Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Kurcze cos mi sie widzi ze sobie nie zagram w tych herosków 5 :( no ale trudno takie życie może kiedyś ktoś pomyśli o posiadaczach innych kart niz ati i nvidia :p

Bo jak już kupiłem orginała to szkoda mi go odsprzedawać chociaz z tego co widze i tak mi sie nei przyda chyab ze ktos znajdzie jakis magiczny sposob zeby ta gierka zadzialala na zintegrowanej karcie graficznej intel 915.

Jakby ktoś miał taka karte i udało by mu sie uruchomić herosków to porosze o posta może mi pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm pietrasss a jaki masz problem z grą? Coś takiego, że włączasz mapkę, idzie pasek ładowania i gra się wykrzacza? Jeśli tak to mi 1.1 pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 16:18, morthi napisał:

patcha zainstaluj :) ludziom poszlo na tej karcie



zainstalowalem patcha heroes_might_magic_5_hu-pl_101 o wadze 46,4 mb ale nadal w menu gry mam wyswietlane ze to wersja 1.0 :( A drugi raz nie moge zainstalować patcha bo wyskakuje ze jest już zainstalowany.

I nie wiem czy ma sens odinstalowanie patcha i heroskow i instalacja wszystkiego na nowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a grzebales wczesniej cos w rejestrze ?

wez odinstaluj heroskow :) i skasuj katalog w ktorm ich zainstalowales :) sciagnij patcha z servera gram.pl :) i powinno juz dzialac:)

i nic nie ruszaj w rejestrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W świecie softu panuje bardzo dobra zasada. Jeśli nie wiemy dlaczego nie działa to każdy pomysł dobry. Spróbuj wszystko przeinstalować szczególnie że to dużo nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 16:20, M1k3 napisał:

Hmm pietrasss a jaki masz problem z grą? Coś takiego, że włączasz mapkę, idzie pasek ładowania
i gra się wykrzacza? Jeśli tak to mi 1.1 pomógł.



No właśnei cos takiego ze menu sie włącza wybieram np kampanie potem 1 misje pasek ladowania sie wczytuje i gdy dojdzie do konca wyskakuje jakis błąd i po kliknieciu nei wysylaj raportu o błędach gra sie wyłącza wogole i pozostaje pulpit windowsa.

Chyab ze z patchem jest cos nei tak bo nei zmienił mi numeru wersji w menu gry jest nadal 1.0 :( i juz nei wiem co mam robic a chetnie bym sobei zagral w ta gierke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwny problem. Może reinstall gry coś da, a wogołe próbowałeś coś włączyć czy tylko pankujesz, że w menu masz 1.0? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 16:23, morthi napisał:

a grzebales wczesniej cos w rejestrze ?

wez odinstaluj heroskow :) i skasuj katalog w ktorm ich zainstalowales :) sciagnij patcha z
servera gram.pl :) i powinno juz dzialac:)

i nic nie ruszaj w rejestrze :)



Nie w rejestrze nie w rejestrze nie grzebałem. Spróbuje tak jak mowicie odinstalowac wszystko i skasowac katalog oraz sciagnac patcha z serwera gram.pl i sproboje uruchomic gre mam nadzieje ze to pomoze a jesli nie to mam nadzieje ze cos jeszcze wymyslicie.

dziekuje za pomoc i odezwe sie czy sa jakies rezultaty po przeinstalowaniu na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 15:28, STARSCR3AM napisał:


> omg co za czlowiek.. a czytasz posty innych uzytkownikow? juz wyjasnili co i jak, a z
tym to
> ja sie usmialem a nie skladalem jakeis zazalenia czy co...

gosh czytam posta i odrazu naniego odpisuje1!
niemam w ywzcyaju patryec na wsyztskie postz a potem dopiero pisac odp...


a ja nie mam w zwyczaju ogladac filmikow jesli w czasie gdy on leci musze zrobic co innego.. widze ze ty w zwyczaju nie masz nawet spokojnie napisac jednego posta bez 20 pomylek w wyrazie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 18:21, kosa45 napisał:

Mam tak jak ty :) Wiesza mi się komp i kumpel też tak ma hehe jakiś niewypał :)


A CDP nic sobie z tego nie robi :/ Chyba napiszę do pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: kiedy probuje wejsc do gry wieloosobowej kaza mi wpisac ligon i haslo, wpisuje te informacje, a przy logowaniu wychodzi mi do glownego menu czy tkos wie czemU!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 16:31, MalyJas napisał:

Mam pytanie: kiedy probuje wejsc do gry wieloosobowej kaza mi wpisac ligon i haslo, wpisuje
te informacje, a przy logowaniu wychodzi mi do glownego menu czy tkos wie czemU!!!!????


czy masz zainstalowanego patcha? czy masz na pewno orginalna gre? czy na pewno wpisujesz poprawnie nazwe uzytkownika i haslo ? czy nie miales problemu z wpisaniem CD-Keya ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 16:30, Big Moon napisał:

> Mam tak jak ty :) Wiesza mi się komp i kumpel też tak ma hehe jakiś niewypał :)

A CDP nic sobie z tego nie robi :/ Chyba napiszę do pomocy technicznej.


moze to chodzi o rozdzielczosc :) mnie sie wywalilo to rad video i poleciala rozdzielczosc ale jak wlaczylem drugi raz to juz dobrz dzialalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 16:34, M1k3 napisał:

Kurde, nie zazdroszczę wam :/ Dobrze, że ja nie miałem takich kłopotów z grą. Życzę powodzenia!


Ta..... ja tez niemialem klopotow ale z tego co czytam .. znam ten bol ojoj ile gier cos sie chrzanilo albo cos niedzialalo.... porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam zapytanie do panow z cdp czemu nigdzie nie jest napisane ze podstawowa wersia gry nie ma opcji sladow ?? osobiscie uwaazam ze jest to nieucziwe w stosunku do tych co zakupili zwykla wersje gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
mam heroesa V wersje podstawową DVD (tak sądze :) ) i zauważyłem, że wyszedł path, więc ściagnełem odpowiedni (ten do wersji DVD) i zainstalowałem... za pierwszym razem jak zainstalowałem gre wyskoczyło mi, że gra Heroes... nie jest zainstalowana na tym komputerze. OK, następnego dnia sprubowałem jeszcze raz i teraz się wszystko dobrze zainstalowało, był stosowny komunikat. Ale czy napewno? Jak odpalam gre pisze w dolnym lewym rogu "wersja 1.0" a ten path był chyba 1.1 ... pomóżcie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować