Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2006 o 13:15, Mithrandirpl napisał:

Poprawka: wystarczy sciagnac i zainstalowac w katalogu z gra. Dziala pieknie, dodaje mnostwo
map. Thx za linka :)

cze mam pytanie czy zansz kody do might and magc VII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 14:19, marekas napisał:

cze mam pytanie czy zansz kody do might and magc VII

To tej gry nie ma kodów!

Jest genialna, to moja ulubiona gra i nie ma do niej kodów... to też jest piękne :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 11:44, Mithrandirpl napisał:

Tez sie nad tym zastanawiam... płatnośc jest przy odbiorze i przesyłka za free jak dobrze pamietam,
tak?

Wg mnie z neutralnych jednostek chyba bedzie Feniks, skoro istnieje czar przywołania tego stwora...chyba
dobrze kombinuje? :D

Jednostki neutralne jakie sa w becie (m.in. Feniks) mozna zobaczyc na homm5.xt.pl na razie jest ich 7 (w tym zywiolaki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 14:51, Monastor napisał:

> cze mam pytanie czy zansz kody do might and magc VII
To tej gry nie ma kodów!

Jest genialna, to moja ulubiona gra i nie ma do niej kodów... to też jest piękne :) :D

no to trudno ale jak mam pokonac smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 14:55, marekas napisał:

no to trudno ale jak mam pokonac smoka

Chodzi o smoka na szmaragdowej wyspie?
1. To nie ten wątek
2. Tego smoka z założenia twórców gry nie da się pokonać, trzeba tylko przebiec przez jaskinię i zebrać quest itemy
3. Założenia założeniami, ale to bardzo łatwe i zawsze to robię :)
Musisz nauczyć drużynę korzystać z łuku (najlepiej całą), kupić im broń dystansową. Potem wchodzisz do pieczary i biegasz dookoła smoka, czekasz aż on wystrzeli (słychać to będzie), a zaraz potem odwracasz się i wywalasz do niego z łuków... Przydatna jest też różdżka od pana Malwicka, używasz jej jak broni, strzela kulami ognia.
Jak zabijesz smoka to znajdziesz w nim coś fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 13:15, Mithrandirpl napisał:

Poprawka: wystarczy sciagnac i zainstalowac w katalogu z gra. Dziala pieknie, dodaje mnostwo
map. Thx za linka :)

tylko ze nie moge tego uruchomic bo caly czas upomina sie o klucz rejestracyjny, czy da sie ominac jakos brak klucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Piszecie o swoich konfiguracjach, czy wam pójdzie gra, czy nie. Ja myśle, że posiadacze AMD są w uprzywilejowanej pozycji. :) GHZ procków intela są mniej wydajne. AMD 2 GHZ = Pentium 2,6-2,8 GHZ.
Wiec mam nadzieje, ze powinno pójść. Ja mam 1,66 GHZ i sądzę, że swobodnie popykam w herosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 14:58, Monastor napisał:

> no to trudno ale jak mam pokonac smoka
>
Chodzi o smoka na szmaragdowej wyspie?
1. To nie ten wątek
2. Tego smoka z założenia twórców gry nie da się pokonać, trzeba tylko przebiec przez jaskinię
i zebrać quest itemy
3. Założenia założeniami, ale to bardzo łatwe i zawsze to robię :)
Musisz nauczyć drużynę korzystać z łuku (najlepiej całą), kupić im broń dystansową. Potem wchodzisz
do pieczary i biegasz dookoła smoka, czekasz aż on wystrzeli (słychać to będzie), a zaraz potem
odwracasz się i wywalasz do niego z łuków... Przydatna jest też różdżka od pana Malwicka, używasz
jej jak broni, strzela kulami ognia.
Jak zabijesz smoka to znajdziesz w nim coś fajnego ;)

gdzie moge znalesc czerwony eliksir szukam go niema go nigdzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 17:06, marekas napisał:

gdzie moge znalesc czerwony eliksir szukam go niema go nigdzie????

Trzeba go zrobić... pogadaj z NPCami na wyspie...
Nie chcę Ci tłumaczyć takiej podstawowej rzeczy, można się tego łatwo domyślić...

Postaraj się o czerwone odczynniki (wdowie jagody, lub taki różowy kwiatek... z tego co jest na wyspie) i o pustą butelkę na eliksir... Potem wejdź do ekwipunku i pomyśl, co można z tym zrobić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 16:18, Miocen napisał:

Witam wszystkich.

Piszecie o swoich konfiguracjach, czy wam pójdzie gra, czy nie. Ja myśle, że posiadacze AMD
są w uprzywilejowanej pozycji. :) GHZ procków intela są mniej wydajne. AMD 2 GHZ = Pentium
2,6-2,8 GHZ.
Wiec mam nadzieje, ze powinno pójść. Ja mam 1,66 GHZ i sądzę, że swobodnie popykam w herosy.


A ja uważam, że procesory intela są bardziej wydajne(zajrzyj do testów w komputer świat) sam mam intela 3.06 GHZ i nie boję się żadnej gry; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 17:48, patrol007 napisał:

A ja uważam, że procesory intela są bardziej wydajne(zajrzyj do testów w komputer świat) sam
mam intela 3.06 GHZ i nie boję się żadnej gry; )


Popieram. Mam PIII 800Mhz i beta hirka mi działa. Wątpie, żeby odpowiedni Athlon do mojego Pentiuma radził sobie równie wydajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 17:48, patrol007 napisał:

A ja uważam, że procesory intela są bardziej wydajne(zajrzyj do testów w komputer świat) sam
mam intela 3.06 GHZ i nie boję się żadnej gry; )


Zależy do czego ma służyć taki procek. Do gier lepszy przelicznik cena/jakość ma AMD. Do programów zaś Intel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 17:48, patrol007 napisał:

> Witam wszystkich.
> > > Piszecie o swoich konfiguracjach, czy wam pójdzie gra, czy nie. Ja myśle, że posiadacze
AMD
> są w uprzywilejowanej pozycji. :) GHZ procków intela są mniej wydajne. AMD 2 GHZ = Pentium

> 2,6-2,8 GHZ.
> Wiec mam nadzieje, ze powinno pójść. Ja mam 1,66 GHZ i sądzę, że swobodnie popykam w herosy.


A ja uważam, że procesory intela są bardziej wydajne(zajrzyj do testów w komputer świat) sam
mam intela 3.06 GHZ i nie boję się żadnej gry; )



Tyle, że amdeki działają niekiedy znacznie lepiej od pentiumów IV, pomimo niższego taktowania o kilkastet MHZ.
Ponoć (nie wiem) wydzielają sporo ciepła.
Zajrzyj do PC World Computer i sam obadaj. :)
A do PIII nic nie mam :D , sam kiedyś miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 16:18, Miocen napisał:

Witam wszystkich.

Piszecie o swoich konfiguracjach, czy wam pójdzie gra, czy nie. Ja myśle, że posiadacze AMD
są w uprzywilejowanej pozycji. :) GHZ procków intela są mniej wydajne. AMD 2 GHZ = Pentium
2,6-2,8 GHZ.
Wiec mam nadzieje, ze powinno pójść. Ja mam 1,66 GHZ i sądzę, że swobodnie popykam w herosy.


ja mam pentium D 2.80 x 2 ghz, gforce 6800 LE 256 mb, 1024mb RAM( chyba mi pójdzie w rozdzielczości 1280x1024 i na high detale??) co powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.02.2006 o 01:12, pawelsto napisał:

Z oficjalnych stron nie mozna sie nic dowiedziec o neutralnych jednostkach, a nieoficjalne
obrazki elementali po prostu zalamuja - toz to zywcem wyjete ( bleeeee ) jednostki z HOMM4



W ogóle nie przypominają tych z H4!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne że tym z HoMM V daleko do tego, co miało HoMM IV. Żywiołak Ziemii nie wygląda już jak posąg z Wyspy Wielkanocnej, a Żywiolak Ognia przestał być raymanopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować