Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2006 o 15:16, FireSniper napisał:

Yupi!!! Mam nadzieję, że to nie zawsza będzie taka sama armia jak moja własna - to może być
np. stado Fenixów xD

Przykro mi, ale zawsze taka jak ty masz, bo podczas mojej tury też znalazłem shpinxa i źle odpowiedziałem, coś znów o historii Ashan, i miałem starcie z Necropolis, tym samym co grałem, tyle samo jednostek, taki sam bohater, czary, siła, tylko strategia pozwoliła mi wygrac z 3 zombii i 10 Wampirzymi Lordami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2006 o 15:20, Tokagero napisał:

Przykro mi, ale zawsze taka jak ty masz, bo podczas mojej tury też znalazłem shpinxa i źle
odpowiedziałem, coś znów o historii Ashan, i miałem starcie z Necropolis, tym samym co grałem,
tyle samo jednostek, taki sam bohater, czary, siła, tylko strategia pozwoliła mi wygrac z 3
zombii i 10 Wampirzymi Lordami

Oczywiście nie wygrac z taką armią złożoną z 3 zombii i 10 Wampirzych Lordów, lecz tyle zostało z armii której nie powstydziła by się sama Śmierc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Ktoś z CD-P się pojawił. To skorzystam z okazji się spytam o coś związanego z EK HoM&MV:
Jak w końcu będzie wyglądała ta mapka?! Czy tak jak w innych wersjach(brzydka i dziecinna) czy ta co widać na zdjęciu na stronie sklepu gram.pl(piękna, "starożytna", zwinięta w rulonik)?! Proszę Cię Jay Z odpowiedz. To(chyba) dla NAS(fanów HoM&MV) bardzo ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:20, Jay Z napisał:

> Czyli czesi będą mieli inną skrzynkę ??

Tak, inną. Inne drewno, kolor, technika wykonania, wielkość. Polska Edycja Kolekcjonerska bezzmiennie
wygląda jak na stronie http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=327 na dole.


I dla niedowiarków fotografie przedstawiające rzeczywisty wygląd egzemplarzy, które przyszły do biura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:36, Jay Z napisał:

I dla niedowiarków fotografie przedstawiające rzeczywisty wygląd egzemplarzy, które przyszły
do biura ;)

UUUUU - nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:36, Jay Z napisał:

> > Czyli czesi będą mieli inną skrzynkę ??
>
> Tak, inną. Inne drewno, kolor, technika wykonania, wielkość. Polska Edycja Kolekcjonerska
bezzmiennie
> wygląda jak na stronie http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=327 na dole.

I dla niedowiarków fotografie przedstawiające rzeczywisty wygląd egzemplarzy, które przyszły
do biura ;)

WOOOOOOWW! Mi się bardzo podoba. Lecz smuci mnie to że jest taka mała. Mam nadzieję że jeden dodatek się w niej zmieści. Ale i tak bardzo,bardzo,bardzo ładna. Całe szczęście, że zamówiłem LEK.

P.S. Na stronie gry-online.pl jest 1 część artykułów o świecie Ashan. W tej 1cz. jest o Academi. Daje linka do strony: http://www.gry-online.pl/s013.asp?ID=26500 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:36, Jay Z napisał:

I dla niedowiarków fotografie przedstawiające rzeczywisty wygląd egzemplarzy, które przyszły
do biura ;)

Fajnie wyściełana.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 15:35, 4YoU napisał:

O! Ktoś z CD-P się pojawił. To skorzystam z okazji się spytam o coś związanego z EK HoM&MV: > Jak w końcu będzie wyglądała ta mapka?! Czy tak jak w innych wersjach(brzydka i dziecinna)
czy ta co widać na zdjęciu na stronie sklepu gram.pl(piękna, "starożytna", zwinięta w rulonik)?!
Proszę Cię Jay Z odpowiedz. To(chyba) dla NAS(fanów HoM&MV) bardzo ważne!


Mapa jest formatu A3, to naprawdę spory kawał mapy. Żeby nie zginać jej wielokrotnie do środka skrzynki, postanowiliśmy transportować ją w odrębnym opakowaniu, złożoną "na 2" i zabezpieczoną tekturą, tak jak niektóre pisma zabezpieczają płyty przed połamaniem. Jeśli chodzi o materiał, nie jest to zwykły biały papier, lecz specjalny, imitujący stary pergamin. Wygląda ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2006 o 15:47, Jay Z napisał:

Mapa jest formatu A3, to naprawdę spory kawał mapy. Żeby nie zginać jej wielokrotnie do środka
skrzynki, postanowiliśmy transportować ją w odrębnym opakowaniu, złożoną "na 2" i zabezpieczoną
tekturą, tak jak niektóre pisma zabezpieczają płyty przed połamaniem. Jeśli chodzi o materiał,
nie jest to zwykły biały papier, lecz specjalny, imitujący stary pergamin. Wygląda ślicznie
:)


Nie wiem jak Wam, ale mi sie bardzo podoba. Jescze mocniej oczekuję na HoMMV...przecierz to juz tylko 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche szkoda że wieczko jest wypukłe nie płaskie - bym sobie wcisnał gdzieś między dvdboxy... a tak będzie stała na zaszczytnym miejscu na froncie :)
Zdziwiła mnie informacja o osobnej wysyłce map...CDP pokrywa jej koszty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 16:10, Evil Khan napisał:

troche szkoda że wieczko jest wypukłe nie płaskie - bym sobie wcisnał gdzieś między dvdboxy...
a tak będzie stała na zaszczytnym miejscu na froncie :)
Zdziwiła mnie informacja o osobnej wysyłce map...CDP pokrywa jej koszty ?


Wysyłka razem ale oddzielnie :) Tzn. przesyłka będzie jedna, ale złożona z dwóch opakowań. Dla odbiorców nie będzie to żaden dodatkowy koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 16:13, Jay Z napisał:

Wysyłka razem ale oddzielnie :) Tzn. przesyłka będzie jedna, ale złożona z dwóch opakowań.
Dla odbiorców nie będzie to żaden dodatkowy koszt.

To fajnie. czy wysyłka będzie 5 dni przed ogólną premierą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślisz, że 8 dni przed przesyłką zrobili by nam taki numer obarczając nas dodatkowymi kosztami za to ZA CO I TAK ZAPŁACILIŚMY? Do nich należy, abysmy wszystko dostali w dobrym stanie i nie moga kazać nam zapłacić. A jak to zrobią to ich problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja małe pytanko (jakoś nikt mi do tej pory nie odpowiedział na nie) :
Prezent w postaci H3 będzie złotą edycją, czy podstawką, czy będzie na osobnej płycie i w osobnym opakowaniu czy na płycie z H5 ?? Z góry thx :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2006 o 16:16, Przemek t74 napisał:

No to ja małe pytanko (jakoś nikt mi do tej pory nie odpowiedział na nie) :
Prezent w postaci H3 będzie złotą edycją, czy podstawką, czy będzie na osobnej płycie i w osobnym
opakowaniu czy na płycie z H5 ?? Z góry thx :D

no właśnie ! Czy już wiadomo cokolwiek na ten temat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować