Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Myśle ,że V będzie jedną z najlepszych części :) Niestety pojawią się ludzie znaczy się Fani H3 i powiedzą a co to ma wspólnego z H3 jest to już zwykły RTS itd itp więc nie wiem chyba trzeba było by wypuścić H3 z nowymi misjami ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 09:45, kamilimaciek1 napisał:

Niestety pojawią się ludzie znaczy się Fani
H3 i powiedzą a co to ma wspólnego z H3 jest to już zwykły RTS itd itp


I pojawią się fani H4 twierdzący, że to krok wstecz. :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 10:05, darsz napisał:

ej to jest zamek wrota żywiołow i będzie w dodatku mogę się założyć o to są jednostki żywiołaki i feniks http://img45.imageshack.us/my.php?image=confluxh50xp4hq.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.02.2006 o 19:56, Srodson napisał:

>
> Moje problemy z dźwiękiem
>
> Mam problemy z dźwiękiem w tej grze. Po prostu jest... kiepski. Na mojej karcie dźwiękowej

> często zamiast dźwięków słysze tylko trzaski. Wcześniej nie miałem z tym problemów w żadnej

> grze. Może ktoś coś może poradzić?
>
> Moja konfiguracja:
>
> Płyta główna - DFI LanParty UT nF4 Ultra-D
> Karta dźwiękowa - Realtek AC''97 Audio

Mam identyczną kartę jak ty i jest tak samo. To jest wersja beta - każdemu zgrzyta.


coz to nie prawda ze to wina bety - to tylko zle zoptymalizowany kod. jak gralem na cel 2,4 dzwiek tnie za to jak przesiadlem sie na P4 3,06 dzwiek bez najmniejszych problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 20:37, DamianNowik_MODED napisał:

> UWAGA:)
> W nowym Clicku są sample audio z polskich herosów :)
> Właśnie słucham!
> > > Zborowski jak zwykle ekstra!
> Tatiana ok.
> Małgośka - pozytywnie jestem zaskoczony :)
> Linda - kur*** ;) czadowo :)
a mógłbys gdzies wrzucic te sample np.rapidshare??
bo teraz u mnie z kaska słabo


Nie ma potrzeby, wkrótce próbki nagrań pojawią się na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepściuchno z czarami w V, coś się nikomu nie chciało ruszyć mózgownicą. W Age of Wonders II wydanej kilka lat temu są czary globalne i lokalne , które można podtrzymywać całymi turami, aż do rezygnacji z nich, lub wyczerpania zapasów many. Dzieki temu można na wiele sposobów trwale dopakowywać jednostki. Jest też więcej żródeł magii i można samemu tworzyć profil z których i w jakim stopniu będzie się korzystać. Ilość czarów też jest nieporównywalnie większa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 10:15, Pawcio765 napisał:

ej to jest zamek wrota żywiołow i będzie w dodatku mogę się założyć o to są jednostki żywiołaki i feniks

Pozwól, że zacytuję Ururama ..." Na razie pewne nie jest nawet CZY pojawi się zamek w dodatku.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 11:11, ktosik napisał:

Kiepściuchno z czarami w V, coś się nikomu nie chciało ruszyć mózgownicą.


A może właśnie na odwrót? Może nie chciano, jak w poprzednich częściach zarzucać gracza masa niepotzebnych czarów. Bo spójrzmy prawdzie w oczy - i tak większość korzystała tylko z kilku ulubionych zaklęć. Zresztą wałkowane to juz było na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem próbek głosów zamieszczonych na płycie z marcowego Clicka. Moje odczucia: Pan Zborowski jak zwykle zagrał na wysokim poziomie (świetny aktor+doświadczenie z innych gier), Tatiana Okupnik (chyba to była ona) tez sobie dobrze poradziła.

Jeśli chodzi o Bogusława Lindę i Małgorzatę Foremniak to wg. mnie nie stanęli na wysokosci zadania. Nie pasuje mi szczególnie intonacja głosu, sposób wypowiadania kwestii, sztuczny taki jakiś :). Ale moze jeszcze się to zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 12:25, Jay Z napisał:

Pierwsza próbka z nagraniem Wiktora Zborowskiego już dostępna na stronie: http://homm5.gram.pl/
Dodam, że możecie liczyć na kolejne próbki i wszystkich autorów już wkrótce.


Zborowski jak zwykle zagrał zaj*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie (może już była na nie odpowiedź) - czy do grania w HoMM V jest potrzebny dostęp do internetu? Chodzi mi o singla , czy może zabezpieczenia będą wymagały cały czas dostępu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do tych co grali w bete. Czy podczas bitwy atakując wrogą jednostkę można wybrać dokładnie kierunek ataku jak to było w h3? Pytam bo kiedyś grałem w h5 (starszą wersje-to był wyciek wcześniejszy chyba) i tam nie było można tego zrobić co mnie mocno irytowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 15:02, lukassssssss napisał:

Mam takie pytanie do tych co grali w bete. Czy podczas bitwy atakując wrogą jednostkę można
wybrać dokładnie kierunek ataku jak to było w h3? Pytam bo kiedyś grałem w h5 (starszą wersje-to
był wyciek wcześniejszy chyba) i tam nie było można tego zrobić co mnie mocno irytowało.

Tak w becie mozna z rużnych kierunków atakowac przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 15:02, lukassssssss napisał:

Mam takie pytanie do tych co grali w bete. Czy podczas bitwy atakując wrogą jednostkę można
wybrać dokładnie kierunek ataku jak to było w h3? Pytam bo kiedyś grałem w h5 (starszą wersje-to
był wyciek wcześniejszy chyba) i tam nie było można tego zrobić co mnie mocno irytowało.



można bez problemu takjak to było w III ustawić kierunek atakowania z każdej strony i na ukos :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 08:55, Pawcio765 napisał:

i nie mówie że czwórka jest zła ale z tych wszuystkich Herosów jest najgorsza i co pobijesz
mnie
:p


Z chęcią bym cie pobił lamusie za te ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 09:45, kamilimaciek1 napisał:

Myśle ,że V będzie jedną z najlepszych części :) Niestety pojawią się ludzie znaczy się Fani
H3 i powiedzą a co to ma wspólnego z H3 jest to już zwykły RTS itd itp więc nie wiem chyba
trzeba było by wypuścić H3 z nowymi misjami ;p.

mimo że jestem fanem III odsłony to uwazam ze piatka jest swietna :) jedyny minus to małe pola walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować