Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2006 o 02:35, A-cis napisał:

Podano najnowszą wersję planu wydawniczego CDP.
HoM&M5 może być najwcześniej w maju. A może jeszcze później :(


wcale nie, nie wiadomo kiedy bedzie premiera dltego jest w kategorii "dalej w 2006" bo skoro nie wiedza kiedy bedzie premiera to nie moga jej dac w zadnym miesiacu. moze okazac sie ze bedzie w kwietniu - przeciez dopiero mamy luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 16:53, Galadin napisał:

Mam pytanie, w becie pisze Heaven, na stronkach pisze Haven, w filmiku z Hypera tłumaczą Niebiosa,
więc jakie jest poprawna i ostateczna wersja tej nazwy i jakie będzie polskie tłumaczenie?


Heaven to wtłumaczeniu z angielskiego na polski NIEBO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 18:38, Pawcio765 napisał:

Heaven to wtłumaczeniu z angielskiego na polski NIEBO

Tak, ale jak dotąd we wszystkich częściach Herosa miasto ludzi nazywało się: Haven, czyli przystań. Swoją drogą ta jedna literka sporo miesza ludziom w głowach, zwłaszcza, że jedną z jednostek Haven jest anioł (który nasuwa na myśl niebo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 18:38, Pawcio765 napisał:

> Mam pytanie, w becie pisze Heaven, na stronkach pisze Haven, w filmiku z Hypera tłumaczą
Niebiosa,
> więc jakie jest poprawna i ostateczna wersja tej nazwy i jakie będzie polskie tłumaczenie?


Heaven to wtłumaczeniu z angielskiego na polski NIEBO


Nie o to chodzi, mamy dwie nazwy: Heaven (niebo) i Haven (przystań), na stronach pisze przystań a w becie niebio, więc co? To chyba raczej nie zbieg okoliczności? To jest jednak różnica w nazwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mimo wszystko Haven to nie Heaven, wiec sprawa powinna byc jasna... ja rozumiem, ze tlumaczenie nie mzoe tez byc dokladne ale bez przesady ==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 16:53, Galadin napisał:

Mam pytanie, w becie pisze Heaven, na stronkach pisze Haven, w filmiku z Hypera tłumaczą Niebiosa,
więc jakie jest poprawna i ostateczna wersja tej nazwy i jakie będzie polskie tłumaczenie?


Oficjalne, ostateczne nazwy zamków w wersji angielskiej:
Academy
Dungeon
Haven
Inferno
Necropolis
Sylvan

Oficjalne tłumaczenie tych nazw na polski nie jest mi znane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale do pełnej wersji polskiej bedzie jais patch do gry na necie czy odrzu jak ja kupie bede sobei mógł wejść i grac na necie posze o wyczerpującą odpowiedz <jak coś to dajcie linka ptcha do gry na necie żebyy działał na oficjalnej wersji>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja zadawm Wam pytanie (jeśli można) czy ktoś wie czy HoMM V będzie podobny do IV w sensie, że (dla mnie) ma słabą grywalność i po miesiącu się nudzi, czy III; świetna i grywalność dobra i można dłuugo grać w nią ( nie chodzi mi o grafike, jak już wspomniałem :))?/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:25, Phelela napisał:

no ale do pełnej wersji polskiej bedzie jais patch do gry na necie czy odrzu jak ja kupie
bede sobei mógł wejść i grac na necie posze o wyczerpującą odpowiedz <jak coś to dajcie


To nie HoMM IV, multi będzie od razu dostępne. A Ubisoft zapewne zadba o to, zebyu rózne wersje jezykowe nie robiły problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:59, Wasizi napisał:

No to ja zadawm Wam pytanie (jeśli można) czy ktoś wie czy HoMM V będzie podobny do IV w sensie,
że (dla mnie) ma słabą grywalność i po miesiącu się nudzi, czy III; świetna i grywalność dobra
i można dłuugo grać w nią ( nie chodzi mi o grafike, jak już wspomniałem :))?/?

Po pierwsze: proszę Cię nie obrażaj 4 części Herosów ;), w/g mnie była ona grywalna i nie nudziła się po miesiącu.
A po drugie: wszyscy cchcieliby wiedzieć czy gra będzie grywalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 21:59, Wasizi napisał:

No to ja zadawm Wam pytanie (jeśli można) czy ktoś wie czy HoMM V będzie podobny do IV w sensie,
że (dla mnie) ma słabą grywalność i po miesiącu się nudzi, czy III; świetna i grywalność dobra
i można dłuugo grać w nią ( nie chodzi mi o grafike, jak już wspomniałem :))?/?


Hmm... może Ciebie nudziła, bo mnie nie. Przeszedłem wszystkie kampanie w 4 i bynajmniej nie uważam tego czasu za stracony. Ale to już rozmowa na inny temat, w każdym razie zadałeś takie pytanie jakbyśmy byli jasnowidzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 22:14, windows00 napisał:

> No to ja zadawm Wam pytanie (jeśli można) czy ktoś wie czy HoMM V będzie podobny do IV
w sensie,
> że (dla mnie) ma słabą grywalność i po miesiącu się nudzi, czy III; świetna i grywalność
dobra
> i można dłuugo grać w nią ( nie chodzi mi o grafike, jak już wspomniałem :))?/?
Po pierwsze: proszę Cię nie obrażaj 4 części Herosów ;), w/g mnie była ona grywalna i nie nudziła
się po miesiącu.
A po drugie: wszyscy cchcieliby wiedzieć czy gra będzie grywalna...



nie ma co sie oszukiwac ze IV to byl nie wypal.Dlatego tyle uwagi jest poswiecane V zeby nie powtorzyc bledow IV(brak dema, brak odpowiednich beta testow, za duzo rewolucyjnych zmian )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach...Po co się spirać o IV część herosów, każdy ma swoje zdanie i powinniśmy je uszanować, a nie komentować. Mi osobiście IV się nie podobała, ale szanuję tych którym się podobała . Zresztą to jest temat o V części a nie o IV ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, tez jestem fanem heroesow, przebrnalem przez wszyskie czesci i zgadzam sie ze III byla najlepsza. widze ze sa tu dobrzy ludzie ktorzy moga udostepnic kod do V beta, z gory dzieki, nr gg 7121495

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos iw moze dokładnie kiedy bedzie premiera wiem że w marcu ale którego były jakies pogłoski ze 14 a wy myslicie ze kiedy bedzie premiera z??;D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować