Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2006 o 19:05, Tokagero napisał:

Mam pytanie do CD-P. Jeśli kupimy Heroes V w sklepie gram.pl z obniżką. to czy jak zarejestrujemy
Heroes V dostaniemy WPLN''y ?


Napewno, przecież nie będą sprawdzać jakie kody rejestracyjne są w pudełkach wysłanych w preorderze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 19:05, Tokagero napisał:

Mam pytanie do CD-P. Jeśli kupimy Heroes V w sklepie gram.pl z obniżką. to czy jak zarejestrujemy
Heroes V dostaniemy WPLN''y ?

oczywiscie. do kazdej gry sa dostarczane wpln do tych 99+ chyba 40 wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiecie ze modyfikacja kodu gry czyli pliku exe jest jak najbardziej nielegalna i jest piractwem?? ja mam to gdzies bo do premiery oryginala i tak juz sobie pomykam w pelna ale mowie to do tych zagorzalych przeciwnikow piractwa bo chyba zapomnieli kogos zbojkotowac .... a swoja droga uzywal ktos tego sposobu z podmiana 51 na c4 i ma radeona?? bo u mnie szybko sie laduje ale pozniej robi sie czarny ekran i slychac muzyczke w menu ale nic nie widac.... i nie wiem czy to wina driverow czy poprostu ten trick dziala tylko na GF??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem dość dziwne zdarzenie grając w demo pl. Grałem w kampanię Haven, pokonałem Agraela i kilku innych rogatych idiotów. Podszedłem Izabelą do obelisku po środku mapy i wyskoczyła mi informacja ''Niema tu śladu Łzy Ashy'' , Klikałem tak i klikałem...dopóki się nei zorientowałem, że zabiera mi to punkty ruchu. Wracam do zamku i wyskakuje informacja ''Czy chcesz wypudować w tym mieście Strażnika Elratha?'' . Normalnie mnie zatkało. Czy ktoś się z tym spotkał?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:25, temist napisał:

jest absolutnie chybiona, ze wspomne tutaj tylko o Microsofcie czy Blizzardzie i WoW (no jak
gra liczy 6 mln aktywnych uczestników to i kazdy co miesiac placi ok 50 PLN to nie powiesz
mi ze to jest minimum powyzej kosztów produkcji).

Własnie dałeś tutaj przykład całkowicie przeczący Twojemu twierdzeniu. Ceny abonamentu MMORPG są dlatego tak wysokie bo tych gier na poziomie światowym jest obecnie ze 4 (słownie cztery). Dla porównania RTSów jakie znam (też na najwyzszym poziomie: ponad 30, cRPG: więcej niż 50, strategii ekonomicznych i turówek każda ponad 20. Ceny tych gier spadają niedaleko po premierze do 50-70 zł. Ai i premiery często są poniżej $40, a nawet czasem $30. Nikt nawet nie pomyślał o abonamencie na Battleneta. A przeciez mógłby być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie
Mam pytanie do CD_PROJEKT -jak wygladac bedzie realizacja zamowien gry dal ludzi ktorzy zdecydowali sie zapłacic przy odbiorze..? czy opoznienie moze przekroczyc np. 2 tygodnie po czasie gdy hirosyV beda n polkach sklepów ....................EMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy ktoś się z tym spotkał?????????????????????

Ja ;)
Przeciwnik też szuka Łez i może być szybszy od Ciebie ;)
Tekst "Nie ma tu śladu Łzy Ashy" jest bardzo dobry. Gdy go zobaczysz, wiesz, ze ktoś już wykopał. Przestajesz więc szukać i nie tracisz czasu na kolejne obeliski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 19:45, Daimon_Frey napisał:

>Czy ktoś się z tym spotkał?????????????????????

Ja ;)
Przeciwnik też szuka Łez i może być szybszy od Ciebie ;)
Tekst "Nie ma tu śladu Łzy Ashy" jest bardzo dobry. Gdy go zobaczysz, wiesz, ze ktoś już wykopał.
Przestajesz więc szukać i nie tracisz czasu na kolejne obeliski ;)


Dochodzę do wniosku, że.... to ja zabiłem gościam który miał ŁA xD
Byłem pewien, że to jakiś bug, bo to było lekko dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powiedzczie mi jeszcze gdzie jest tel nikolaj|??????????? na mapie nie istnieje juz przeciwnik , całe podziemia i góra odkryte a nikolaja nigdzie nie ma ??/?/ Gdzie ten łobuz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 19:53, kornek01 napisał:

To powiedzczie mi jeszcze gdzie jest tel nikolaj|??????????? na mapie nie istnieje juz przeciwnik
, całe podziemia i góra odkryte a nikolaja nigdzie nie ma ??/?/ Gdzie ten łobuz??


Prawy, dolny róg. Za garnizonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 19:53, kornek01 napisał:

To powiedzczie mi jeszcze gdzie jest tel nikolaj|??????????? na mapie nie istnieje juz przeciwnik
, całe podziemia i góra odkryte a nikolaja nigdzie nie ma ??/?/ Gdzie ten łobuz??


Idź Godrykiem za garnizon (ten koło zamku wrogów), to pojawi się Nikolaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:03, FireSniper napisał:

> > Na rzepy ;]
> :(szkoda:(
nie boj sie, on tylko zartuje ;)

No to na co w końcu jest: na rzep czy na kluczyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 20:15, Vasilli napisał:

> > > Na rzepy ;]
> > :(szkoda:(
> nie boj sie, on tylko zartuje ;)
No to na co w końcu jest: na rzep czy na kluczyk??

Na zatrzask... i jest zamykany próżniowo, ale pompkę musisz dokupić za dodatkowe 50 zł... 38 jak wykorzystasz wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować