Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa strona gry Wiedźmin już dostępna!

171 postów w tym temacie

Podobnie jak master matrox uwazam, ze stronka wyglada ladnie jesli o chodzi o strone techniczna i artystyczna).
Niestety zupelnie nie trawie tego typu Flashowych wynalazkow :|
Mam nadzieje, ze bedzie gdzies latwy dosep do materialow przez HTML :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem pod wrazeniem, swietne, ciekawe kiedy pokazą przewidywaną zawartosć EK wiedźmina. fajne screeny i szkice, o prostu bomba !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łącze 5 mbit, a strona sie ładuje pół minuty...
Pierwsze wrażenie - dno.
Kliknąłem na Geralta (po co komu menu ? Lepiej robić pixel-hunting i czekać na podpisy), i chciałem się cofnąć... pierwszy guzik jaki znalazłem to X, i się strona zamknęła.
Oto koniec mojej wędrówki po stronie Wiedźmina...

Flash to głupota i tyle.
Nic nie można normalnie na takie stronie zrobić - nie można sobie textu skopiować (gdyby jakiś był oczywiście, np. jakiś dłuższy, żeby sobie wydrukować), wszystko ślamazarne i tyle...
Z tego samego powodu absolutnie nigdy nie wchodzę na oficjalne strony filmów, bo na nich po prostu nie ma nigdy żadnych informacji, a nawet jak są, to nawigacja i ogólne wrażenie strony jest żenujące.
Ja flasha po prostu nie mogę znieść. Jeszcze nie pamiętam żadnej strony we flashu, z której bym sobie naprawdę skorzystał, tzn. np. ściągnął screeny w godziwych warunkach.

Mam nadzieję, że powstanie też "normalna" strona, w stylu karczmy Diablo 2 czy coś, gdzie będzie można i znaleźć informacje wszystkie w normalnej, html-owej formie, oraz po prostu newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wszystkich trajlerów nie moge doczekac się samej gry.
Strona jest świetna i mam nadzieje, że będzie się dynamicznie rozwijać, gdyż jest najlepszą reklamą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych co odpowiadali na moj post ;-)

Pisze zbiorczo, bo nie chce kazdemu odpisywac i nabijac postow :-P

Pisalem na forum o tym juz bilion 500 razy, ze wole angielskie wersje gier i Wiedzmina tez bym chcial, bo gra jest robiona glownie na zachodnie rynki.

A to, ze wstydze sie tego, ze jestem Polakiem, to juz inna bajka... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2007 o 20:12, Kris_bla napisał:

Pisalem na forum o tym juz bilion 500 razy, ze wole angielskie wersje gier i Wiedzmina tez
bym chcial, bo gra jest robiona glownie na zachodnie rynki.


No więc... nie jest:) Jak będzie trzeba to powtórze to jeszcze kilka razy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie pomógł, więc pzypomne Wam o sobie. Ściągnąłem Macromedia Flash Palayer 8 i mi nic nie działa ( w tym momencie wybuch płaczu)
Czy Adobe Flash Player a Macromedia Flash Player to coś innego, a jeśli tak, to co potrzebne jest do tej stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka to będzie gra ale gdzie wy byli jak oni film spartolili ???!! Jak by zrobić pełnometrażówkę utrzymując klimat z intra to przebija dużo z tego co widziałem, ustempując niewiele a czasem dorównując Advent children - dziedziniec wymiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny, trailery wyglądają bardzo dobrze. Dobrze, że wrzesień coraz bliżej a wraz z nim premiera. Już nie mogę się doczekać na te długie i upojne noce spędzone z Wiedźminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystko ladnie zrobione , ta interakcja z stroną bardzo fajny bajer . Wada za długo sie wczytuje.
Ale dobry pomysł mieliście z tą stroną no i jeszcze muzyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co wy macie do tej polskiej wersji gry? Większość gier jest lepsza po angielsku bo ta wersja jest bardziej dopracowywana a zazwyczaj jest oryginalna, ale bardzo dobre polskie wersje gier bywają też lepsze od angielskich, tak jak Shrek jest lepszy po polsku ;] Bard''s tale miało np. genialną polonizację. Wiedźmin ma dużo kasy na zrobienie dobrej polskiej wersji i wygląda na to, że wcale też polska wersja nie zostanie zaniedbana.

Co do strony to fajna, ale zdecydowanie powinna też być do wyboru prostsza wersja. Nie zawsze szukając czegoś na stronach przy kilku oknach przeglądarki po kilkanaście zakładek w każdej chcem obciążać łącze stroną we flashu i słuchać dźwięków, które włączają się bez mojej zgody! Poza tym można było lepiej przygotować stronę jak odliczanie było - nie widzę powodu dlaczego nie można narazie ściągać plików, choć przyciski download są uwzględnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2007 o 18:37, Mistic napisał:

No fajnie, czekamy jeszcze też na wieści odnośnie waszej współpracy z Codemasters. A z tego
co przeczytałem na innych serwisach już nie aktualnej.


news jest u nich od 3 tygodni w "approvalu" :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak słów... wielkie oklaski należą się twórcą tej stronki. Już nie mogę się doczekać tej gry. Wrzesień... to czas w którym zniknę na parę dni?... tygodni? ^^ Świetne(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka prezentuje się całkiem nieźle wizualnie i widać świetny pomysł ale czas ładownia i sterowanie kursorem pozostawia wiele do zyczenia. Jeżeli CDP nie wprowadzi za niedługo wersji htmlowej może stracić wielu potencjalnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wygląda i robi wrażenie, niestety brakuje jakiś podpisów pod dane linki do dalszych przejść bo miałem straszne problemy by coś konkretnego odszukać, takie szukanie po omacku.. Ale wygląda i prezentuje się ładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować