Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Jeśli ktoś mógłby pomóc,byłbym wdzięczny... Kampania Lochu,Oferta Raelaga-problem jest taki,że nie da się uzyskać klucza z żadnego namiotu klucznika,wyskakuje mi tekst,że musisz uzyskać klucz z czerwonego(np.) namiotu,a ja stoję właśnie przy tym namiocie... Poza tym jest więcej garnizonów,niż w opisie dołączonym do gry,ale to jeszcze mogę przeboleć:-). Z góry dziękuję za poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie dotyczy kazdego :) u mnie jest wszystko w porzadku :) na tego bohatera z reanimacja nie trafilem jeszcze :) wiec nie wiem ale u kazdego innego wszystko jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2006 o 18:49, fish13 napisał:

Dzięki. Muszę pokombinować. Zapodaam screena z bitwą z Godrykiem. Nie mogę jej przejść mam
za małą armię.


Ten screen przypomniał mi o tej właśnie bitwie, a wygrałem ją bez większych problemów stosując zaklęcie HIPNOZA na te całe dwunożne lwy (Rakshe czy jakos tak :)).
Moze tez spróbuj, jesli masz do niego dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie Heroesa V. Zdarza się, że w czasie gry wywala mi system. Koputer się resetuje. Czy ktoś miał takie przypadki? Może trzeba jakiegoś patcha wgrać? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie niedawno ta misję przechodziłem, moj sposób jest prosty mialem rozwinieta magie przywołania wiec feniks królowal no i oczywiscie pare klatw plus żwiołaki (ale mam świadomosc ze nie kazdy tak bohatera rozwilal aby ja miec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją "Łza dla Ossira"
Zrobiłem już wszystko co się dało, pokonałem wroga, odkryłem całą mapę i odwiedziłem wszystkie znaki a łzy dalej nie ma. Przy ostatnim znaku pojawiła się taka wiadomość "W mroku lochów upadli nie widzą końca własnych nosów". Bohaterowie zareagowali na ten tekst tak:
Ossir"Ale ja już tam byłęm! Czyżbym był ślepy jak mroczny elf??
Sylrael"Następnym razem wezmiemy większe pochodnie"
Po tym komunikacie wróciłem do podziemi, jest tam znak przy grobowcu, dotykam go i nic się nie dzieje. Przeszukałem cała mapę(wraz z podziemiami) i nic, żadnych innych znaków. Co mam zrobić?? Czy coś ominąłem?? Prosze o pomoc.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 10:30, fast-mike napisał:

Kupilem wlasnie Heroesa V. Zdarza się, że w czasie gry wywala mi system. Koputer się resetuje.
Czy ktoś miał takie przypadki? Może trzeba jakiegoś patcha wgrać? Proszę o pomoc.

Sciągnij z serwera CDP albo Ubi patch 1.1 potem z serwera CDP poprawkę lokalizacyjną - 1.11. Muszą one być zgodne z wersją gry jaką masz - CD, DVD, LEK. Potem wchodzisz do folderu z H5 dalej w folder bin i wlączasz program Autoupdater. Wszystkie dostępne poprawki zainstalują się automatycznie. Jeśli dalej nie będzie działać wyślij e-mail do pomocy technicznej i/lub spytaj się tutaj. Pamiętaj też o podaniu konfiguracji Twojej maszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie wyłączyć animacje w Edytorze??
PS Dzieki za poradnik do Edytora (spolszczony :D )
...a jak idzie spolszczanie poradnika do gry

PS 2.
w edytorze Cleric ma aureolke a w grze nie ma :(
czyli jest zablokowana - tak jak juz ktos pisal - zeby nie bylo "kontrowersji" ... ale chociaz mod moglby ja odblokowywac :( ...szkoda

PS 3.
Teraz czekac tylko na mape UT - o jakosc mozna byc spokojnym - bedzie jak zwykle swietna
Pozdro dla UT
Q chwale Imperium !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 14:32, Luke PL napisał:

Czy da sie wyłączyć animacje w Edytorze??


Nie.

Dnia 03.10.2006 o 14:32, Luke PL napisał:

PS Dzieki za poradnik do Edytora (spolszczony :D )


Narazie nie dziękuj, jeszcze nie skończyłem ;)

Dnia 03.10.2006 o 14:32, Luke PL napisał:

w edytorze Cleric ma aureolke a w grze nie ma :(
czyli jest zablokowana - tak jak juz ktos pisal - zeby nie bylo "kontrowersji" ... ale chociaz
mod moglby ja odblokowywac :( ...szkoda


Mod zamieniający model Inkwizytora jest. Możesz go ściągnąć m.in. z tąd: http://members.lycos.co.uk/homam/
lub poszukać na Celestial Haevens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jest taki mod (sam go mam od dawna) tylko nie ma Aureolki !!

> Narazie nie dziękuj, jeszcze nie skończyłem ;)

chodziło mi o poradnik a nie o sam edytor (choc czekam takze i na spolszczenie edytora :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszamy nabór do testów Edytora map. Prace nad tłumaczeniem ukończyliśmy kilka dni temu, więc czas najwyższy oddać w ręce kilku szczęśliwych osób nasze dzieło, Dlatego też rozpoczynamy zapisy do alfa testów. Potrzebujemy kilku osób, które chętnie przejrzą edytor w wersji pl i dadzą nam sugestie, gdzie zostały popełnione błędy, oraz czy podczas tłumaczenia nie zostały uszkodzone żadne skrypty. Więcej informacji podamy już wkrótce a zapisy zaczynamy już w tej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 15:33, Luke PL napisał:

chodziło mi o poradnik a nie o sam edytor (choc czekam takze i na spolszczenie edytora :D )


Mi też chodziło o poradnik :D
Jeszcze nie jest skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 15:37, Daimon_Frey napisał:

> chodziło mi o poradnik a nie o sam edytor (choc czekam takze i na spolszczenie edytora
:D )

Mi też chodziło o poradnik :D
Jeszcze nie jest skończony.


co jeszcze zostalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 15:47, Daimon_Frey napisał:

> co jeszcze zostalo ??

Funkcje do skryptów, około 70 stron :)


Ty chociaz mowisz jak przebiega spolszczenie i wydajesz po czesci
a nie tak jak ze spolszczeniem poradnika (chwala im za to ale mogliby zdradzic jak im idzie a nie tylko - jak skonczymy to bedzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

?? Nie rozumiem najpierw było a kiedy to, a kiedy tamto, a teraz gdy poszukujemy testerów to tylko jedna osoba się zgłosiłą, ludzie no co jest z wami?? Jak są miejsca to chętnych nie ma :( A gdyby juz nie było to tylko słychać by było wzdychanie:(

Prosze zgłaszać się na forum, w tym o to temacie, że jesteście chetni na testowanie wersji polskiej pomyślcie też o innych graczach, którzy maja problem z językiem angielskim. Gdyż chcemy przedstawic poprawnie działający produkt, a wgrywanie jęzka polskiego w ten oto edytor to ciężka i żmudna praca była:(
Zwłaszcza, że niepoprawna kompilacja wiązała się z błedami skryptów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2006 o 18:10, Shadow SSJ Warrior napisał:


Prosze zgłaszać się na forum, w tym o to temacie, że jesteście chetni na testowanie wersji
polskiej
pomyślcie też o innych graczach, którzy maja problem z językiem angielskim. Gdyż
chcemy przedstawic poprawnie działający produkt, a wgrywanie jęzka polskiego w ten oto edytor
to ciężka i żmudna praca była:(
Zwłaszcza, że niepoprawna kompilacja wiązała się z błedami skryptów...


Ja się zgłaszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 18:10, Shadow SSJ Warrior napisał:

?? Nie rozumiem najpierw było a kiedy to, a kiedy tamto, a teraz gdy poszukujemy testerów to
tylko jedna osoba się zgłosiłą, ludzie no co jest z wami?? Jak są miejsca to chętnych nie ma
:( A gdyby juz nie było to tylko słychać by było wzdychanie:(

Prosze zgłaszać się na forum, w tym o to temacie, że jesteście chetni na testowanie wersji
polskiej
pomyślcie też o innych graczach, którzy maja problem z językiem angielskim. Gdyż
chcemy przedstawic poprawnie działający produkt, a wgrywanie jęzka polskiego w ten oto edytor
to ciężka i żmudna praca była:(
Zwłaszcza, że niepoprawna kompilacja wiązała się z błedami skryptów...


Zgłaszam się. mój e-mail: msm@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować