych strefach, dwie strefy wolne tylko kopanie... straznicy oddzielajacy rodzime strefy)

tak to mniej wiecej leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 11:51, nazgul47 napisał:

Kurcze.... może na jakąś inną skrzynkę?


To spróbuj prosze na tomoliop@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tomoliop jak chcesz to ja ci mogę przejść jakąś mapę z kampani pisz na ten numer 8641769
Siemka wszystkim wróciłęm po dużej przerwie nieobecności na forum. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie nic na temat patcha do kuzni czyli patcha 2.2 nie wiadomo - mial byc podobno ukonczony na poczatku kwietnia jednakze pozniej nie otrzymalem zadnych informacji o nim

fabrycy rowniez nic nie pisal oprocz tego ze patch bedzie kiedy bedzie :)

pozostaje czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować