Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 10:21, morthi napisał:

nikt nie bedzie mial paczki w sobote ani w nedziele :) CDP na pewno o to zadbalo by nie bylo
wsrod nas rownych i rowniejszych :)

wierzysz w to? najpierw dostana gre ci, ktorzy zamowili w ostatniej chwili - cholerna sprawiedliwosc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:21, FireSniper napisał:

OMG - to nie jeden człowiek rozwozi te wszystkie paczki :|

pewnie, ze nie jeden. ale ktos to musi odebrac od nich a dopiero pozniej w sortowni je rozdzielaja na cala Polske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie :) przesylka w weekend jest dwa razy drozsza od zwyklej :) wiec czemu CDP mialoby przeplacac ? i tak ida nam na reke dajac drmowa wysylke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:22, FireSniper napisał:

wierzysz w to? najpierw dostana gre ci, ktorzy zamowili w ostatniej chwili - cholerna sprawiedliwosc
:/

---> Nieprawda, ja zamowilem w grudniu, a dostalem juz dzis :-) Dzieki CDP, skrzynka naprawde wymiata :D Myslalem na poczatku ze mapki nie dostalem bop miala byc jakos oddzielnie podobno zapakowana, ale byla w pudelku pod skrzynka. Gry jeszcze nie uruchomilem bo nie mam teraz czasu, ale samo opakowanie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:24, LifaR napisał:

---> Nieprawda, ja zamowilem w grudniu, a dostalem juz dzis :-) Dzieki CDP, skrzynka naprawde
wymiata :D Myslalem na poczatku ze mapki nie dostalem bop miala byc jakos oddzielnie podobno
zapakowana, ale byla w pudelku pod skrzynka. Gry jeszcze nie uruchomilem bo nie mam teraz czasu,
ale samo opakowanie jest super :)


To jest i tak cholernia niesprawiedliwość, niektórzy też zamawiali i nie mają cały czas. Ale czy na pewno dostałeś?? zrób zdjęcie i pokaż na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:25, paweldomar1 napisał:

To jest i tak cholernia niesprawiedliwość, niektórzy też zamawiali i nie mają cały czas. Ale
czy na pewno dostałeś?? zrób zdjęcie i pokaż na forum:D

---> Ale to zrobie to za kilka godzin, dobrze ? Zaraz wychodze z domu, a Bluetooth w kompie mi cos siadl i nie moge zdjec przeslac na kompa. Ale naprawie jak wroce i zdjecia umieszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PROTESTUJE przeciwko nierownemu traktowaniu graczy :d niektorzyjuz maja H5 a inni musza zagryzac klawiature grajac w DEMO :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jak czytam wasze niektóre posty to dochodzę do wniosku że tylko Polacy mogą być takimi zaślepionymi ludzmi. gwarantowano wam dostawę na dwa dni przed premierą. żeby zrobić wam dobrze cdp staje na głowie i próbuje dostarczyć paczki nawet wcześniej... i co? robicie pierniczoną bardachę jak to was oszukano i niesprawiedliwie potraktowano? dostajecie grę na kilka dni przed premierą i jest wam źle??? popukajcie się w czółko!!!!

mam propozycję do wszystkich którzy plotą bzdury o niesprawiedliwościach. nie odbierajcie waszych paczek dostarczonych przed premierą. czekajcie do premierzy i w dniu premiery zapłaćcie te 20 zeta więcej w sklepie. wtedy może będziecie szczęśliwi. bo jak macie opcję dostać grę wcześniej to jest wam źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mi się po prostu nie podoba. Inni już dzisiaj dostają, a inni musza czekać do wtorku bądź poniedziału aż. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:28, LifaR napisał:

> To jest i tak cholernia niesprawiedliwość, niektórzy też zamawiali i nie mają cały czas.
Ale
> czy na pewno dostałeś?? zrób zdjęcie i pokaż na forum:D
---> Ale to zrobie to za kilka godzin, dobrze ? Zaraz wychodze z domu, a Bluetooth w kompie
mi cos siadl i nie moge zdjec przeslac na kompa. Ale naprawie jak wroce i zdjecia umieszcze
:-)

sprawiedliwosc sux!!! ja chce Heroes''a!!! ale zeby nie bylo tez prosze cie o zdjecie paczki!!!
ja nawet nie mam wyslanego - CDP odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie jednak teraz naprawic, zamieszczam dla niedowiarkow ;-) Nie pokazuje jednak wszystkiego, mapka jest swietna i zdjecie jej nie odda w pelni no i pewnego elementu skrzynki tez nie pokaze, ale to przyjemny element :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:32, Ciastuś napisał:

Wiecie co jak czytam wasze niektóre posty to dochodzę do wniosku że tylko Polacy mogą być
takimi zaślepionymi ludzmi. gwarantowano wam dostawę na dwa dni przed premierą. żeby zrobić
wam dobrze cdp staje na głowie i próbuje dostarczyć paczki nawet wcześniej... i co? robicie
pierniczoną bardachę jak to was oszukano i niesprawiedliwie potraktowano? dostajecie grę na
kilka dni przed premierą i jest wam źle??? popukajcie się w czółko!!!!

mam propozycję do wszystkich którzy plotą bzdury o niesprawiedliwościach. nie odbierajcie waszych
paczek dostarczonych przed premierą. czekajcie do premierzy i w dniu premiery zapłaćcie te
20 zeta więcej w sklepie. wtedy może będziecie szczęśliwi. bo jak macie opcję dostać grę wcześniej
to jest wam źle.

chodzi o to, ze czesc juz dostala, czesc dostanie wczesniej a czesc pozniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po prostu wszyscy, ktorzy zamowili gre przed premiera powinni dostac ja 2 dni przez premiera czyli we wtorek, a nie zeby jedni dostawali wczesniej a drudzy pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:32, Ciastuś napisał:

Wiecie co jak czytam wasze niektóre posty to dochodzę do wniosku że tylko Polacy mogą być
takimi zaślepionymi ludzmi. gwarantowano wam dostawę na dwa dni przed premierą. żeby zrobić
wam dobrze cdp staje na głowie i próbuje dostarczyć paczki nawet wcześniej... i co? robicie
pierniczoną bardachę jak to was oszukano i niesprawiedliwie potraktowano? dostajecie grę na
kilka dni przed premierą i jest wam źle??? popukajcie się w czółko!!!!

mam propozycję do wszystkich którzy plotą bzdury o niesprawiedliwościach. nie odbierajcie waszych
paczek dostarczonych przed premierą. czekajcie do premierzy i w dniu premiery zapłaćcie te
20 zeta więcej w sklepie. wtedy może będziecie szczęśliwi. bo jak macie opcję dostać grę wcześniej
to jest wam źle.


Zgadzam się w 100%.. wszyscy tutaj zachowują się jak dzieci.. Nie dośc że na 2 dni przed premierą NA PEWNO dostaną to jeszvcze płaczą że ktoś dostał dzisiaj. Równi równiejsi - LOL, to jest żałosne.
Ja podchodzę do sprawy sceptycznie i póki LifaR nie pokaże fotek ja mu nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:33, LifaR napisał:

Udalo sie jednak teraz naprawic, zamieszczam dla niedowiarkow ;-) Nie pokazuje jednak wszystkiego,
mapka jest swietna i zdjecie jej nie odda w pelni no i pewnego elementu skrzynki tez nie pokaze,
ale to przyjemny element :-)

fuksiarz z ciebie - ja to mam pecha.
tak wogole to gdzie ty mieszkasz? blisko czy daleko od Wa-wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:35, Mike1292 napisał:

> Wiecie co jak czytam wasze niektóre posty to dochodzę do wniosku że tylko Polacy mogą
być
> takimi zaślepionymi ludzmi. gwarantowano wam dostawę na dwa dni przed premierą. żeby zrobić

> wam dobrze cdp staje na głowie i próbuje dostarczyć paczki nawet wcześniej... i co? robicie

> pierniczoną bardachę jak to was oszukano i niesprawiedliwie potraktowano? dostajecie grę
na
> kilka dni przed premierą i jest wam źle??? popukajcie się w czółko!!!!
>
> mam propozycję do wszystkich którzy plotą bzdury o niesprawiedliwościach. nie odbierajcie
waszych
> paczek dostarczonych przed premierą. czekajcie do premierzy i w dniu premiery zapłaćcie
te
> 20 zeta więcej w sklepie. wtedy może będziecie szczęśliwi. bo jak macie opcję dostać grę
wcześniej
> to jest wam źle.


Zgadzam się w 100%.. wszyscy tutaj zachowują się jak dzieci.. Nie dośc że na 2 dni przed premierą
NA PEWNO dostaną to jeszvcze płaczą że ktoś dostał dzisiaj. Równi równiejsi - LOL, to jest
żałosne.
Ja podchodzę do sprawy sceptycznie i póki LifaR nie pokaże fotek ja mu nie wierze

LOL z ciebie bo on juz pokazal fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:34, FireSniper napisał:

chodzi o to, ze czesc juz dostala, czesc dostanie wczesniej a czesc pozniej!!!


a gdyby wszystkie paczki dostarczano we wtorek to część dostała by o 9 rano a część o 18 wieczorem. I co też byś się pienił??? gwarantowano ci dostawę nie później niż 2 dni przed premierą wiec siedź spokojnie i czekaj na ten termin. i doceń że mimo wszystko cdp robi co może aby paczki dostarczyć wcześniej zamiast typowo po polsku "jeśli sąsiad ma lepiej to trzeba mu dosrać i wygłosić tekst jakie to życie niesprawiedliwe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 10:36, Ciastuś napisał:

> chodzi o to, ze czesc juz dostala, czesc dostanie wczesniej a czesc pozniej!!!

a gdyby wszystkie paczki dostarczano we wtorek to część dostała by o 9 rano a część o 18 wieczorem.
I co też byś się pienił??? gwarantowano ci dostawę nie później niż 2 dni przed premierą wiec
siedź spokojnie i czekaj na ten termin. i doceń że mimo wszystko cdp robi co może aby paczki
dostarczyć wcześniej zamiast typowo po polsku "jeśli sąsiad ma lepiej to trzeba mu dosrać i
wygłosić tekst jakie to życie niesprawiedliwe"

po twoich tekstach widac, ze nie czekasz za bardzo na H5 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować