Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

No musze powiedziec ze dokonali duzych cudow.gra chodzi bardzo plynnie(przynajmniej na moim sprzecie).Jestem zadowolony ale bede bardziej jak dostane do reki FULL VERSION i kostke ramu 512MB(bo sie przyda)

Tak wiec zycze wszystkim innym milego testowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem miła i faktycznie nie można tłuc ciągle schematu jak np. w HoMM III, bo budyki są za drogie. Mam nadzieję, że w full ver. będzie normalnie, bo w demo nie da się dzielić oddziału na kilka miejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku uspokuj się... Wdech, wydech, wdech wydech...
Już? No to teraz odpowiedz sobie na jedno zasadnicze pytanie: czego oczekujesz po darmowej, demonstracyjnej wersji jakiejkolwiek gry?
Jeśli wszystkich opcji, wszystkich kampanii i całej muzyki to gratuluję wyobraźni -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. Grę ściągnąłem w 2 godzinki i zagrałem ponad godzinkę i... wrażenia super.
W becie wszystko muliło, a tu działa płynniutko każdy szczególik.
Jest też kilka fajnych zmian, np. przy kupowaniu jednostek w zamku. Nie ma tych cieni potworów, tylko jest lista budynków i dostępne potwory do wykupienia.
Nie wiem, czy tylko ja to zauważyłem, ale wydaje mi się, że grafika jest trochę polepszona (taka jakaś żywsza).

PS. Grał ktoś przez internet na mapie, bo ja tylko mogę zagrać walkę z internetowym przeciwnikiem (to chyba jest ten tryb duel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze jak na razie to dramat bo po odpaleniu misji po pewnym czasie (dość krótkim) giera sie zawiesza i następuje reset kompa. miał ktoś podobną sytuację?? odpalałem w 1280x1024 w high detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam,
mam maly problem, jak juz wchodze do gry, to grze ekran miga, tzn. widać na przemian menu gry i białe literki
(myszą mogę ruszać i naciskać na opcje, ale ciężko tak przy migającym ekranie)
jaki to może być problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozatym zainstaluj najnowsze sterowniki do karty graficznej czyli z numerkiem 84.21 albo nowszym :)
ps. czemu tu niema edycji postow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.04.2006 o 00:43, Zygfryt_drut napisał:

PS. Grał ktoś przez internet na mapie, bo ja tylko mogę zagrać walkę z internetowym przeciwnikiem
(to chyba jest ten tryb duel).



W demie z multiplayer jest tylko tryb duel...nie ma tak dobrze ;)...ja grałem narazie tylko 10 min bo muszę dzisiaj jeszcze 30 firm do bazy danych wrzucic ale i tak wrażenia jak najbardziej pozytywne...o wiele lepsze niż beta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy sterowniki do geforca 6600 o numerku 77.77 są za stare?? może z tego powodu mi sie zawiesza... to była najnowsza wersja od producenta karty (leadtek) a nigdy nie próbowałem używać sterów od NVIDII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnij najnowsze sterowniki, od jakiegoś czasu nvidia dobrze radzi sobie z optymalizacja wiec niema strachu ze gry beda chodzic wolniej, a wrecz przeciwnie im nowsze tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapodałem te 84.21 i jest poprawa jakaś bo udało mi sie pograć 10 minut bez krasza ale oczy mi sie lepią i na dokładniejsze testowanie będzie czas jak sie wyśpie :)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to ladnie, usiadlem na chwile obczaic tego herosa i 2 godziny z glowy, tak wciaga.Bylem przekonany ze Heroes V to bedzie bardacha, kicha i bede mial temat na nastepne dni do robienia sobie zartow jak mozna skopac sequelem kolejna gre, ale sie mylilem i to bardzo, nie jest zle, jest dobrze a nawet bardzo dobrze, swietna grafika, wszystko zywe, kolorowe, drzewa i rosliny ruszaja sie na wietrze, walka jest efektowna, jednostki ladne i dopracowane, swietne dzwieki, muzyka buduje klimat, czekam na pelna wersje :), przechodzę właśnie ta miesje kampanii Heaven, i musze przyznac ze i historia jest ciekawa, na forum ktos tam wczesniej pisal ze demo do niczego po tygodniu misja sie wylacza, proponuje temu panu odinstalowanie tej gry i niekupowanie pelnej wersji, skoro dla niego taka zagadka bylo ze trzeba w 7 dni zdobyc miasto(jak w kazdym Heroes) i odbić bohaterke ktora jest w wiezieniu kolo miasta, demo bardzo dobre mapa jest duza mozna duzo pozwiedzac, zdobyc wiele artefaktow, rozbudowac miasto i potestowac kolejne jednostki, nawet dali podziemia :) wiec jezeli sie zastanawiaz czy sciagac to sciagaj ale juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, tudzież ludzi o podobnym sprzęcie:
Na konfiguracji: P4 2,4 GHz; 512 MB RAM; ATi 9000 128MB chodzi płynnie w 1024x768. Naprawde dobra optymalizacja kodu. Brawa.
Poza tym gra sie bardzo miło (jestem po 4h gry nonstop, wiem co mówie ;). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie, ale... zaciąłem się w misji Haven :D. Zwiedziłem całą mapę, wysłałem Godrika do Nicolaia (za garnizon demonów), rozwaliłem gościa z Inferno który się pjawił. I teraz co turę pojawia mi się animacja z rycerzami ("He has made it!" itd.). Mam objective "get message to nicolai" czy jakoś tak... Czyli gdzie mam iść żęby dać mu te wiadomości czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować