Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2007 o 19:51, Yamashi napisał:

właśnie zamówiłem H M&M V i mam pytanie zauważyłem że jest jakiś patch czy będe musiał go zrobic??

Żeby zrobić patch, musiałbyś nieźle się napracować... ehh czytaj posta przypiętego >.< i wgrywaj patche wg schematu tam podanego (Wersja kolekcjonerska).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeee;D właśnie skończyłem pierwszy i oby najgorszy dodatek do Heroes V - Kuźnie Przeznaczenia.
Nowości jaki są wprowadzone powalają:
- aż 3 nowe rodzaje neutralnych przeciwników(w tym wilki[serio mi się podobały:P miały bardzo ciekawy atak], mantykora[wtf co to jest?! jedna z najbrzydszych jednostek, widziałem ją ledwo kilka razy] oraz mumie[je jeszcze zadziej spotykałem, ale są całkiem niezłe]
- nowe neutralne budynki[skarbce itp. było ich koło~pięciu:P? głowy nie dam]
- nowe jednostki imperium( są, ale równie dobrze mogło by ich nie być)
- nowa armia -> Krasnoludy
- artefakty i umiejętności itd...
Nie mogło oczywiście również zabraknąć nowej kampanii, w tym:
Przystani - eee? całkowicie zbędna, niebanalnie nudna... bardzo mnie zachęciła do dalszego grania:P
Hmm Freyda jest córka Godryka i z wyglądu bliźniaczo podobna do Izabeli... podejrzane.
Krasnali - przywróciła mi wiarę w dodatek:P, ale! kilka spraw mi się nie podobało. Wulffstaw(?) wygląda jakby się unosił na swoim mamucie, od ataku harcowników bolą oczy, władcy burz odrobinkę za szybko się przemieszczają... chyba za bardzo się czepiam;p
Mroczniusie elfiki - bardzo fajna:D lecz "boss" w przedostatniej misji śmiesznie łatwy i zakończenie rozczarowujące.
Ahh! nie wspomniałem jeszcze o profesjonalnej wersji językowej - była porażająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam zamiar kupić sobie Heroes V z dwoma dodatkami. W "INSIDER"-rze z CD-ACTION znalazłem że tak właśnie wygląda w złotej edycji HoMM. Ale wchodzę na gram.pl i tam jest napisane że HoMM w złotek kolekcji jest w Silver Edition, a ja chce Golden.
Mógłby mi więc ktoś powiedzieć czy to błąd, czy dopiero się ukaże, czy już jest. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:00, Xlol1 napisał:


Mam zamiar kupić sobie Heroes V z dwoma dodatkami. W "INSIDER"-rze z CD-ACTION znalazłem że
tak właśnie wygląda w złotej edycji HoMM. Ale wchodzę na gram.pl i tam jest napisane że HoMM
w złotek kolekcji jest w Silver Edition, a ja chce Golden.
Mógłby mi więc ktoś powiedzieć czy to błąd, czy dopiero się ukaże, czy już jest. Z góry dziękuję.


Nie zobaczysz edycji gold, bo jeszcze drugi dodatek Dzikie Hordy nie wyszły w Polsce. Trzeba zaczekać. Planowana premiera polskiej wersji dodatku to chyba środek stycznia, w każdym bądź razie w styczniu.

Dnia 09.12.2007 o 17:00, Xlol1 napisał:

Pozdrawiam

Też pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:31, karczmiarz napisał:

Ktory patch wybierac do Platynowej kolekcji???? Wersja stand DVD, czy edycja kolekcjonerska?


Jak się nie myle to podstawka w tym wydaniu to wersja empikowa, ale sprawdz. Odpal gre i w lewym dolnym rogu sprawdz jaką masz wersję <bez patchowania>. Jeśli jest wersja 1.2 to instaluj patche od edycji empikowej, a jeśli 1.0 to od standardowej DVD. Linki do patchów masz w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 17:31, karczmiarz napisał:

Ktory patch wybierac do Platynowej kolekcji???? Wersja stand DVD, czy edycja kolekcjonerska?

Jaką wersję wyświetla menu gry po instalacji? Jeśli 1.2, to jest edycja empikowa (patrz przypięty post), jeśli 1.0 - to ściągaj patche do wersji DVD (hu_pl).
Natomiast jeśli to 1.60 - to patchy (na razie) nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry zaznaczam, że nie czytałem poprzednich stron, ich ilość mnie do tego zniechęciła a chciałbym uzyskać odpowiedź na dwa proste pytania. Więc przeprzaszam jeśli pytam a odpowiedź niedawno padła.

Otóż chciałbym zagrać w HoMMV, wybór padł na Platynową Kolekcję, tylko mam wątpliwości:

1. Czy gra poprawnie obsluguje widescreen?
2. Nie ma konfliktów z Vistą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko:
Posiadam HoMM''a V wersje DVD oraz dodatek. Jak mam spatchować obie gry do najnowszej wersji?? Instalowac wszystkie po kolei tak jak w posce przypiętym czy wystarczy ten najnowszy patch ?? ( a moze jaka automatyczna aktualka?)
Thx za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypiety post pokazuje w jaki sposob nalezy aktualizowac gre :) innego sposobu nie ma by grac w najbardziej aktualna wersje.

to jest jedyna wlasciwa droga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:41, morthi napisał:

przypiety post pokazuje w jaki sposob nalezy aktualizowac gre :) innego sposobu nie ma by grac
w najbardziej aktualna wersje.

to jest jedyna wlasciwa droga :)


Czyli muszę sciagnąć wszystkie patche do wersji DVD i dodatku i potem po kolei instalować?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2007 o 19:45, pkrzysiek25 napisał:


Czyli muszę sciagnąć wszystkie patche do wersji DVD i dodatku i potem po kolei instalować??
:>


TAK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:45, pkrzysiek25 napisał:

Czyli muszę sciagnąć wszystkie patche do wersji DVD i dodatku i potem po kolei instalować??


Wystarczy ściągnąć wersję 1.1, a potem nanieść wersję 1.11 (wszystkie linki masz na górze stronki), a potem skorzystać z Upgrade Launchera (w katalogu z grą), który sam pobierze dla nas właściwe uaktualnienie.

ps. ciekawi mnie kiedy ludzie zaczną czytać przypięte posty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 19:21, Kel-Shar napisał:

1. Czy gra poprawnie obsluguje widescreen?

Tak.

Dnia 09.12.2007 o 19:21, Kel-Shar napisał:

2. Nie ma konfliktów z Vistą?

Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 13:25, ChrisBgnr napisał:

http://merlin.pl/frontend/browse/product/8,566873.html - 15 styczeń..... No ale w obecnej sytuacji
pozostawiam to bez komentarza.......


Dopóki CDP nie ogłosi na swoich stronach oficjalnej daty premiery nie należy się sugerować niczym co jest napisane w takim czy innym sklepie internetowym, czy serwisie o grach. Wszystkie te daty są wyssane z palca. Gdyby 15 styczeń był oficjalną datą widniałby w sklepie gram.pl, a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 13:45, Rafal G napisał:

> http://merlin.pl/frontend/browse/product/8,566873.html - 15 styczeń..... No ale w obecnej
sytuacji
> pozostawiam to bez komentarza.......

Dopóki CDP nie ogłosi na swoich stronach oficjalnej daty premiery nie należy się sugerować
niczym co jest napisane w takim czy innym sklepie internetowym, czy serwisie o grach. Wszystkie
te daty są wyssane z palca. Gdyby 15 styczeń był oficjalną datą widniałby w sklepie gram.pl,
a tak nie jest.


Niby jakaś logika w tym jest, ale idąc tym torem nie mogę zrozumieć czemu 3/4 newsów "gramowo-cdpowych" pojawia sie wczesniej na gry-online...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować