Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Witam wszystkich ogólnie bo pierwszy raz sie wypowiadam chyba w tym temacie ,a apropo karty to ja mam Radeona 9550 z PS 2.0 i chodzi gierka elegancko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ziom 22 po prostu najarałem sie na tą gre jak pograłem w demo i chciałbym znac premiere ale juz znam ze 19maja w dniu moich urodzin hehe-i sie dobrze składa-ja sie nie gniewam ale wiesz ja sie pytałem w stosunek grzecznosciowy i nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2006 o 22:07, Feniks napisał:

UMC.Hugo -> Może jakiś firewall ci blokuje mozliwość łączenia się ?


nie :( sprawdzałem. ten windowsoski też i gra jest na liście wyjątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 08:13, Grom123 napisał:

co sądzićie o Karcie GeForce 6600 Leadtek 128MB 128b A6600-TD128 na heroes V ;> spełni wymagania?


no ba:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 08:49, Vargoth napisał:

> co sądzićie o Karcie GeForce 6600 Leadtek 128MB 128b A6600-TD128 na heroes V ;> spełni
wymagania?

no ba:))))

a udzwignie jom zasilacz 230 vat? bo ktos pisał ze jak słaby zasilacz to karta nie bedzie dobrze chodzić plax odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 09:02, Grom123 napisał:

> > co sądzićie o Karcie GeForce 6600 Leadtek 128MB 128b A6600-TD128 na heroes V ;>
spełni
> wymagania?
>
> no ba:))))
a udzwignie jom zasilacz 230 vat? bo ktos pisał ze jak słaby zasilacz to karta nie bedzie
dobrze chodzić plax odp


Raczej nie. Do takich kart trzeeba zasilaczy conajmnie 300W. W instrukcji do mojej to pisze chyba że nawet 350 wymaga (GF 6600GT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 09:02, Grom123 napisał:

> > co sądzićie o Karcie GeForce 6600 Leadtek 128MB 128b A6600-TD128 na heroes V ;> > spełni
> wymagania?
> > > no ba:))))
a udzwignie jom zasilacz 230 vat? bo ktos pisał ze jak słaby zasilacz to karta nie bedzie
dobrze chodzić plax odp


przy 230 raczej nie ma szans. To jaki Ty masz komp ze masz taki slaby zasilacz? Jaki procesor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

choc kazdy ma inny problem:D ja mam taki ze swojej karty ( GeoForce 3 Ti ) nie moge przestawic ani na AGP X2 ani na X$ bo gierki sie wieszaja. Wiec pracuje tylko na AGP X1. Ma ktoś jakis pomysl?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem potwierdzenie oficjalne że coś "drgneło" w "temacie wydania" HoM&M V, zdecydowanie i to bardzo pozytywnie.:)
Dostałem dzisiaj mailika o "zbliżającej się premierze wielkim krokami".:) Więc nadejdzie to już wkrótce.:)
Choc po demie odczucia mam bardzo mieszane.:) Ale... żeby ocenić trzeba zagrać w "pełnię".:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 10:47, davis87 napisał:

czy zeby zagrac w demo pl trzeba bedzie sciagac je jeszcze raz czy bedzie jakies spolszczenie?

obstawiam ze trzeba bedze sciagnac na nowo :) chociaz skoro demo ma wyjsc w tym tygodniu to w nastepnym CA(to bedzie chyba czerwcowy - oj spiesza sie chlopaki spiesza :D ) na pewno je dadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kaszana. Ściągnąłem FlashGet`em demo z serwera cdp i próbuje je rozpakować, nagle patrzę, a tu komunikat: plik jest uszkodzony. Patrzę na rozmiar pliku - 683 mb! więc chyba plik się nie ściągnął do końca, bo w programie było napisane, że plik waży 699 mb. I co mam teraz zrobić? Czy istnieje jakaś możliwość aby załadować niekompletny plik do Flashget`a i ściągnąć resztę? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy głosami ja mam tylko nadzieje ze nie spartola czcionki jak np w Dungeon Siege 2...ta czcionka byla fatalna az odrzucalo od gry...mam nadzieje ze skoro ma to byc najwieksza lokalizacja od czasow BG to chlopaki i dziewczyny z CDP sie postaraja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przeszedl ktos z was druga misje w kampani? Kurde, cuda wianki robie i jakos nie moge znalezc tego miasta. Udalo mi sie taz przejsc podziemiami ale ja wyszedlem na powierzchnie z drugiej strony to mnie oczywista zabila jakas armia (diably)
Jak macie jakis pomysl jak przejsc to rzuccie, bo ja sie juz denerwuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 12:46, haveano napisał:

A przeszedl ktos z was druga misje w kampani? Kurde, cuda wianki robie i jakos nie moge znalezc
tego miasta. Udalo mi sie taz przejsc podziemiami ale ja wyszedlem na powierzchnie z drugiej
strony to mnie oczywista zabila jakas armia (diably)
Jak macie jakis pomysl jak przejsc to rzuccie, bo ja sie juz denerwuje... ;)

Tam nie trzeba zdobyć miasta :)
Trzaba właśnie podziemiami przedostać się tak by nie zaciukali cię ci 2 bohaterowie z Heaven.
Później musisz pokonać armię po wyjściu z podziemi (diabłów) i już koniec misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 13:13, michu_p napisał:

wie ktos czy jest juz homm 5 demo pl


Szczyt lenistwa. Nawet dwóch-trzech wcześniejszych postów Ci sie nie chce przeczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować