Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2006 o 20:45, PolishWerewolf napisał:

(...)

Po co od razu przyjmować takie założenie?? Być może pod względem systemu rozgrywki ta część
właśnie przebije legendarną III. Nie da rady pogodzić wszystkich. Wielu by chciało kontynuacji
IV, inni III. Znajdą się też tacy co preferują II.

I po co pisać z Caps Lockiem? Wszyscy i tak doskonale widzą Twojego posta.

2. Co jest zabronione
Łamanie netykiety


Mam nadzieję że wiadomo co to Netykieta :)


LUBIE PISAĆ Z CAPSLOCKIEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 20:46, Chester001 napisał:

pojawia sie w dodatkach tak jak krasnoludy + nastepny zamek / zamki ?+ dziesiatki map...


Mam nadzieje że będą ulepszać tą gre wypuszczając dodatki (Jak dla mnie w III część bardzo poprawił dodatek THE SHADOW OF DEATH)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to dziwne ale jak dla mnie Ci, którym podobała się 4 część nie wiedzą tak naprawde czym są Heroesy.
Zrozumieją to tylko prawdziwi gracze - SORY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 21:00, Srodson napisał:

Może to dziwne ale jak dla mnie Ci, którym podobała się 4 część nie wiedzą tak naprawde czym
są Heroesy.
Zrozumieją to tylko prawdziwi gracze - SORY.


Hehe, jasne, jeszcze czego. Tylko "prawdziwi gracze" (za jakiego pewnie się uważasz) mogą mówić, czym są Herosy a czym nie są? No proszę Cię, ktoś lubi 1 inny 2 ktoś tam 3 i wreszcie 4, ale to wcale nie znaczy, że taki ktoś wie mniej lub więcej o tym, czym są Herosy.

ps. Nie pisz co 5 minut nowego posta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 15:48, Daimon_Frey napisał:

> 1. Sposób wyboru budynku do zbudowania w zamku. /.../

To zostanie zmienione. Na połowie ekranu ma być plan miasta, a obok zoom na wybrany budynek.
http://forums.ubi.com/groupee/forums/a/tpc/f/1851065692/m/1331072014

> 2. Druga spraw którą chciałbym poruszyć to rozgrywaka duel. /.../

To tylko beta, w pełnej wersji możliwe, że coś dodadzą. A napewno więcej bohaterów do wyboru.


Bardzo mnie cieszy to co napisłeś. Zastanawiam się tylko czy to że gram wystarczajaco pomaga w testach... czy można jeszcze gdzieś się wypowiedzieć żeby opinia była wzięta pod uwagę. Nigdy nie brałem udziału w beta testach ale zawsze wyobrażałem sobie że producent wysyla co jakiś czas ankietę mailem z zapytaniem co sie podoba a co nie... Ale może to były moje błedne wyobrażenia.

Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 18:07, Many88 napisał:

> > jeżeli jest to do wykonania to mam prośbę napiszcie mi jak to zrobić
> edytujesz plik input.cfg (homm5\profiles\default\) wpisujac na koncu ------>bind show_console

> ''`''
> po wejsciu do gry uruchamiasz konsole tyldą(u mnie konsola nie uruchamia sie w menu glownym

> tylko w opcjach) i wpisujesz advmap m1 lub advmap s4(tylko te dwie mapy sa dostepne) i
grasz

kurde i ten tryb single player też nie działa: wchodze na ten plik, schodze na sam dół, naciskam
ENTER wpisuje bind show_console albo
bind show_console ''`''
i nie działa.... chllip.. chlip....

musiales cos przeoczyc moze nie zapisales pliku po dokonaniu zmian a i trzeba wpisac bind show_console ''`'' a nie bind show_console
po wejsciu do gry wejdz w opcje i uruchom konsole klawiszem tyldy czyli--------> `
ja tak zrobilem i u mnie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, koniecznie chciałbym sie dowiedzieć czy istnieje możliwość zamówienia angielskiej wersji Heroes V, z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że gra wyjdzie tak późno, ale bedzie lepsza, przynajmniej mam taką nadzieje. A czas umilę sobie graniem na PSP, którego zamówiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 21:00, Srodson napisał:

Może to dziwne ale jak dla mnie Ci, którym podobała się 4 część nie wiedzą tak naprawde czym
są Heroesy.
Zrozumieją to tylko prawdziwi gracze - SORY.

gram w Herosa od czasu jago powstania i 4 jest całkiem spoko tylko przegieli z tymi innowacjami!!!
choć i tak najlepszy jes hom3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 10:24, Ururam Tururam napisał:

> 3) Ja chcę H3 przeniesionego w świat 3D a nie jakiś bubel -praca kamery masakryczna, gracz

> H3 czuje się w H5 jak w Mordorze bo np. nie grałem w H4 i nowe rasy, jednostki etc. są
totalnie
> obce ....


A dla mnie główną wadą H5 jest zbyt wielkie podobieństwo do H3.

H5 jest bardziej podobyn do H2 niż do H3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 20:46, Chester001 napisał:

pojawia sie w dodatkach tak jak krasnoludy + nastepny zamek / zamki ?+ dziesiatki map...


No właśnie krasnoludów brakuje najbardziej!! :-) To jest jakaś sprawdzona informacja czy tylko tak jak ja chciał byś, żeby były dodane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojj to nie jest sprawdzona informacja ale przecierz jak Heroes V ma sie opierac na 3 to jak w podsatwowej wersjii nie na niektórych zwierzątek .. i jest tylko 6 zameczków ...a w trójce było ich aż 9 ... to nietrudno sie domyśleć ze producenci sktócili wszystko i dadzą to w dodatku.. moze jeszcze z tego względu ze nie maja zbyt dużo pomysłów nowatorskich do dodatku.. wiec dodadzą to czego jeszcze fanom brakuje z H 3 + 1-2 zamki na dodatek ... potem sie nachapią pieniędzmi .. i zacząn robic heroes 6 które powinno być moim zdaniem w 2D (mapa ogólna ) bitwy teeż powinny być w porządnym 2D choć same jednostki powinny być w 3d oraz inne takie tam.. no... wiec tak jak mowie z tymi dodatkami to na 100% bedzie dbo jakże by inaczej mogło być?! skurczybyki chcą nas oskubac z pieniędzy bo wiedzą ze dla Herosów jestesmy gotowi zrobic niemal wszystko.. ale ja bede mądrzejszy zakupiełem tylko LEK a teraz poczekam na sage Heres V z wszystkimi dodatkami i nie bede kupował oddzielnie bo to była by masakra z pieniędzmi.. (czasami brakuje mi 10 zł na płyty) no ale Heroes jest wart swojej ceny.. poi za tym zawsze chcialem mieć LEK Herosów .. tylko szkoda ze kest tak mało dodatków chciałbym miec takie cos co bym mógł spbie postawic na półce jakąś ładnąfigurkę no Chudry, czy Herosa na koniu :( szkoda ze takiego czegoś nie ma PS mówiąc tutaj figurce mam na myśli taką porządną a nie taką co niekiedy sprzedają w sklepikach za 5 zł :) no to na tyle.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 21:00, Srodson napisał:

Może to dziwne ale jak dla mnie Ci, którym podobała się 4 część nie wiedzą tak naprawde czym
są Heroesy.
Zrozumieją to tylko prawdziwi gracze - SORY.

w takim razie przepraszam, ze podoba mi sie IV i nie wiem tak na prawde czym sa Heroes''y. Zyje w niewiedzy....
DOROŚNIJ SYNEK !!!
Gralem w HOMM III, pozniej z dodatkami i konczylem wszystkie kampanie, uwielbialem ta gre. Wyszla IV i pierwsze wrazenie dziwne, co to kurka jest. Pogralem w to troche i tez mnie wciagnelo, w IV gram po dzis dzien (oczywiscie z dodatkami) i teraz czekam na V z utesknieniem. Nie boje sie zmian w grach, przynajmniej cos nowego. W IV najbardziej mi sie nie podobala mala ilosc zamkow, ale ogolnie giera jest tez super.
Czy w takim razie ja nie wiem czym sa Heroes''y czy moze ty jestes czlowieczkiem, ktory jak jest jakas zmiana to nie umie grac i pisze ze to jest glupie i nie ma klimatu, a reszta nic nie wie co dobre ?? :[ Ale mnie chlopie wkurzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 17:35, kily napisał:

> Mam pytanie, czy da się grać w HOMM 5- beta w single player, bo u mnie jest to niemożliwe...

> jeżeli jest to do wykonania to mam prośbę napiszcie mi jak to zrobić
edytujesz plik input.cfg (homm5\profiles\default\) wpisujac na koncu ------>bind show_console
''`''
po wejsciu do gry uruchamiasz konsole tyldą(u mnie konsola nie uruchamia sie w menu glownym
tylko w opcjach) i wpisujesz advmap m1 lub advmap s4(tylko te dwie mapy sa dostepne) i grasz


ale mi i tak to nie dziala nie wiem czemu wpisywalem same z tymi ptaszkami dopisywalem do tego co bylo po spacji ale i tak konsola sie nie chciala otworzyc. jesli mozecie wytlumaczcie to krok po kroku tak jak trzeba zrobic gdzie dokladnie wejsc bo z moim szczesciem to zawsze cos zle zrobie
z gory dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 10:20, do- napisał:

Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem. Zanim zacznę grać w betę muszę się zerejestrować na
stronie ubi, potem tylko podać klucz przy aktywacji (jeden, jedyny raz), a następnie poprosi
mnie o login i hasło, to z ubi i już można grać, czy tak? Z góry dziękuję za odpowiedź.

a sory ze nie odpisywalem ale nie zauwazylem ale tak wlasnie musisz zrobic

PS:jeszcze napisze do tego Singla moze by cdalo rade zebys ty ten plik mi przeslal a ja bym tylko podmienil jakby co to na maila xardas33@op.pl byłbym wdzieczny bo ja chyba cos musze zle edytowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajnie sie czyta wasze posty ale ........ nie mam klucza wiec jak ktos skonczyl i bylby tak mily to bylbym wdzieczny o przeslanie go na gg 1597793 .. bete juz mam ale jak zwykle kluczy dla mnie zabraklo ...
ogólnie rzec biorac screanny wygladaja fajnie ... ale zawsze mnie ciekawilo na jakim sprzecie sa robione :) nie kazdy ma demona predkosci i kompletny wypas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 11:35, Xardas33 napisał:

PS:jeszcze napisze do tego Singla moze by cdalo rade zebys ty ten plik mi przeslal a ja bym
tylko podmienil jakby co to na maila xardas33@op.pl byłbym wdzieczny bo ja chyba cos musze
zle edytowac


Pliczek już poszedł, mi single działał, także Tobie też musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 12:19, Slug napisał:

> PS:jeszcze napisze do tego Singla moze by cdalo rade zebys ty ten plik mi przeslal a ja
bym
> tylko podmienil jakby co to na maila xardas33@op.pl byłbym wdzieczny bo ja chyba cos musze

> zle edytowac

Pliczek już poszedł, mi single działał, także Tobie też musi. ]


hehe fajnie mail doszedl ale nie moge zalacznika zgrac nie wiem czemu pisze ze nie moze odnalezc pliku zródłowego itd. cos tam skontaktuj sie z administratorem. kulka no nie wiem chyba sobie dam z tym spokoj i moze oddam moj klucz komus ale musze sie zastanowic :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 13:00, Xardas33 napisał:

> > PS:jeszcze napisze do tego Singla moze by cdalo rade zebys ty ten plik mi przeslal
a ja
> bym
> > tylko podmienil jakby co to na maila xardas33@op.pl byłbym wdzieczny bo ja chyba
cos musze
>
> > zle edytowac
>
> Pliczek już poszedł, mi single działał, także Tobie też musi. ]

hehe fajnie mail doszedl ale nie moge zalacznika zgrac nie wiem czemu pisze ze nie moze odnalezc
pliku zródłowego itd. cos tam skontaktuj sie z administratorem. kulka no nie wiem chyba sobie
dam z tym spokoj i moze oddam moj klucz komus ale musze sie zastanowic :]

Czesc
Z miłą chęcią przyjmę Twoj klucz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować