Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 21:04, fish13 napisał:

A gdzie znajduje się ten film dokumentalny mówiący jak robiono polską wersję Heroes V? Bo
go nie mogę znaleźć?



DVDROM:\Film\MakingOfPl.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A które mapy w EK są dodatkowe? Bo są pomieszane, niepodpisane, więc nie wiem, jak bardzo było warto kupować EK (bo, że warto było, to wiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:23, lampak napisał:

A które mapy w EK są dodatkowe? Bo są pomieszane, niepodpisane, więc nie wiem, jak bardzo było
warto kupować EK (bo, że warto było, to wiem :))


Jest mapa całego śwaita A2, mapa "Rodzin" (Nekropolis, Infermo, Sylwan, Academy, Lochu, Przystani) i to chyba tyle. Jeszcze są mapy w instrukcji i poradniku :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o której (najwczesniej) dostaliscie paczke z Heroes 5 ??
albo od której Masterlink zaczyna rozwozic paczki
MOZE ktos powiedziec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:13, Luke PL napisał:

> > Od której Masterlink zaczyna rozwozic paczki ??
>
>
> Od wczesnego rana do puźnego wieczoru:)
:D
ale chodzilo mi od ktorej dokladnie
od 10??



Nie no co ty wcześniej.Tak koło 7 zaczynają pakowac paczki do fur i w droge:)Muszą zdązyc z dostawą.I jeszcze zależy ile mają paczek do rozwiezienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:29, graczomaniak napisał:

> A które mapy w EK są dodatkowe? Bo są pomieszane, niepodpisane, więc nie wiem, jak bardzo
było
> warto kupować EK (bo, że warto było, to wiem :))

Jest mapa całego śwaita A2, mapa "Rodzin" (Nekropolis, Infermo, Sylwan, Academy, Lochu, Przystani)
i to chyba tyle. Jeszcze są mapy w instrukcji i poradniku :D.


W EK są dodatkowe mapy do HoMM V - mapy grywalne. Takie multiplayerowe. Wiesz o co chodzi.

@LordOfUndeads
Ja bym o mały włos nie dostał. Kurier podjechał pod zły dom, musiał dzwonić na telefon. Nie martw się - solidarnie z Tobą też dziś nie zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:28, LordOfUndeads napisał:

Może wypowiedzą osoby

Proszę bardzo, ja tak mam zawsze z przedpremierowymi wysyłkami, chyba mokotów to złe miejsce na zamawianie gier ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:21, moonman napisał:

> A gdzie znajduje się ten film dokumentalny mówiący jak robiono polską wersję Heroes V?
Bo
> go nie mogę znaleźć?


DVDROM:\Film\MakingOfPl.exe

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 20:56, morthi napisał:

poszukaj dokladnie w pudelku :) powinna tam byc:)


uff... dopiero teraz zauważyłem ;P
a już miałem pudełko wrzucać do pieca! "gulp..."

dzieki! ;D

p.s.
CD-PROJEKT WE ALL LOVE YOU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już dość! Paczka wyszła z sortowni o 8:42. Po całym dniu czekani zadzwoniłem w końcu i dowiedziałem się, ża kurier będzie między 18, a 20. Kiedy minęła 20 okazało się, że kurier przywiezie paczkę po 20. Ale ciągle go nie ma! Zaczynam wątpić, czy dostanę dziś grę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:47, Khamul24 napisał:

Mam już dość! Paczka wyszła z sortowni o 8:42. Po całym dniu czekani zadzwoniłem w końcu i
dowiedziałem się, ża kurier będzie między 18, a 20. Kiedy minęła 20 okazało się, że kurier
przywiezie paczkę po 20. Ale ciągle go nie ma! Zaczynam wątpić, czy dostanę dziś grę :(


Jutro zadzwoń jeszcze raz możliwe,że kurier zgubił się albo nie daj Boże coś mu się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:46, LordOfUndeads napisał:


> CD-PROJEKT WE ALL LOVE YOU!

Żeby tylko wybrali inną firmę kurierską....
Albo lepiej, sami zatrudnią prywatnych kurierów ;)

Albo wogóle sami rozwozili prywatnymi samochodami ;P Taaak, wtedy byłoby najlepiej - forumowicze polepszyliby relacje z pracownikami CDP i świat byłby piękny ;) Pozostaje cieszyć się z tego co jest :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 21:47, Khamul24 napisał:

Mam już dość! Paczka wyszła z sortowni o 8:42. Po całym dniu czekani zadzwoniłem w końcu i
dowiedziałem się, ża kurier będzie między 18, a 20. Kiedy minęła 20 okazało się, że kurier
przywiezie paczkę po 20. Ale ciągle go nie ma! Zaczynam wątpić, czy dostanę dziś grę :(



Spokojnie dostaniesz dzisiaj swoją paczke.Były juz takie przpadki ze klijenci dostawali swoje paczki po godzinie 23 co prawda nie HOM&M V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 14:38, Tuddrussel napisał:

> A tak na marginesie bo mi się przypomniało.
> Ja jak zamawiałem grę, jakoś w grudniu to było, to była taka promocja, że do każdego zamówienia

> on-line, miała być załączona niespodzianka/gift - co nawet o ile pamiętam było potwierdzone

> na forum. A tu nic.
> Czy można coś w tym temacie się dowiedzieć.

mozna ;)
wszystkie osoby, ktore zamowily heroes 5 do konca roku 2005 otrzymaja obiecane niespodzianki
w oddzielnej przesylce po premierze heroes.
przepraszamy za klopot, zdecydowalismy sie na taki krok, ze wzgledu na dotrzymanie terminu
dostawy
heroes przed premiera.


Mam pytanie ja zamówiłem Heroes of might and magic 5 ale miałem problem z przelewem ponieważ stronka się nie wczytała i się autoryzacja nie udała. I musiałem ponownie zamówić grę. Moje pytanie brzmi czy ja też dostanę niespodziankę?? W końcu do końca roku 2005 zamówiłem...
pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować