Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 20:45, morthi napisał:

taa :D 666 strona na 06.06.06 :D musimy sie troszke wstrzymac;)



to racja xD księdzu muszę się zwierzyć i do spowiedzi :] ale to pachnie...mhm... ja zagram najwcześniej w piątek, bo sprzedałem kompa i części przychodzą do mnie dopiero w weekend :) Narazie zadowalam się instrukcją i tym.. hm... powiewem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej... a gdzie moja "Mapa świata w formacie A2 (45 x 60 cm),"???

ktor byla POTWIERDZONA w składzie edycji kolekcjonerskiej? :(

p.s.
nie żeby mi było maaało...

p.s.2
POLSKIE TŁUMACZENIE SUCKS! (ale to już mówiłem ;])
bożeee... co za "ZMORA" looool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapa w Edycji Kolekcjonerskiej nie znajduje sie w srodku skrzynkeczki, ale zapakowana jest

Dnia 16.12.2005 o 12:06, Tuddrussel napisał:

oddzielnie w "twarde okladeczki" i w tej postaci wlozona do paczki. Tak wiec wszystkich niecierpliwych
prosimy o ostrozne rozpakowywanie swoich przesylek.



czytac czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 20:45, planteater napisał:

Jeszcze troche i nabijemy 700 postów :))



TA co odświeze tę strone to co chwila jakis nowy post sie pojawia niedlugo i do 1000 dojdziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już też dostałem. Tak o 17.30. Nie będę tutaj pisał że cała edycja LEK jest super,extra,cool itp. Ale co mnie zdiwiło, to to że mam gorszą grafikę niż w demie. Woda wygląda o wiele gorzej. Już w demie i becie miałem ładniejszą. I troszkę wolniej chodzi. Nie rozumiem. Nic nie zmieniałem(w komputerze) tylko zrobiłem formata, żeby lepiej działało. Może troszkę szybciej chodzi(czyt. szybciej zapisuje, ładuje) ale na mapie jako grafika to gorzej, dlaczego. A i np. na pasku inicjatywy jest szybciej pokazane niż w grze. Np. dam żeby królowa walneła łucznika to na pasku już wiem ile odejmie a animacja jeszcze trwa i królowa nawet go nie walneła jeszcza. Nie rozumiem. Czy ma ktoś podobnie?! Proszę o pomoc.

P.S.WOW! Nie było mnie 3 godziny, a WY napisaliście 20 stron. JESTEŚCIE(FANI HOMMV) THE BEST ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:04, 4YoU napisał:

Ja już też dostałem. Tak o 17.30. Nie będę tutaj pisał że cała edycja LEK jest super,extra,cool
itp. Ale co mnie zdiwiło, to to że mam gorszą grafikę niż w demie. Woda wygląda o wiele gorzej.
Już w demie i becie miałem ładniejszą. I troszkę wolniej chodzi. Nie rozumiem. Nic nie zmieniałem(w
komputerze) tylko zrobiłem formata, żeby lepiej działało. Może troszkę szybciej chodzi(czyt.
szybciej zapisuje, ładuje) ale na mapie jako grafika to gorzej, dlaczego. A i np. na pasku
inicjatywy jest szybciej pokazane niż w grze. Np. dam żeby królowa walneła łucznika to na pasku
już wiem ile odejmie a animacja jeszcze trwa i królowa nawet go nie walneła jeszcza. Nie rozumiem.
Czy ma ktoś podobnie?! Proszę o pomoc.

P.S.WOW! Nie było mnie 3 godziny, a WY napisaliście 20 stron. JESTEŚCIE(FANI HOMMV) THE BEST
;-)


tak samo jest w wersji angielskiej głupie to troche no ale coż trzeba z tym żyć. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 20:32, Mistic napisał:

> > > nie mam nic takiego :/
> > > > bo jeszcze nie wyslano!
> Hej, a tak ogólnie to Homm V jest już dostępny????

Zależy jak to rozumieć, jesli chodzi ci o ściągnięcie z Internetu to ci cholerni złodzieje
pewnie już to gdzieś rozprowadzają, jesli o wysyłke paczki, to niektórzy odebrai osobiście
czoraj gre, a jutro i pojutrze reszta ma je otrzymać jeśli zamówiła kurierem do dnia dzisiejszego.

To jest całkiem możliwe. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:04, fish13 napisał:

A gdzie znajduje się ten film dokumentalny mówiący jak robiono polską wersję Heroes V? Bo
go nie mogę znaleźć?

Na płycie z grą w folderze FILM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:10, Sycylius napisał:

> Od której Masterlink zaczyna rozwozic paczki ??


Od wczesnego rana do puźnego wieczoru:)

:D
ale chodzilo mi od ktorej dokladnie
od 10??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam polską wersję!!! Mam nadzieję że patch to poprawi. Bo mnie to narazie wkurza, BARDZO. Dobra, idę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie pelna wersja lepij chodzi niz demo :) moze to wszystko zalezy od kompa :) i od programow ktore dzialaja w tle :) najlepiej wylaczyc wszystko co zjada ram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Wspaniałe wydanie. Warto było czekać... Przejrzałem cły pakiet, gry na razie nie uruchamiam (wolę najpierw przejrzeć instrukcję).

Rozszerzona instrukcja, strona 63. Jest napisane, że Smocza Wieżyczka pozwala rekrutować Hydry. To Szepcząca Grota (str. 61) robi to samo? Smocza Wieżyczka chyba za Smoki odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem fuxa :D. Mapa była wrzucona do pudełka i o mało co bym ją potargał razem z pudełkiem :D. Uff...na szczęście sie kapnąłem, że to mapa :D. Jestem w trzeciej misji Przystani.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować