Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Knights of The Old Republic 3 na silniku Unreal Tournament 2007? Co z tego wyniknie?

34 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 12:45, Elladan napisał:

Wynikną z tego spore wymagania sprzętowe...:)


Ja już od dawna nie zwracam uwagi na wymagania sprzętowe nowych gier. Ponad rok temu kupiłem Xboxa i wymagania są dla mnie nieistotne. Wiem, że każda nowa gra będzie u mnie chodziła super płynnie w najwyższych dostępnych detalach. Za jakiś czas zakupię pewnie X360 i przez kilka kolejnych lat wymagania sprzętowe nie będą dla mnie istniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee a skąd wiadomo, że KoTOR3 będzie na silniku UT2007? mógłbyś zamieścić jakiś link, gdzie jest ta informacja podana? Po drugie to skąd wiesz, wogóle że KoTOR3 będzie tworzony? Bo niedawny wywiad z Georgem Lucasem sugerował, że kolejny RPG w SW będzie się rozgrywał znacznie później- w okresie już po filmowych trylogiach- KoTNR;) Z wszechmiar byłbym wdzięczny za link;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko obawiam, że wyniknie z tego kolejna gierka z super grafiką, a żadną fabułą... Bo niestety, nie silnik graficzny jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego wynika? Że 50% ludzi nie pogra, 25% będzie się cięło, a reszta, choć będzie miała sprzęt, to tylko nieliczni będą prawdziwymi fanami...

No, chyba że jakos zoptymalizują tenże silniczek, grę na nim również.

Inaczej będzie to gra zejbongo dla nikłego procenta graczy, którzy będą mogli się w pełni rozkoszować grafika i płynnością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:48, WoWmen napisał:

Chyba nigdy sobie nie zagrasz :P bo owe spolszczenie nie jest nawet w przygotowaniu :P


Mylisz się :-D www.kotor2.pl

Strona dzisiaj niestety nie działa, spolszczenie ma być pod koniec grudnia albo w styczniu. Chłopaki ciężko nad nim pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh mylić się jest rzeczą ludzką ;) Niedawno szukałem bo ktoś nie umiał znaleźć i wszędzie pisało że nie ma i nikt nie tworzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 11:53, Harmegidon napisał:

> Możecie zapodać jakieś linki? Skąd wiadomo o tym silniku, jakie screeny? Chyba nie z KotORa 3? :P

Dnia 18.12.2005 o 11:53, Harmegidon napisał:


może ślepy jestem ale nie widzę żadnej takowej informacji. Pomijając wiarygodność serwisu którego mój ulubiony redaktor - tzn Snake - słynie z "rewelacyjnych" wiadomości. Co tam było ostatnio... aaa, o jakiejś grze której zachodnim wydawcą będzie firma TBA* :DDD. Tak to jest jak się informacje opracowuje w oparciu o zagraniczne strony, bez zrozumienia o czym się czyta :P. Niech to developerzy lepiej ogłoszą albo jakiś zachodni sajt...


________________
* dla niejarzących: TBA = To Be Announced, czyli po swojsku "[ta informacja] zostanie ogłoszona w przyszłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 13:17, CyberX napisał:

Co z tego wynika? Że 50% ludzi nie pogra, 25% będzie się cięło, a reszta, choć będzie miała
sprzęt, to tylko nieliczni będą prawdziwymi fanami...


Czy sadzisz ze z KotoR 1 bylo podobnie? Nie znam zbyt wiele osob ktorym by sie cielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciiiicho, nie ujawniaj się tak ze swoimi poglądami, jeszcze możesz dostać bana na ich serwie do CS:S. A co tam, fakt pozostaje faktem- snake potrafi czasami swoją opinia zwalić z nóg:P

A ja jeszcze raz apeluje: hanas skąd ty tą informacje wziąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 19:48, WoWmen napisał:

Chyba nigdy sobie nie zagrasz :P bo owe spolszczenie nie jest nawet w przygotowaniu :P

Jak napisał kolega - mylisz się. Osobiście tłumaczyłem maleńki fragmencik z prawie końca gry i tylko brak czasu nie pozwolił mi na więcej.
Spolszczenie jest, ale w stanie obecnym wypuszczenie go byłoby conajmniej nieeleganckie. Trzeba poza chociaż raz czy dwa razy pograć w różnych wariantach przez kilka osób, żeby wyłapać oczywiste niekonsekwencje i poprawić je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować