Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2006 o 07:43, Chester001 napisał:

skoro nie ma planow planów takiego zamka to jak do jasnej ciasnej ubisoft chciał wydac gre
30 marca jak juz mamy 16 luty???


Chciałbym wszystkim zakumonikować ze jestem w trakcie tworzenia mapki (XL dwupoziomowej) w
której fabuła bedzie dotyczyć Heroes 3 , V oraz NIval''a i Ubisoftu oraz graczy... taaak fabuła
będzie to wszystko łączyć. Będe się starał aby mapka była gotowa przed premierą Heroes V...
lub po premierze co by wpłyneło na lekką zmiane w fabule :P

Mam nadzieje ze jak juz skończe i pokaże światu mapke to będziecie ze mnie dumni :P

co jeszcze do mapki to jest przeznaczona dla single playera ... :)

oraz najważniejsze... ale to powiem za kilka dni ..



kurde przeciez juz wiadomo wszystkim ze premiera jest w drugim kwartale, a projektow takiego zamku niegdy nie bylo, od poczatku bylo wiadomo jakie zamki beda, w dodatku nie bedzie na pewno confluxa a mogą byc barbarzyncy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taka prosbe. Czytalem, ze o HOMM5 jak sie tlumaczy, pokazuje jak pracuja nad tym w Hyper''ze. I moja prosba brzmi nastepujaca: czy nie moglibyscie dawac na wasza strone tych "odcinkow"? Bo tego programu nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie, ale skąd mam wziąść klucz do homm5 beta?? pliz o jakiś dokładny link, instrkcje czy coś??
chce to sprawdzić bo sie świetnie zapowiada ta giera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 17:11, rafal1310 napisał:

wszystko fajnie, ale skąd mam wziąść klucz do homm5 beta?? pliz o jakiś dokładny link, instrkcje
czy coś??
chce to sprawdzić bo sie świetnie zapowiada ta giera

Spóźniłeś się troszkę. Były już dwie dostawy kluczy do bety, ale obie się wyczerpały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 19:17, Antzuch napisał:

Dzisiaj nagram program z Hypera to wrzuce na Rapida. Czy jest na to zapotrzebowanie, czy lepiej
się nie męczyć.

jest i to chyba duże ale ja ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 11:19, Antzuch napisał:

Jeny ten Beta pack nie poprawia tylko psuje nie troche poprawia i troche psuje no bo poprawia bo jest 15 nowych map i jeszcze takie duperele a gorzej jest tak ze w dungeon jest pomiszane w cityplan i nie tylko budynek do minotaurów jest droższy niż budynek do hydr a poza tym zmniejsza 3 razy pole walki i wogule sie nie da grać ale da sie tak zrobić (choć niewiem jak to zrobiłem kombinowałem i zrobiłem)żeby usunąć to złe i zostawić to dobre ale nie pytajcie jak to zrobiłem bo sam dokładnie niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 19:17, Antzuch napisał:

Dzisiaj nagram program z Hypera to wrzuce na Rapida. Czy jest na to zapotrzebowanie, czy lepiej
się nie męczyć.

aha jeszcze jedno jak jutro już bedziesz mial to jak najszypciej a mozesz około napisać kiedy bedziesz miał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 19:30, Pawcio765 napisał:

...a poza tym zmniejsza 3 razy pole walki...



hmm a u mnie powiększyło się pole walki :)) tylko czasem nic nie widac bo walczę w krzaczorach i wszystko mi zasłaniają, ale ogólnie u mnie jest lepiej niż było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 21:07, kosa45 napisał:

> ...a poza tym zmniejsza 3 razy pole walki...


hmm a u mnie powiększyło się pole walki :)) tylko czasem nic nie widac bo walczę w krzaczorach
i wszystko mi zasłaniają, ale ogólnie u mnie jest lepiej niż było

ej no wogule jak czytałem te posty że jest małe pole to mówie co oni piszą u mnie jest duże zainstalowałem tego paka i mi zmniejszyło a wam zwiększyło nie wiem jak to sie mogło stac ale juz znowu mam duża i jest wszystko ok =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 17:11, rafal1310 napisał:

wszystko fajnie, ale skąd mam wziąść klucz do homm5 beta?? pliz o jakiś dokładny link, instrkcje
czy coś??
chce to sprawdzić bo sie świetnie zapowiada ta giera

Masz tu link do kluczy do Heroes V http://www.fileplanet.com/promotions/hmmv/

A tak wogóle to zaczalem robic spolszczenie do heroes V , menu główne prawie w całości przetłumaczone (zostały jeszcze opcje) . Jutro pewnie troszke zrobie jak wruce ze szkoły jak by ktoś chciał sprawdzić wczesna wersjr mojego spolszczenia to moge wysłac na e-maila. Chetnych prosze o kątakt na gg 7424824
Spolszenie dziala z menumodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 19:17, Antzuch napisał:

Dzisiaj nagram program z Hypera to wrzuce na Rapida. Czy jest na to zapotrzebowanie, czy lepiej
się nie męczyć.


Ja jestem chętny na ściągnięcie. Myślę, że zapotrzebowanie jest bo nie wszyscy mają Hyper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx. ale nie bardzo mi działa chyba faktycznie za puźno ale dajcie znać jak będą nowe klucze(o ile będą) a jeśli chodzi o file planet to może wiecie skąd moge ściągnąć(oprócz fileplanet i www.lineage2.com) lineage 2 c4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 19:17, Antzuch napisał:

Dzisiaj nagram program z Hypera to wrzuce na Rapida. Czy jest na to zapotrzebowanie, czy lepiej
się nie męczyć.



jest jest zapotrzebowanie.chetnie zlookam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 11:25, skyler napisał:

Ubisoft będzie musiał się napocic żeby zdążyć albo nie będą się męczyć tylko przesuną premierę

ale o którym terminie mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 12:19, Marrbacca napisał:

> Ubisoft będzie musiał się napocic żeby zdążyć albo nie będą się męczyć tylko przesuną
premierę
ale o którym terminie mówisz?

nie ma jeszcze żadnych konkretów ale nie sądzę żeby wyrobili w IIkwartale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 12:36, skyler napisał:

> > Ubisoft będzie musiał się napocic żeby zdążyć albo nie będą się męczyć tylko przesuną

> premierę
> ale o którym terminie mówisz?
nie ma jeszcze żadnych konkretów ale nie sądzę żeby wyrobili w IIkwartale.


i tak już przesunęli i o ile z pierwszego przesunięca jestem bardzo zadowolony, bo przynajmniej jakoś się do matury przygotuję, o tyle drugie mogliby sobie już darować. I tak mają więcej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować