Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 11:19, FireSniper napisał:

> > jak uzywam Track&Trace na stronie Masterlink to pisze ze nie istnieje takie zamowienie...

>
>
> Pewnie nie zdążyli jeszcze wprowadzić do swojej bazy. W masterlinku mają opóźnienie jednodniowe.

> Wszystkie paczki które będą w bazie dzisiaj musiały być złożone przed 12 u nich żeby pojawić

> się w bazie.
>
ok
czyli jednak jest szansa ze dostane dzisiaj Herosika? mieszkam kolo Legnicy (chyba wiecei,
gdzie to)

Mieszkasz koło Legnicy (czyli masz stację LEG) tak? Ja mieszkam koło Lubina, więc może też dostanę dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:25, kameT napisał:

> > > jak uzywam Track&Trace na stronie Masterlink to pisze ze nie istnieje takie
zamowienie...
>
> >
> >
> > Pewnie nie zdążyli jeszcze wprowadzić do swojej bazy. W masterlinku mają opóźnienie
jednodniowe.
>
> > Wszystkie paczki które będą w bazie dzisiaj musiały być złożone przed 12 u nich żeby
pojawić
>
> > się w bazie.
> >
> ok
> czyli jednak jest szansa ze dostane dzisiaj Herosika? mieszkam kolo Legnicy (chyba wiecei,

tak, mam stacje LEG ;] a H5 wjechalo do Legnicy dzis o 8 rano :)

Dnia 03.06.2006 o 11:25, kameT napisał:


> gdzie to)
Mieszkasz koło Legnicy (czyli masz stację LEG) tak? Ja mieszkam koło Lubina, więc może też
dostanę dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:27, graczomaniak napisał:

Tylko jeden, reszta dostanie w poniedizałek.:))

skad wiesz? moze reszta tez? mam nadzieje ze wszyscy a nie czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:26, FireSniper napisał:

> > > > jak uzywam Track&Trace na stronie Masterlink to pisze ze nie istnieje takie

> zamowienie...
> >
> > >
> > >
> > > Pewnie nie zdążyli jeszcze wprowadzić do swojej bazy. W masterlinku mają opóźnienie

> jednodniowe.
> >
> > > Wszystkie paczki które będą w bazie dzisiaj musiały być złożone przed 12 u nich
żeby
> pojawić
> >
> > > się w bazie.
> > >
> > ok
> > czyli jednak jest szansa ze dostane dzisiaj Herosika? mieszkam kolo Legnicy (chyba
wiecei,
tak, mam stacje LEG ;] a H5 wjechalo do Legnicy dzis o 8 rano :)
>
> > gdzie to)
> Mieszkasz koło Legnicy (czyli masz stację LEG) tak? Ja mieszkam koło Lubina, więc może
też
> dostanę dziś?
>

Mam identycznie jak TY. 8.27 wjechało do Legnicy. Ej, to może rzeczywiście dziś dostaniemy! Ale dlaczego piszą, że przewidują na 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:
jesli mieszkam blisko w-wy (ok.10 kim) i mam napisane w statusie zamowienia na stronie masterlinka ze jest juz Linehaul: przyjęcie - to czy jest szansa ze dostane dzis herosków??;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ludzie!!! Popatrzyłem na stonie master linka bo zły numer przesyłki najpierw wpisałem i o 7:24 przesyłka weszła do Lbn, a ja mieszkam niedaleko :d Moze będe miał dzisiaj jeszcze hirołsika, zaraz chyba zadzwonie się popytać.! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:35, Mistic napisał:

O ludzie!!! Popatrzyłem na stonie master linka bo zły numer przesyłki najpierw wpisałem i o
7:24 przesyłka weszła do Lbn, a ja mieszkam niedaleko :d Moze będe miał dzisiaj jeszcze hirołsika,
zaraz chyba zadzwonie się popytać.! :D

A gdzie to się dzwoni dokładnie? A niby jak ma się ze mną skontaktować kurier, skoro nie widzę na moim zamówieniu nr telefonu, który nie pamiętam czy podałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:38, kameT napisał:

> O ludzie!!! Popatrzyłem na stonie master linka bo zły numer przesyłki najpierw wpisałem
i o
> 7:24 przesyłka weszła do Lbn, a ja mieszkam niedaleko :d Moze będe miał dzisiaj jeszcze
hirołsika,
> zaraz chyba zadzwonie się popytać.! :D
> > A gdzie to się dzwoni dokładnie? A niby jak ma się ze mną skontaktować kurier, skoro nie widzę
na moim zamówieniu nr telefonu, który nie pamiętam czy podałem :D


Wejdź na strone masterlinka, wybierz oddziały i miasto do którego przesyłka została przesłana i powinny ci się trzy numery (ja tak miałem) pokazać, zadzwoń po prostu na któryś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka!
Ja dzwoniłem do odziału masterlinka w swoim mieście (śląsk) i dostane w poniedziałek. Paczka dotarła do ich odziału ale dostanę ją dopiero w poniedziałek. W końcu będę miał swojego HerosaV.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować