Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Czy w drugiej misji nekropolis można jakoś uniknąć walki z tytanami strzegącymi portal do High bez walczenia z nimi (nie atakując garnizonu przed miastem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto przerabial wielkosci jednostek ?:P wcale nie sa takie jak w h3 :) nie ma wielkosci pt mnostwo:) no chyba ze w aktualnej edycji jest inna nomenklatura

Na wszelki wypadek podam je jescze raz gdyz sam tego nie potrafie znalesc :) gdzie to jest w naszym patchu :)ktory zostal przeze mnie zupdatowany i wyspetuje jako 1.2g updated 3 :)
http://rapidshare.de/files/29398670/Heroes_V_Unofficial_Patch_v1.2g_updated3.rar.html
- poprawiono opis specjalizacji bohatera (Odkrywca i Pedziwiatr)

Wielkosci oddzialow z heroes 3
Nieduzo: 1-4
Kilka: 5-9
Grupa: 10-19
Sporo: 20-49
Horda: 50-99
Wataha: 100-249
Banda: 250-499
Setki: 500-999
Legion: 1000+

poprosze o szybka aktualizacje patcha 1.2g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powoli do przodu :) tego jest na prawde ogrom :) a nie mozemy sobie pozwolic na zadne niedorobki :)chcemy by poradnik w pelni usatysfakcjonowal wszystkich czytelnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam po długiej przerwie :) Może mi ktoś podać rozpiskę jednostek w Heroesie V (np . ile jednostek to "sfora" "wiele" itp. ) Troszkę się można pogubić :) Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak tam turnniej...? ilu juz chetnych? proponuje taki schemat turnieju - 2v2

------------------------------------------------------------------Finał
----------------------------------------------------------Mapa: ???
------------------------------------------------------------???---------- ???
------------------------------------------------------------??? ----VS.-- ???
------------Mapa:???---------------------------------------------------------------------------- Mapa: ???
------------??? -------------------??? -----------------------------------------------------------???--------------- ???
------------??? -------VS.------ --??? -----------------------------------------------------------???------ VS.----- ???
-----Mapa: ??? -----------------------------Mapa:???--------------------- Mapa:???-----------------------Mapa:???
---??? -----??? -------------------------- ??? -----??? ---------------------??? ---???----------------------???----???
---??? vs.- ??? ---------------------------???-vs.-??? ---------------------???- vs.??? -------------------??? vs.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2006 o 20:53, morthi napisał:

Wielkosci oddzialow z heroes 3
Nieduzo: 1-4
Kilka: 5-9
Grupa: 10-19
Sporo: 20-49
Horda: 50-99
Wataha: 100-249
Banda: 250-499
Setki: 500-999
Legion: 1000+

poprosze o szybka aktualizacje patcha 1.2g :)


W mojej wersji H3 (Extra klasyka) była dokladnie takie wielkości oddziałów jak jest w Unofficial Patch''u 1.2G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm :) czyli masz wielkosc Mnostwo ?:) :) bardzo ciekawe :)

a moglbys dac na forum wielkosci jakie masz ?:) bo w takim razie mnostwo = sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem wczoraj. Gram sobie pod koniec trzciej misji w kampanii Necropolis. Zbliża się do Cyrusa - załatwiam wszystkie garnizony po drodze. Ok, jest filmik - zbierz 20 kościanych smoków. Buahaha to było dobre, bo w tym czasie ja już miałem 86 widmowych smoków. Niezła liczba, co? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no walsnie o te inne nazwy mi chodzi :) bo wczoraj mialem zagwozdke :P tak patrze :) to w instrukcje to na plansze :) i nic mi sie nie zgadzalo :)

moze warto to wrzucic do readme :) cobynie bylo zadnych problemow i niedomowien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 08:40, morthi napisał:

moze warto to wrzucic do readme :) cobynie bylo zadnych problemow i niedomowien :)


Dobry pomysł :) Wieczorem wydam aktualny patch z instalatorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 08:56, DiDivor napisał:

> moze warto to wrzucic do readme :) cobynie bylo zadnych problemow i niedomowien :)

Dobry pomysł :) Wieczorem wydam aktualny patch z instalatorem :)

Który to bedzie patch z kolei 1.2h ?? Bo te patche to po prosy zajefajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować