Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2006 o 20:30, SGSman napisał:

no super, będe czekał dodatkowy niemal miesiąc a dostanę w zamian ślad bohatera. serdeczne dzięki!

Te dwie rzeczy są ze sobą nie powiązane! Jaki dodatkowy, będziesz czekał na EK tyle samo, co na zwykłą edycję, więc nie możesz mówić, że "w zamian" za ślad bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech szczęściarze.. Wam przynajmniej demko mniej więcej chodzi... A mi mimo że mój komp spokojnie spełnia wszystkie wymagania nie udało się pograć nawet 10 minut bo widzę tylko jeden niebieski ekran za drugim... Próbowałem już wszystkiego (drivery, reinstall windowsa, inny zasilacz) i załamka.. Zamówiłem EK ale jak nie będzie chodzić to sprzedam w diabły i pozwe NVIDIE albo UBI do sądu za straty moralne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 20:05, Maestro1992 napisał:

Pomyłka;) dlaczego mi nie chodzi ?? ;(


Ja mam GF4 MX 440 - mulit chodzi - dlaczego? Bo są tylko duele, sama bitwa - czyli gra nie jest wczytywana w całości, widocznie system walki nie wymaga aż takiej mocy komputera. Beta chodziła mi normalnie na single ale w zamkach był koszmar - dało się budować, ale oglądać te pokrzywione textury już nie. Więc albo pełna wersja będzie działać tak jak beta albo tak jak demo - ja wole to pierwsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 21:00, lampak napisał:

> no super, będe czekał dodatkowy niemal miesiąc a dostanę w zamian ślad bohatera. serdeczne
dzięki!
Te dwie rzeczy są ze sobą nie powiązane! Jaki dodatkowy, będziesz czekał na EK tyle samo, co
na zwykłą edycję, więc nie możesz mówić, że "w zamian" za ślad bohatera.



a co to za ślad bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2006 o 20:30, SGSman napisał:

no super, będe czekał dodatkowy niemal miesiąc a dostanę w zamian ślad bohatera. serdeczne dzięki!


A bez czekania to bys nie dostal? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 00:56, mega-ludz napisał:

> > no super, będe czekał dodatkowy niemal miesiąc a dostanę w zamian ślad bohatera.
serdeczne
> dzięki!
> Te dwie rzeczy są ze sobą nie powiązane! Jaki dodatkowy, będziesz czekał na EK tyle samo,
co
> na zwykłą edycję, więc nie możesz mówić, że "w zamian" za ślad bohatera.


a co to za ślad bohatera?

wczesniej znane pod nazwa "special hero aura" - cos takiego ze jak na przyklad grasz na multi to widac ze masz EK :) po prostu twoj bohater zaczyna promieniowac jakby przezyl katastrofe w czarnobylu itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. kiedy dostane zapytaie o potwierdzenie na maila mojego? w sprawie Kolekcjonerskiej Limitowanej Edycjii (LEK) ??

i czy moze mi ktoś powiedziec którego mam sie spodziewac kuriera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 00:15, Galadin napisał:

> Pomyłka;) dlaczego mi nie chodzi ?? ;(

Ja mam GF4 MX 440 - mulit chodzi - dlaczego? Bo są tylko duele, sama bitwa - czyli gra nie
jest wczytywana w całości, widocznie system walki nie wymaga aż takiej mocy komputera. Beta
chodziła mi normalnie na single ale w zamkach był koszmar - dało się budować, ale oglądać te
pokrzywione textury już nie. Więc albo pełna wersja będzie działać tak jak beta albo tak jak
demo - ja wole to pierwsze. :)


Radzilbym przesiasc sie na inna karte. GeForce 4 MX to karta maksymalnie okrojona z funkcji, juz teraz widac na pudelkach gier w wymaganiach : wszystkie karty od GeForce 3 wylaczajac GeForce 4 MX . Ja mam GeForce 3 Ti i o dziwo gra chodzi identycznie i prawie tak samo wyglada jak na Radeonie 9550 kumpla. Multi chodzi bo tam nie sa wymagane PS ale w single tak i wydaje mi sie ze w pelnej wersji tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 09:24, Chester001 napisał:

PS. kiedy dostane zapytaie o potwierdzenie na maila mojego? w sprawie Kolekcjonerskiej Limitowanej
Edycjii (LEK) ??

i czy moze mi ktoś powiedziec którego mam sie spodziewac kuriera?


Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 5 czerwca 2006
maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką

6 czerwca gra powinna być już u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak sie gra przez neta to można grać kazdą nacją?? A i widzieliście w nowym WoG będzie nowy zamek coś w stylu egipskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 11:54, BlackBomb napisał:

A jak sie gra przez neta to można grać kazdą nacją?? A i widzieliście w nowym WoG będzie nowy
zamek coś w stylu egipskim...


ktos mi moze powiedziec skad woga sciagnac i jak zainstalowac, bo mialem na plytce od kolegi ale cos mi nie wyszlo, same bledy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 09:44, Vargoth napisał:

Radzilbym przesiasc sie na inna karte. GeForce 4 MX to karta maksymalnie okrojona z funkcji,
juz teraz widac na pudelkach gier w wymaganiach : wszystkie karty od GeForce 3 wylaczajac GeForce
4 MX . Ja mam GeForce 3 Ti i o dziwo gra chodzi identycznie i prawie tak samo wyglada jak na
Radeonie 9550 kumpla. Multi chodzi bo tam nie sa wymagane PS ale w single tak i wydaje mi sie
ze w pelnej wersji tez tak bedzie.


Niestety - moja płyta ma tak stare złącze AGP że żadna karta obsługująca PS nie wejdzie bo się spali - mam napięcie 2.2V :/ Pozatym - skoro beta działała to licze że pełna też będzie działać, najpierw oczywiście pożyczę od znajomego a potem jak coś to kupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie farta! Mi działa demo ale nie multi ;(. A i coś zauważyłem, jeśli macie czas i nie możecie znaleźc grala (łza ashy) to szukajcie nieco brązowej ( czasem nieco szarej) ziemi.Nie całych jej połaci tylko małego kwadraciku nieco innej ziemi, tam jest zakopany gral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 14:02, STARSCR3AM napisał:

sorry za oftopa ale najnowsza czyli ta z nowym zamkiem?>


Nie to jest najnowsza wersja, która została wydana tamta wyjdzie naj naj najwcześniej w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś udzielić Helppomocy? Znudizły mnie się te dwie mapki z dema i jeśli ktoś ma jakies dodatki (mapy nwoe) do dema w wersji polskiej to prosze o link , Wielkie dziex z góry !! Emaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 15:39, DjKamil napisał:

Może ktoś udzielić Helppomocy? Znudizły mnie się te dwie mapki z dema i jeśli ktoś ma jakies
dodatki (mapy nwoe) do dema w wersji polskiej to prosze o link , Wielkie dziex z góry !! Emaaa

ciekawe skad mamy ci te mapki wyciagnac? chyba nie z poooopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2006 o 15:39, DjKamil napisał:

Może ktoś udzielić Helppomocy? Znudizły mnie się te dwie mapki z dema i jeśli ktoś ma jakies
dodatki (mapy nwoe) do dema w wersji polskiej to prosze o link , Wielkie dziex z góry !! Emaaa


W demie są trzy mapki: dwie w kampani i jedna wolna. Żadnych dodatkowych nigdzie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować