Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gramowy kanał YouTube – dziękujemy za wsparcie!

36 postów w tym temacie

Nie ma za co:) Dostaniemy coś w zamian? :)

Heh, comedians? To są kategorie w jakich umieszcza się filmy...co jak co,ale ja tam jakiegoś śmiesznego filmiku z gry nie widziałem.Ale co tam,wyróżnienie, to wyróżnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i nie ma się co dziwić wyróżnieniom, skoro pomysł świetny, dzięki temu mam dostęp do najświeższych materiałów z gierek no i mogę się przekonać jak te gierki prezentują się w działaniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 10:13, keymaker7 napisał:

i nie ma się co dziwić wyróżnieniom, skoro pomysł świetny, dzięki temu mam dostęp do najświeższych
materiałów z gierek no i mogę się przekonać jak te gierki prezentują się w działaniu ;]


na gametrailers czy innych serwisach też możesz się dowiedzieć - dziwne, że gram.pl tak późno zdobyło się na taki pomysł, ale zawsze lepiej późno niż wcale - najważniejsze, że skorzystali z innego serwera niż swojego, niejednokrotnie mulącego, co zapewnia komfortowe oglądanie klipów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę od premiery do dnia dzisiejszego zostało dodanych wiele nowych filmów. Oby tak dalej a wyniki będą jeszcze lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nietrzeba, nietrzeba, polecamy się na przyszłość :)
Mam nardzieję (zapewne nie tylko ja) że transmitować będziecie wideo-recenzje gier. Bardzo na nie liczę i mam nadzieję że się na was nie zawiodę.

Z poważaniem
Obi-wan Kenobii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować