Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

wiem, ze to zabronipne ale czy sa jakiekolwiek cracki do tego?
kupilem orginalna wersje i przez zabezpieczenia niechce mi sie włączyc. niebede kupowl nowego napedu bo jakis kutas niechce piractwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:36, mannieq napisał:

wiem, ze to zabronipne ale czy sa jakiekolwiek cracki do tego?
kupilem orginalna wersje i przez zabezpieczenia niechce mi sie włączyc. niebede kupowl nowego
napedu bo jakis kutas niechce piractwa.....


Nie jestem prorokiem... ale smierdzi mi to BANEM !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:32, michał26 napisał:

hmm mam pytanie: jestem w 3 misji imperium, pokonalem kilka arcydiablow stojacych w polnocno-wschodenij
czesci mapy i .... no wlasnie i co dalej? przeczytalem w poradniku, iz powinna pojawic sie
jakas armia diablow ale zadna taka sie nie pojawila ;/

Musisz pokonać wszystkich strażników demonów stojących na mapie. Dopiero wtedy pokaże się armia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jest problem z Hirkami u kolegi. Zainstalował grę i kiedy chce uruchomić wyskakuje, żeby włożył oryginalną. A ma... Postępował zgodnie z instrukcjami na stronie SecuROMu, ale nic to nie dało. Można kogoś prosić o profesjonalne rozwiązanie problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:02, MuMeNs8 napisał:

mam problem! Czy w 5 misji Inferno to normalne że gdy płynę statkiem mapa wogule mi sie nie
odkrywa i nie umiem przepłynąć?


no to jest utrudnienie :PP musisz lazic herosem azeby ci sie mapa odkryla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:02, MuMeNs8 napisał:

mam problem! Czy w 5 misji Inferno to normalne że gdy płynę statkiem mapa wogule mi sie nie
odkrywa i nie umiem przepłynąć?

Tak, wyjatkow w tej misji statki nie odkrywaja mapy i trzeba zchodzic na wyspy i w ten sposob odslaniac tereny (na wyspach sa tez budynki odslaniajace czesci mapy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:09, Marrbacca napisał:

No i jest problem z Hirkami u kolegi. Zainstalował grę i kiedy chce uruchomić wyskakuje, żeby
włożył oryginalną. A ma... Postępował zgodnie z instrukcjami na stronie SecuROMu, ale nic to
nie dało. Można kogoś prosić o profesjonalne rozwiązanie problemu?



jezeli instalowal na c to niech zainstaluje na inny dysk..moze pojdzie mojemu kumplowi to pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:10, pilaf napisał:

jezeli instalowal na c to niech zainstaluje na inny dysk..moze pojdzie mojemu kumplowi to pomoglo

no to problem w dalszym ciągu jest, bo on drugi dysk ma za mały, żeby mu się Hirki zmieściły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:12, Marrbacca napisał:

> jezeli instalowal na c to niech zainstaluje na inny dysk..moze pojdzie mojemu kumplowi
to pomoglo
no to problem w dalszym ciągu jest, bo on drugi dysk ma za mały, żeby mu się Hirki zmieściły


no to nie hc poprzenosi cos na c..i po klopocie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde, problem z rozpoznaniem orginalnej płyty Heroes V.... Żenada.... Wkurze się zaraz i pójde na dueli, na 6 walk 6 wygranych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nikt jeszcze o tym nie wspominał, jeśli tak to przepraszam, ale ostatnio za mało czasu na czytanie wszystkiego.

Ostatnio został przeprowadzony wywiad z Fabrycym oraz sam Nival udzielił kilku odpowiedzi na swoim forum.
Oto co z tego wszystkiego wynika:
- Ubi ma zamiar wypuszczać patche regularnie co miesiąc (w drugiej połowie każdego miesiąca)
- 10 nowych map MP zostanie wypuszczonych od drugiego patcha
- edytor map pojawi się w trzecim patchu, w połowie Lipca
- AI będzie usprwniane przez cały czas wypuszczania patchy
- zostanie poprawiony tryb Duel

- Edytor map ma zawierać także edytor kampanii
- Możliwe jest pojawienie się opcji wyłączenia trybu flyby w miastach
- Po pojawieniu się nowych map w drugim patchu, Nival będzie kontynuował prace nad nowymi. Będą dostępne osobno, bez patchy.
- Drugi patch ma zawierać opisy umiejętności stworzeń
- Edytor będzie miał możliwość tworzenia dwóch nowych wielkościowo map: Small (72*72) i Huge (216*216)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:14, pilaf napisał:

no to nie hc poprzenosi cos na c..i po klopocie :]

No niestety nie. Bo kiedy mówię, że jest za mały to taki właśnie jest. I się Hirki nie zmieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam pomocy. Gdziesą te buty lewitacji w kampanii heaven, przedostatnia misja. Szukałem już wszędzie i patrzyłem w poradnik, ale tam dgdzie w poradniku jest napisane że te buty tam są to w grze ich tam nie ma. PLS HELP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:28, maciekujek napisał:

Błagam pomocy. Gdziesą te buty lewitacji w kampanii heaven, przedostatnia misja. Szukałem już
wszędzie i patrzyłem w poradnik, ale tam dgdzie w poradniku jest napisane że te buty tam są
to w grze ich tam nie ma. PLS HELP!!!

Sprawdź w drugich podziemiach. Popatrzyłem późńiej do poradnika, to też pisali o tych podziemiach, gdzie u mnie był Kartograf zamiast butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2006 o 18:31, Marrbacca napisał:

Sprawdź w drugich podziemiach. Popatrzyłem późńiej do poradnika, to też pisali o tych podziemiach,
gdzie u mnie był Kartograf zamiast butów

No u mnie to samo. Ale to w których??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:32, maciekujek napisał:


> Sprawdź w drugich podziemiach. Popatrzyłem późńiej do poradnika, to też pisali o tych
podziemiach,
> gdzie u mnie był Kartograf zamiast butów
No u mnie to samo. Ale to w których??

Najlepiej by było przeszukać wszystkie. Ale najprawdopodobniej jest gdzieś w tych górnych na wschodzie i zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 18:35, Marrbacca napisał:

>
> > Sprawdź w drugich podziemiach. Popatrzyłem późńiej do poradnika, to też pisali o
tych
> podziemiach,
> > gdzie u mnie był Kartograf zamiast butów
> No u mnie to samo. Ale to w których??
Najlepiej by było przeszukać wszystkie. Ale najprawdopodobniej jest gdzieś w tych górnych na
wschodzie i zachodzie

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obok twojego zamku jest zejscie, kolo tek chatki do ktorej musisz isc, a tam jest budyneczek z necropolis...w filmiku z kampani haven jest pokazany ten budynek...filmik znajdziesz w jaskini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować