Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mam pyytanie jak najlepiej ulepszyć bohatera krasnoludów.Wiem,że można tak,ale co dalej
Magia Światła-M.Odwołania-Wieczne Światło
Obrona-Ochrona-Formacja obronna-Przygotowanie
Atak-Taktyka-Formacja ofensywna
Logistyka-Znajdowanie drogi-Chwytność
Magia Zniszczenia-M.Ognia-Zapłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie boj sie:P zaraz zaloze jeszcze jeden temat :P... coz.. nie wiedzialem ze krytyka cdp bedzie ukarana degradem... coz.. nie wiedzialem ze moderator jest klakierem.... ale tak to juz bywana takim forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
A ja myślełem że mozna dać opinię gry na forum dystrybutora danej gry...a co do degrada to ja tam nie widziałrm nic co by mogło ich urazić :/Rozumiem jakbyć im puścił wiazankę :P ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:09, morthi napisał:

nie boj sie:P zaraz zaloze jeszcze jeden temat :P... coz.. nie wiedzialem ze krytyka cdp bedzie
ukarana degradem... coz.. nie wiedzialem ze moderator jest klakierem.... ale tak to juz bywana
takim forum


Może następnym razem spróbuj bez tych różnych barwnych określników :P Wtedy dopiero jeśli walgierz lub inny moderator zamknie temat, będziesz mógł powiedzieć, że zachowuje się nie w porządku.

PS. Chciałem się dopisać do tamtego tematu, ale nie zdążyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, właśnie pisałem do tematu morthiego a walg.. go zamkną! Dzięki za szlaban na gry, oby do tego czasu coś zmienili / na leprze. Ostatnia walka z władcą demonów trochę mnie rozczarowała, mogli wymyśleć coś leprzego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:09, morthi napisał:

nie boj sie:P zaraz zaloze jeszcze jeden temat :P... coz.. nie wiedzialem ze krytyka cdp bedzie
ukarana degradem... coz.. nie wiedzialem ze moderator jest klakierem.... ale tak to juz bywana
takim forum

Heh:) Swoją drogą tak to wygląda... chociaż z drugiej strony nie bawiłeś się z ładnymi słówkami.
Podejrzewam jednak że jak już założysz kolejny teamt o schrzanieniu polonizacji,to też zamkną...z powodu dublowania tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 23:20, rm81mandi napisał:

Wiek ktos dlaczego niektorych run nie mozna urzyc podczas walki mimo ze ma sie surowce ???


Czasami musi zostać spełniony dodatkowy warunek, np.:

- Runa Berserkera - co najmniej jedna jednostka w grupie musi wcześniej zginąć
- Runa Wskrzeszenia - j/w
- Runa Egzorcyzmu - na jednostce musi ciążyć jakaś klątwa, żeby było co rozpraszać.
- Runa Smoczej Formy - nie działa na smoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 22:15, morthi napisał:

(...)


morthi, z całym szacunkiem, ale jeśli komuś zależy, to sobie Twoje tematy znajdzie bez podawania do nich linków przy każdej okazji. Wbrew pozorom i temu, że bardzo chcesz by było inaczej, jest na tym forum jeszcze całkiem duża grupa graczy, którzy:

a) chcą porozmawiać na temat dodatku i dowiedzieć się czegoś nowego.
b) na widok błędów lokalizacyjnych uśmiechają się pod nosem i grają dalej.
c) nie potrzebują do szczęścia nieoficjalnej łatki.
d) nie czują się oszukani i okradani przez CDP.

Zamiast zrozumieć ten prosty fakt wolisz zmuszać ich do brania udziału w leczeniu Twoich kompleksów. Nie jest to miłe, a przy okazji łamiesz regulamin forum (punkcik dot. netykiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze raz przytocze fakty - skoro poprzednio zaden z moderatorow/pracownikow cdp nie uznal moich postow za lamiacychregulamin to takie same posty nie moga byc uznane za lamiace regulamion (mamy precedens)

grajac w heroes v i instalujac patcha 1.3 czy tez instalujac edycje "empikowa" niestety ale automatycznie zaczynasz stosowac nasze poprawki... wiec o czyms to swiadczy... o tym ze byly one na tyle potrzebne ze zostaly wprowadzone do gry
to co czuja inni gracze jest ich :)

skoronie potrzebujesz nieoficjalnej latni nie instaluj patcha 1.3 ani 1.4 bo niestety ale bedziesz musial uzywac naszej latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować