Zaloguj się, aby obserwować  
matizek12

Xbox360 czy PS3? Temat ogolny

304 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2009 o 21:52, wsaadman napisał:

Wiesz co - A najlepsze jest to, że na PS3 CoD4 wygląda najlepiej ze wszystkich platform!
Serio! Testowane ;) A co do tej kwestii - ogólnie X360 nie odbiega PÓKI CO graficznie
od PS3... Sony dopiero zaczęło wykorzystywać przewagę (czy ja wiem, czy taką przewagę)
PS3 nad pudełkiem - przykład? - Killzone 2 ;)


Jak to co ja widziałem na moim PS3 kiedyś i było to COD: MW w swojej pełnej okazałości, to moje PS3 musiało być chyba jakieś brzydko mówiąc zryte. Bo mówię, tekstury były jakies mało szczegółowe, brak antyalysingu i w ogóle graficznie zbyt prosta. W porównaniu do PC to było niebo, a ziemia. Jedynie modele postaci były szczegółowe i fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 23:01, KloniskO napisał:

> > Tyle ze mam 40'', ale to nie powinno miec tak duzego znaczenia.
> Telewizor Full HD, HD Ready lub coś w ten deseń? Konsola podłączona do niego kablem
HDMI?
>

Tak, full ha, to znaczy max 1080i, ale to już full hd przecież. No i kablem hdmi mialem
podpięte.

Full HD to 1080p nie "i" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 23:05, wsaadman napisał:

Wiesz... CoD4 nie jest grą next, teraz już current-genową... I nie miał być... Grafika
nie jest w nim jakaś oszałamiająca ;)


No może to nie był taki full next-gen, ale właśnie oszałamiającą grafiką to się chwlili na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 23:08, mcQba napisał:

> > > Tyle ze mam 40'', ale to nie powinno miec tak duzego znaczenia.
> > Telewizor Full HD, HD Ready lub coś w ten deseń? Konsola podłączona do niego
kablem
> HDMI?
> >
>
> Tak, full ha, to znaczy max 1080i, ale to już full hd przecież. No i kablem hdmi
mialem
> podpięte.
>
Full HD to 1080p nie "i" :)


Taa, wiem. Ale moje cudo ma "tylko" 1080i i jestem na to zły, znaczny na siebie bo mialo byc full jak kupowalem, ale widać dla sony to jest full hd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi powiedzieć przez ile jeszcze lat będzie wspierany PS3 a przez ile Xbox 360 tzn. przez ile jeszcze lat będą na te platformy wychodziły gry i kiedy je zastopią nowe konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 23:13, bezimienny45 napisał:

Ktoś może mi powiedzieć przez ile jeszcze lat będzie wspierany PS3 a przez ile Xbox 360
tzn. przez ile jeszcze lat będą na te platformy wychodziły gry i kiedy je zastopią nowe
konsole?


Nikt tego nie wie PS2 jest wspierane do tej pory tak więc nic nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy konsoli microsoft''u . Mianowicie interesuje mnie kwestia tzw "Ring Of Death" . Wygląda na to , że jest to poważny problem a zarazem i minus dla konsoli .

Czy Microsoft poradził se z tym problemem , czy gracze są skazani na ciągłe życie w strachu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 23:19, KloniskO napisał:

> Wiesz... CoD4 nie jest grą next, teraz już current-genową... I nie miał być... Grafika

> nie jest w nim jakaś oszałamiająca ;)

No może to nie był taki full next-gen, ale właśnie oszałamiającą grafiką to się chwlili
na pudełku.


Dokładnie . Ps3 rozwija skrzydła przy produkcjach next-genowych - Killzone 2 bije dotychczas wszystkie tytuły xpudła . Podobnie może się okazać w pojedynku w grafice przy ukazaniu się sequelu Modern Warfare ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 20:59, hanti_gunner napisał:

Mam pytanie do posiadaczy konsoli microsoft''u . Mianowicie interesuje mnie kwestia
tzw "Ring Of Death" . Wygląda na to , że jest to poważny problem a zarazem i minus dla
konsoli .

Czy Microsoft poradził se z tym problemem , czy gracze są skazani na ciągłe życie
w strachu ??

Prędzej, czy później padnie. Niektórym konsola chodzi przez 3 lata bez zarzutu, a potem dup. Gwarancji nie ma już po 3 latach, więc trzeba sobie zapłacić stówkę za uzdrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 13:34, hanti_gunner napisał:

w sumie ta stówka to nie wydatek jak na konsole ;]

To też zależy na jaką sztukę trafisz,podobno w falkonach awaryjność została już zminimalizowana,Ja gram 5 miesięcy i chodzi bez zarzuty,kumpel 2 lata i i jeszcze rrod nie ma.A nawet jak by co,to Microsoft o naprawę zadba
no i popieram że jak na Xboxa to żaden wydatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musisz posiadać dowód zakupu X360 z Irlandii.
Co dalej? Po prostu dzwonisz na naszą Polską gwarancję, mówisz, jak wygląda sytuacja i że POSIADASZ dowód zakupu, a pani wszystko Ci ładnie wytłumaczy.
Chyba, że trafisz na tą, która ledwo posługuje się polszczyzną. W tym wypadku lepiej się rozłącz i zadzwoń znowu.

hanti_gunner

Nie mam pojęcia dlaczego w przypadku MW2, w przeciwieństwie do MW1 i tony innych gier, wersja na konsolkę Sony miałaby wyglądać lepiej. Ze względu na Blu-Ray (tak tak, w tym wypadku to minus ;-) ) spodziewałbym się tekstur o niższej rozdzielczości w wersji na PS3 i bardziej widocznych ząbków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 14:39, ww3pl napisał:

Na pewno musisz posiadać dowód zakupu X360 z Irlandii.
Co dalej? Po prostu dzwonisz na naszą Polską gwarancję, mówisz, jak wygląda sytuacja
i że POSIADASZ dowód zakupu, a pani wszystko Ci ładnie wytłumaczy.
Chyba, że trafisz na tą, która ledwo posługuje się polszczyzną. W tym wypadku lepiej
się rozłącz i zadzwoń znowu.



Ok. Dzieki ;) A dlaczego mialaby sie slabo polskim poslugiwac? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bo siedzi tam taka jedna, co pyta się, czy ''może panowi pomóc'', a na pytanie, czy konsolę wysyłać samą, czy też z zasilaczem, odpowiada ''ne ne ne, odejmuć, odejmuć co siem da''.
Ale cała reszta ekipy jest... przegenialna. Dogadasz się w każdej sprawie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 14:41, ww3pl napisał:

A bo siedzi tam taka jedna, co pyta się, czy ''może panowi pomóc'', a na pytanie, czy
konsolę wysyłać samą, czy też z zasilaczem, odpowiada ''ne ne ne, odejmuć, odejmuć co
siem da''.
Ale cała reszta ekipy jest... przegenialna. Dogadasz się w każdej sprawie. ;-)



Hahah xD Dobrze wiedziec. Fajnie wiedziec, ze nie ma problemow, bo sie balem, ze bede musial latac do irlandii, zeby mi to pudlo naprawili. Tez kupiles konsole za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah, swoją kupiłem w Polsce.
A co do ''braku problemów'' - nie napisałem, że takich nie będzie. Po prostu panie wszystko Ci wytłumaczą - ale, że zazwyczaj robią WSZYSTKO na korzyść klienta, to myślę, że z naprawą ''u nas'' nie będzie problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 14:48, ww3pl napisał:

Nah, swoją kupiłem w Polsce.
A co do ''braku problemów'' - nie napisałem, że takich nie będzie. Po prostu panie wszystko
Ci wytłumaczą - ale, że zazwyczaj robią WSZYSTKO na korzyść klienta, to myślę, że z naprawą
''u nas'' nie będzie problemów.



A to ok. Tak samo mialaby sie sprawa po terminie gwarancji ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować