Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2006 o 15:49, Daimon_Frey napisał:

Nie każda. Choćby takie Settlers 3 miało takie zabezpieczenia wewnątrz kodu, że gra była niegrywalna.
Chyba każdy pamięta świnie zamiast sztabek złota itp. Albo niestabilność itd. Nie mówiąc już
tłumaczeniach udających język polski.

Ile jest tak zabezpieczonych gier? Pozatym dobrze crackowana/emulowana bedzie dzialac jak orginal.

Dnia 28.05.2006 o 15:49, Daimon_Frey napisał:

Piraci, jak i kazdy dystrybutor czy sprzedawca, chcą zarobić. Opłacalność crackowania patchy
czy darmowych dodatków jest żadna. No chyba, ze ktoś poświęci swój czas i umiejętności bezinteresownie.

W tej chwili chyba malo ludzi biega do pirata, wola sciagnac z sieci. Dostepne piracie wersje w sieci sa dzielami grup release''ujacych, ktore to przygotowuja pliki, robia cracka itd. Nie ma pojecia czy maja z tego jakies zyski jednak watpie w to. Co do dodatkow to np w sieci jest plik zamieniajacy H5 ze standartowej edycji na kolekcjonerska.

W sumie wartaloby chyba juz skonczyc ten offtopic o piractwie bo topic topic strasznie przez niego tyje. :)
Miemy nadzieje ze CDP uda sie wypuszczac patche w jakis sensownych terminach, to bedzie mozna wybaczyc jakos to opoznienie premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grupy pirackie które nie mają zysków w kasie walczą między swoimi towarzystwami, kto jak, lepiej i szybciej coś...ekchm... no właśnie. To prawie jak cisi hakerzy, interesuje ich praktycznie tylko duma ze swoich osiągnięc i sława. Ale to nie na temat. :) Cieszę się, że chodzi na MXach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnien problem z demem. Otoz w kampanii ma sie za cel zdobycie miasta w tydzien uwolnienie kolezanki i zniszczenia wrogow. Jednak nawet jak zdobede miasto to po tygodniu pojawia sie komunikat "Przegrales" ktos wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:33, TheDoc napisał:

Mam pewnien problem z demem. Otoz w kampanii ma sie za cel zdobycie miasta w tydzien uwolnienie
kolezanki i zniszczenia wrogow. Jednak nawet jak zdobede miasto to po tygodniu pojawia sie
komunikat "Przegrales" ktos wie o co chodzi ?


uwolnij izabele...jest w wiezieniu obok zamku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:35, TheDoc napisał:

Nie probowalem nawt bo jak zobaczylem co ja pilnuje to zrezygnowalem :) Ale dzieki sprobuje
;]

to jedyny sposob :D na pewno CI sie uda ja uwolnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 16:35, TheDoc napisał:

Nie probowalem nawt bo jak zobaczylem co ja pilnuje to zrezygnowalem :) Ale dzieki sprobuje
;]

ich jest tylko pare, mniej niz tych widmowych smokow przy kopalni. dasz rade (bez problemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ten edytor exeków jest porąbany. Nie wiem dlaczego ale odrazu zapisuje zmiany, przypadkiem kliknąłem nie to co trzeba i juz mi exe popsuł. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

merlin tez musi dostac swoje egzemplarze i dopiero potem rozsyłac, dlatego jest 9 a nie 8... swoja droga to majac gram.pl a kupujac na merilinie czy gdzie kolewiem indziej trzeba sie wykazać wielkim geniuszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 13:35, Olamagato napisał:

> A jakby na calym swiecie piratów nie było to nie wiem czy by 250 PLN na gre starczyło
:(

Zasadniczo odpowiada mi rodzaj chwiejnej równowagi jaki w tej chwili panuje miedzy twórcami i piratami. I nie chciałbym zeby zwyciezyla ani jedna ani druga opcja. Nadzieja na to ze jak twierdzisz

Dnia 28.05.2006 o 13:35, Olamagato napisał:

"Moim zdaniem mylisz się. W przypadku dużej liczby producentów cena każdego produktu dąży do
minimum powyżej kosztu produkcji."

jest absolutnie chybiona, ze wspomne tutaj tylko o Microsofcie czy Blizzardzie i WoW (no jak gra liczy 6 mln aktywnych uczestników to i kazdy co miesiac placi ok 50 PLN to nie powiesz mi ze to jest minimum powyzej kosztów produkcji).

Zresztą to ma niewielkie znaczenie - po prostu jestem rozczarowany HoMM V i zadowolony ze kosztuje tylko 79 PLN bo jakbym miał za niego zaplacic 250 to bym musial chyba Francuzom zaświecić w oczy jakims granatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale AI w piątce jest naprawde glupie na maxa. W trojce jak komputer miał jednostki strzelajace to bez sensu szedl na przód - teraz jest na odwrót, nawet jak ma tylko kilku łuczników a np bardzo silnych kawalerzystów to stoi w miejscu i pozwala sie na odleglosc wykończyć.

Musze tez Nival pochwalic za pomysl z gryfami. Atak z powietrza - naprawde swietna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2006 o 18:25, temist napisał:

> > A jakby na calym swiecie piratów nie było to nie wiem czy by 250 PLN na gre starczyło

> :(
Zasadniczo odpowiada mi rodzaj chwiejnej równowagi jaki w tej chwili panuje miedzy twórcami
i piratami. I nie chciałbym zeby zwyciezyla ani jedna ani druga opcja. Nadzieja na to ze jak
twierdzisz

nie obawiaj sie miedzy innosem(orginalami) a beliarem(piratami) stoji adanos(???????)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do CD-P. Jeśli kupimy Heroes V w sklepie gram.pl z obniżką. to czy jak zarejestrujemy Heroes V dostaniemy WPLN''y ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować