Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2006 o 18:32, davis87 napisał:

czy heros 2 chodzi na win xp??



chodzi ( przynajmniej u mnie ) choc czesto zdarzaja sie problemy z dzwiekiem zwlaszcza jak ktos ma kiepskie karty muz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 18:09, Tokagero napisał:

Jeszcze tylko 2 (!!) tygodnie i 6 dni i dostaniemy Heroes V do rąk własnych. Ci co mają w pre-ord
( np, ja) będą mieli gre już z 2 tygodnie i 4 dni . ALE JA MAM PEACHA!!!! Heroes V przyjdzie
do mnie akurat w "Cho**** TYdzień", czyli w tydzień ze : Sprawdzianem na karte rowerową, Sprawdzianem
do Gimnzajum w Licem 3 ( poziom 4(!!) testó które będe musiał zaliczyc jest maturalny (!!!!)
), Sprawdziany i Prace Klasowe w Szkole i wystawianie ocen, Heroes V nie mogło wyjśc w gorszej
chwili :/ .Nie prosze oczywiscie o przesunięcie premiery, ale troche mi żal że nie będe miał
czasu pyknąc se w Heroes ;( .


Ja też mam ten problem... Heroes''a dostanę tuż przed początkiem sesji. Dokładnie tydzień przed pierwszym egzaminem... Chyba jak dostanę Heroes''a to będe musiał go gdzieś zakopać, żebym nie mógł odkopać przed końcem sesji. Bo nie mogę komputera zformatować bo będzie mi potrzebny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:01, vazon napisał:

A dziś jest premiera światowa :(:(:(

To czemu się smucisz?! A. Już wiem. Pewienie dlatego że polska za około 2 tygodnie. No cóż. Ja wolę dopracowaną niż nie działającą lub działającą lecz z błędami i "bykami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:01, vazon napisał:

A dziś jest premiera światowa :(:(:(


ale nie widac nikogo na forum by sie chwalil ze kupil angielska wersje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No smucę się ale mogę poczekać.Ale pewnie nie pogram za duzo jesli przyjdzie 5 czerwca bo wyjeżdżam 6 czerwca na 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:26, vazon napisał:

Mam pytanie odnośnie tych ubisofskich filmików.Otóż jestem w stanie je odtworzyć, słychać dżwięk, ale obraz jest taki...głównie zielony:)+parę innych kolorów. Oglądałem ostatnio filmik o gothic3 i był zupełnie ok.Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy na wersji po encie tez bedziemy tak dziwnie podzieleni , ze wiekszosc to z russkami bedziemy grac :/ wolałbym Europejski kanał albo apre z ograniczeniami gracyz. I troche nie fajnie że Anglicy już mogą siekać w HoMM5 bo pewnie jak m dostaniemy giere to oni juz będą miec na necie wysokie poziomy ubite :/ I tak ich rozwalimy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:35, tkoeman napisał:

> Nowy super filmik http://www.mightandmagic.com/uk/
Mam pytanie odnośnie tych ubisofskich filmików.Otóż jestem w stanie je odtworzyć, słychać dżwięk,
ale obraz jest taki...głównie zielony:)+parę innych kolorów. Oglądałem ostatnio filmik o gothic3
i był zupełnie ok.Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak?

wygląda na to, że nie masz jakiegoś kodeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:26, vazon napisał:

W jednym gościu gada o trybach multi drugi to zwykła Reklamówka , ukazują Gre. No coż, nie dla nas ten napis na końcu Avalible Now ( Dostępne w sprzedaży) . My se poczekamy jeszcze 2 tygodnie i 4 lub 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:35, tkoeman napisał:

> Nowy super filmik http://www.mightandmagic.com/uk/
Mam pytanie odnośnie tych ubisofskich filmików.Otóż jestem w stanie je odtworzyć, słychać dżwięk,
ale obraz jest taki...głównie zielony:)+parę innych kolorów. Oglądałem ostatnio filmik o gothic3
i był zupełnie ok.Może mi ktoś powiedzieć co jest nie tak?


Moge Ci podeslac paczke kodekow.Moze pomoc.tylko podaj maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, obejrzałem najnowszy filmik. Mam rozumieć, że to jest mniej wiecej ostateczna wersja gry. Więc jednak Isabel i inni pozostają brzuchomówcami - nawet jak mówią, to ich usta się nie otwierają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny ten filmik nowy...taki trzymający w napięciu...podniosły, jak to reklamowki, tak samo jest z filmami, trailer jest dynamiczny a potem film jak flaki z olejem, ale heroes to inna katergoria =] zasmuca tylko troche napis "avaliable now" nie bez powodu w obcym jezyku =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 19:52, Sweelinck napisał:

Cóż, obejrzałem najnowszy filmik. Mam rozumieć, że to jest mniej wiecej ostateczna wersja gry.
Więc jednak Isabel i inni pozostają brzuchomówcami - nawet jak mówią, to ich usta się nie otwierają
:(

Ech, nietety, może poprawka będzie w pathu lub dodatku :( . Ale mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, zwłaszcza jeśli chodzi o bohaterów w hełmach ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 20:00, vazon napisał:

>
> > Moge Ci podeslac paczke kodekow.Moze pomoc.tylko podaj maila
> tkoeman@poczta.fm

Sorki nie daje rady wysłać ale podaje Ci link skąd możesz to ściągnąć http://www.idg.pl/ftp/pobierz/pc/5045.html


a co to za mega paczka :D

polecam ffdshow :) na tym wszystko chodzi :) i malo zajmuja i ramu i miejsca na dysku :) wazne by instalowac jak w systemie nie ma zadnych kodekow oprocz tych z mediaplayer :) bo potrawia sie gryzc
http://www.free-codecs.com/download/FFDShow.htm

mnie na tym wszelkie filmiki dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować