Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Podsumowanie ankiety - skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!

148 postów w tym temacie

CD Projekt

Na początku czerwca CD Projekt przygotował we współpracy z największymi polskimi serwisami dla graczy ankietę dotyczącą zawartości Edycji Kolekcjonerskiej gry Wiedźmin. Dziś ankiety ze wszystkich serwisów zostały podsumowane, a ich wyniki będą podstawą do podjęcia decyzji co konkretnie wejdzie w skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina.

Przeczytaj cały tekst "Podsumowanie ankiety - skład Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uuu, szkoda, że Artbook tak mało :/
Po własnej edycji G3 widzę, że amulet jest i sobie leży, a do artbooka się wraca, bo to ciekawa książka i kupa pięknych szkiców koncepcyjnych, screenów i całej reszty.
No nic, trzeba być dobrej myśli, grunt że pocztówki ostatnie są ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku sam głosowałem na medalion i zagłosowałem;( Teraz jednak chcę koszulkę lub artbook;P Czekam na EK;) Mam nadzieję, ze będzie można zamawiać po 2 sztuki, bo na początku lipca(bo chyba wtedy będzie PreOrder) mnie nie ma i Baal Namib by mi zamówił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wierze... MEDALION ? czy ktos wogole to zalozy na miasto ? a nie no chyba ze jest 10 latkiem, to w podstawówce zabłysnie, albo dziecku mozna oddac do zabawy... a w koszulce to spokojnie mozna na miasto skoczyc w kazdym wieku - medalion, jakie to niepraktyczne :/

Trudno przynajmniej zaoszczedze i kupie zwykle wydanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, i po co komu medalion? Będziecie w nim paradować na ulicy czy jak? :D I ta gra karciana, komputerowa Wam nie starczy? ;)
Mi osobiście najbardziej z tego zestawu pasują artbook i koszulka, byleby jakaś ładna była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak ktoś głosował na pocztówki :D.
Więc tak - ja głosowałem na artbook, bo może i jest oklepany, ale sprawdzony.
Medalionu nie ponosisz, poza tym będzie pewnie i z wątpliwego materiału.
Koszulka podobnie - tajwański szit co po pierwszym praniu będzie się nadawał na ścierkę.
Karcianka to standard, czyli gdzie znaleźć drugiego grającego?
Nadal mam nadzieję, że jednak artbook będzie w tej edycji, choćby i wklejony do instrukcji czy poradnika, bo za sam medalion i koszulkę pewnie śmiesznej jakości i średniego wykonania to wątpliwa przyjemność dopłacać pewnie dużą sumkę, bo to w końcu EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować