Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2006 o 11:42, LordOfUndeads napisał:

************

Data zrealizowania jest 03.06. Po dostarczeniu do sortowni dostarczane jest następnego dnia,
jeżeli nei ejst to neidziela...więc dostanę w poneidziałek.

szkoda, dzisiaj se nie pogram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:42, LordOfUndeads napisał:

************

Data zrealizowania jest 03.06. Po dostarczeniu do sortowni dostarczane jest następnego dnia,
jeżeli nei ejst to neidziela...więc dostanę w poneidziałek.


Proszę, nie podawajcie numeru listu przewozowego Waszych paczek na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie dostaniemy dzisiaj gry. Z tego co wiem wszystkie paczki są zaznaczone na poniedziałek, a nie na sobote. Cierpliwości.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:14, isildur-ps napisał:

Dla tych co nie wierzą, że masterlink pracuje w soboty. Na screenie widać, że kurier dowiózł
do wrocka i dzisiaj rano paczka weszła do sortowni. Zamawiałem EK i mam nadzieję że dzisiaj
dojdzie.


Uściślijmy - Masterlink pracuje w soboty natomiast standardowo w sobotę (i niedzielę) paczek nie dostarcza. Wiem że jedna osoba jakimś cudem dostała paczkę, jednak jest to prawdopodobnie efekt jakiejś pomyłki w jednej z sortowni. Jak widać błędy mogą mieć czasem miłe skutki :).

Bardzo proszę trzymać się tego, że paczki kurierskie z Heroesami będą dostarczane 2 dni przed premierą (6 czerwca) i nie później. Może zdarzyć się że część osób dostanie paczkę już w poniedziałek (5 czerwca), ale to jest kwestia szczęścia. Przy tak ogromnej liczbie paczek która nagle zalewa sortownie i kurierów, wysyłka jak i dostawa muszą być realizowane partiami i z wyprzedzeniem. Jeszcze raz proszę o niesugerowanie się terminem wysłania paczki - obiecywaliśmy termin dostawy a nie termin wysyłki! Naszym priorytetem jest jego dotrzymanie tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:47, Destro napisał:

> Dla tych co nie wierzą, że masterlink pracuje w soboty. Na screenie widać, że kurier dowiózł

> do wrocka i dzisiaj rano paczka weszła do sortowni. Zamawiałem EK i mam nadzieję że dzisiaj

> dojdzie.

Uściślijmy - Masterlink pracuje w soboty natomiast standardowo w sobotę (i niedzielę) paczek
nie dostarcza. Wiem że jedna osoba jakimś cudem dostała paczkę, jednak jest to prawdopodobnie
efekt jakiejś pomyłki w jednej z sortowni. Jak widać błędy mogą mieć czasem miłe skutki :).


Bardzo proszę trzymać się tego, że paczki kurierskie z Heroesami będą dostarczane 2 dni przed
premierą (6 czerwca) i nie później. Może zdarzyć się że część osób dostanie paczkę już w poniedziałek
(5 czerwca), ale to jest kwestia szczęścia. Przy tak ogromnej liczbie paczek która nagle zalewa
sortownie i kurierów, wysyłka jak i dostawa muszą być realizowane partiami i z wyprzedzeniem.
Jeszcze raz proszę o niesugerowanie się terminem wysłania paczki - obiecywaliśmy termin dostawy
a nie termin wysyłki! Naszym priorytetem jest jego dotrzymanie tego pierwszego.


ok, wkoncu sie wyjasnilo - na to czekalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:47, Destro napisał:

Uściślijmy - Masterlink pracuje w soboty natomiast standardowo w sobotę (i niedzielę) paczek
nie dostarcza. Wiem że jedna osoba jakimś cudem dostała paczkę, jednak jest to prawdopodobnie
efekt jakiejś pomyłki w jednej z sortowni. Jak widać błędy mogą mieć czasem miłe skutki :).


Bardzo proszę trzymać się tego, że paczki kurierskie z Heroesami będą dostarczane 2 dni przed
premierą (6 czerwca) i nie później. Może zdarzyć się że część osób dostanie paczkę już w poniedziałek
(5 czerwca), ale to jest kwestia szczęścia. Przy tak ogromnej liczbie paczek która nagle zalewa
sortownie i kurierów, wysyłka jak i dostawa muszą być realizowane partiami i z wyprzedzeniem.
Jeszcze raz proszę o niesugerowanie się terminem wysłania paczki - obiecywaliśmy termin dostawy
i naszym priorytetem jest jego dotrzymanie.


Dziękujemy, że ktoś kompetentny się w końcu wypowiedział w tej sprawie. Swoją drogą w moim wypadku mogliby się też pomylić i dostałbym paczkę już dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZyli tak czy siak nic nie wiadomo i jedyne na co mi zostało czekać to szczęście, moge zagospodarować jeden dzień na czekanie, ale drugi niestety będe miał pełen roboty, więc jest fifty-fifty że dostane paczke normalnie i nie bede sie musiał z kurierem na drugi termin umawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:49, isildur-ps napisał:

> Uściślijmy - Masterlink pracuje w soboty natomiast standardowo w sobotę (i niedzielę)
paczek
> nie dostarcza. Wiem że jedna osoba jakimś cudem dostała paczkę, jednak jest to prawdopodobnie

> efekt jakiejś pomyłki w jednej z sortowni. Jak widać błędy mogą mieć czasem miłe skutki
:).
>
>
> Bardzo proszę trzymać się tego, że paczki kurierskie z Heroesami będą dostarczane 2 dni
przed
> premierą (6 czerwca) i nie później. Może zdarzyć się że część osób dostanie paczkę już
w poniedziałek
> (5 czerwca), ale to jest kwestia szczęścia. Przy tak ogromnej liczbie paczek która nagle
zalewa
> sortownie i kurierów, wysyłka jak i dostawa muszą być realizowane partiami i z wyprzedzeniem.

> Jeszcze raz proszę o niesugerowanie się terminem wysłania paczki - obiecywaliśmy termin
dostawy
> i naszym priorytetem jest jego dotrzymanie.

Dziękujemy, że ktoś kompetentny się w końcu wypowiedział w tej sprawie. Swoją drogą w moim
wypadku mogliby się też pomylić i dostałbym paczkę już dzisiaj :D

a kto by tak nie chcial? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:50, Mistic napisał:

CZyli tak czy siak nic nie wiadomo i jedyne na co mi zostało czekać to szczęście, moge zagospodarować
jeden dzień na czekanie, ale drugi niestety będe miał pełen roboty, więc jest fifty-fifty że
dostane paczke normalnie i nie bede sie musiał z kurierem na drugi termin umawiać


W takim wypadku po prostu zadzwoń do swojego oddziału Masterlinka w poniedziałek rano, zanim jeszcze paczka zostanie dostarczona, i umów się na pasujący Tobie termin dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:51, Destro napisał:

> CZyli tak czy siak nic nie wiadomo i jedyne na co mi zostało czekać to szczęście, moge
zagospodarować
> jeden dzień na czekanie, ale drugi niestety będe miał pełen roboty, więc jest fifty-fifty
że
> dostane paczke normalnie i nie bede sie musiał z kurierem na drugi termin umawiać

W takim wypadku po prostu zadzwoń do swojego oddziału Masterlinka w poniedziałek rano, zanim
jeszcze paczka zostanie dostarczona, i umów się na pasujący Tobie termin dostawy.

czyli szansa na dostanie dzisiaj H5 wynosi 0%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 11:29, graczomaniak napisał:

Jakby ktoś dostał jeszcze na pewno by sie pochwalił.:)))

Albo odrazu zainstalował i zaczął grać i wtexy raczej by się nam nie pochwalił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować