Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ja nie rozumię po co rac z kodami, to psuje grę. Jeśli oczywiście gracie tak dla zabawy to spox, ale jeżeli kodów sie używa do przechodzenia misji w kampaniach to bezsens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:10, nadol91 napisał:

Ja nie rozumię po co rac z kodami, to psuje grę. Jeśli oczywiście gracie tak dla zabawy to
spox, ale jeżeli kodów sie używa do przechodzenia misji w kampaniach to bezsens :)


Dla jednych psuje dla drugich nie. Ja się takich ludzi (grających z kodami) nie czepiam - to jest ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam z kodow korzystalem w becie gdy chcialem sprawdzic jakie umiejetnosci moze dostac bohater :) a tak to rzeczywiscie nie ma sensu korzystac z kodow chyba ze ktos nie chce po raz n-ty przechodzic te sama plansze, a zalezy mu na dobrze rozwinietym herosie :)
ja np. myslalem ze slonia urodze jak w 4 misji inferno dociagalem agraela do 30 poziomu, w 5 juz mi sie nie chce go rozwijac (800k pd do zdobycia) moze jakies drzewko wiedzy znajde, a szkoda bo potrzebuje jeszcze 3 albo 4 poziomow do zewu ugrasha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze byc problem, bo dostajesz 1 pd za 1 pz jednostki...
ja mape okret zaczynalem na 24 poz i gralem na heroicznym (dozu tlumow po 5k-20k pd) i dociagnalem bijac sie do 29 poz a 30 wzialem z drzewwa wiedzy, chociaz za bitwe po ostatnim zamkiem (tym na e) dostalem ponad 70k pd a za 1 garnizon 30k pd drugiego nie bilem bo juz mialem 30 poz a to limit na tej mapie, ale pewnie jest jeszcze wiecej pd do zdobycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:21, Maestro1992 napisał:

Czy te mgły się nie odkrywają w 5 misji Agraelem??

nie - musisz odkrywać mapę chatkami jasnowidza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 15:49, Porzeczka napisał:

i lazac po wyspach i poprzez drzewa obserwacyjne :)

true, true ....
to jedna z najszybszych i najłatiwejszych misji - a może miałem farta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 14:15, Jarys napisał:

> Ja nie rozumię po co rac z kodami, to psuje grę. Jeśli oczywiście gracie tak dla zabawy
to
> spox, ale jeżeli kodów sie używa do przechodzenia misji w kampaniach to bezsens :)

Dla jednych psuje dla drugich nie. Ja się takich ludzi (grających z kodami) nie czepiam - to
jest ich sprawa.

No ale wg pierwsz powinno sie przejsc bez kodow, a pozniej dla frajdy z kodami - czy to nie dobre ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byc moze najszybsza :) jeszcze ja koncze :P ale jedno jest pewne - czlowiek przestaje sie przejmowac tlumem wielkich druidow, wlk. lowczych, entow itp. (poza smokami, bo ich pobilem dopeiro oddzial 33)

BTW ta mapa bardzo mi przypomina te z H3 gdzie pod koniec rozwalalo sie 100 blekitnych smokow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co kto lubi, dla mnie frajda jest dopiero wtedy, gdy komputer rzeczywiscie moze mnie pobic :) niestety jak na razie poza 3 misja inferno to w kampanii komputer sie nie popisuje za bardzo ale na heroicznym jest calkiem przyjemnie - jest co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 16:15, nadol91 napisał:

> > Ja nie rozumię po co rac z kodami, to psuje grę. Jeśli oczywiście gracie tak dla
zabawy
> to
> > spox, ale jeżeli kodów sie używa do przechodzenia misji w kampaniach to bezsens :)

>
> Dla jednych psuje dla drugich nie. Ja się takich ludzi (grających z kodami) nie czepiam
- to
> jest ich sprawa.
No ale wg pierwsz powinno sie przejsc bez kodow, a pozniej dla frajdy z kodami - czy to nie
dobre ??


Jak powiedziałem - jeśli ktoś chce przechodzić grę z kodami to niech sobie w ten sposób gra. Jeśli o mnie chodzi to absolutnie nie mam zamiaru kogoś za to potępiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz morthi, że użyłem podstępu i kliknąłem "odpowiedz" na Twojego posta, ale chciałem byś zwrócił uwagę na mojego:) Mam taki problem:
Musialem sformatować dysk i utraciłem swój profil a wraz z nim odblokowane kampanie. Byłem w misji Kultyści. Nie chce mi się grać od początku całej kampani. Co radzicie? Jak odblokować dotychczasowe kampanie i misje?
Jesteś jednym z tych (jeśli nie jedynym), który potrafi mi pomóc, dlatego zwracam się właśnie do Ciebie.
Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2006 o 17:47, Jarys napisał:

Jak powiedziałem - jeśli ktoś chce przechodzić grę z kodami to niech sobie w ten sposób gra.
Jeśli o mnie chodzi to absolutnie nie mam zamiaru kogoś za to potępiać.

ale ja nikogo nie potepiam, tylko nierozumiem dlaczego inni graja na kodach w kampani. Moze mi tez jest ciezko ale proboje i probuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 19:29, nadol91 napisał:


> Jak powiedziałem - jeśli ktoś chce przechodzić grę z kodami to niech sobie w ten sposób
gra.
> Jeśli o mnie chodzi to absolutnie nie mam zamiaru kogoś za to potępiać.
ale ja nikogo nie potepiam, tylko nierozumiem dlaczego inni graja na kodach w kampani. Moze
mi tez jest ciezko ale proboje i probuje :)


Z tego samego powodu jak ci którzy chodzą w gumowcach a inni nie - poprostu to lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować