Zaloguj się, aby obserwować  
matizek12

Xbox360 czy PS3? Temat ogolny

304 postów w tym temacie

Swietny temat, naprawde. Tyle mamy informacji o PS3... Na dzien dzisiejszy polecam Xboxa 360 bo... Jest. A PS3 nie ma, poza tym obrzydliwym srebrnym chlebakiem i bumerangiem zamknietymi w gablotce.

Nie bardzo wiec rozumiem o co w temacie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:32, matizek12 napisał:

o to chodzi zebyscie pisali co wolicie:czy xboxa 360 czy PS3...sorry ale zle posta sformulowalem


A jak sobie wyobrażasz pisanie takich postów, mało kto miał styczność z x360, a NAPEWNO jeszcze mniej osób grało na PS3:P Taki temat to jedynie pole do popisu dla fanbojów Sony i Microsoft''u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello! Mam pytanie do konsolowców. Mając na uwadze nadchodzący launch 360-tki oraz opóźniony launch PS3, w dodatku w cenie ok. 3K, którą konsolę planujecie kupić w najbliższym czasie, i dlaczego wybór padł na X360? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hiv czy ta marnej jakości prowokacja miała na celu zaznaczenie, że dołączyłeś do zespołu CDP?:P Nadal będziesz pracował w PSX Extreme? A co do samego pytania, to wiesz najlepiej, że nie mając chociaż jednej konsoli dużo się traci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie myśle że to napewno prowokacja. Najważniejsze są gry więc moim zdaniem najlepiej poczekać jak z tytułami będzie i potem oszacowac jakie odpowiadają. A jescze lepiej mieć obie. A jescze lepiej to miec obie i Wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woo, Hiv, czytalem cieżkie wypociny tego człowieka pare dobrych lat temu, czyżby zwerbowali go do pisania dobrych opini o Xboxie? Neeee. a więc odpowiadajac na pytanie, nie wiem o czym on mówi i odpowiem jak wiekszosć starych czytelników psxextreme. O co chodzi jakby?
Hiv chyba uwierzył, że konsola MS przyjmnie się na polskim rynku :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:52, HIV-CDP napisał:

Próbuję uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytania, ot co.


Prowadzisz jakąś pracę badawczą czy cuś? No ale niech ci będzie. Wybrałem x360 bo:

- nie lubię gdy ktoś mówi mi kiedy następuje następna generacja. Ja gram w konsolowe gry HD od pół roku czy to się Kazowi podoba czy nie.
- jedyna konsola na której obecnie wychodzą gry od Bioware. W Halo, Lost Planet, Gears of War i Banjo3^^ i Viva Piniata^^ na PS3 raczej sobie też nie pogram.
-ostatnim czynnikiem były świetny feedback na serwis gwarancyjny Microsoftu.

Ale po pewnym czasie PS3 też będzie trzeba nabyć, MGS4, DMC4, GOW2. Nie zmienia to faktu, że moją główną platformą będzie x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:52, HIV-CDP napisał:

Do kilku osób: to nie jest wątek o mnie, więc proszę nie spamować.
Próbuję uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytania, ot co.


Ja ci odpowiem :
W chwili obecnej jest to jedyny next gen, na którym można grać - wybrałem go głównie pod kątem trzeciej części Halo (chcę wiedzieć po prostu jak to się skończy i przejść z silver na gold - dla multi w Halo3 to zrobię :) i Lost Odyssey - cała reszta gier szykowana na tę platformę nie ma takiego znaczenia, no i bym zapomniał - będą pecetowe produkcje, które mogą "urozmaicić" jadłospis... osobie, która lubi takie gry a nie ma zamiaru ładować "fortuny" w rozbudowę blachy.
Cena PS3 jest przegięta - kupię ten sprzęt jak zejdzie do ceny ok. 1500zł i wtedy biorę + MGS4,God of War 3 i coś nowego od Teamu Sony Jap. co zmajstrował ICO i SoTC, ale do tego póki co dłuuuga droga. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:52, HIV-CDP napisał:

Do kilku osób: to nie jest wątek o mnie, więc proszę nie spamować.
Próbuję uzyskać odpowiedź na nurtujące mnie pytania, ot co.


Dlaczego Xbox 360? W skrócie:
- wyszedł jako pierwszy next-gen, a na ps2 czy starym Xie nie było w co grać
- Xbox Live - najważniejszy argument chyba, to co oferuje ten serwis jest po prostu nadzwyczajne i śmiem wątpić czy Sony będzie w stanie dorównać MS w tym miejscu - dwa lata grania online na PS2 pokazały mi na co stać japońskiego giganta, na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie uwierzyć w tak ogromny skok jakościowy na platformie Sony
- gry - mam to czego potrzebuje, odpowiednią ilość strzelanek i pozostałych ulubionych rodzajów gier, typowo japońskie gatunki mnie nie bawią
- achievementy - system nagradzania za włożony w grach wysiłek, podsunięty Microsoftowi chyba przez samego szatana, można się ostro wciągnąć :)
- cena PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat kupię PS3, nie wiem czy od razu po premierze, ale kupię napewno. Troszkę z przyzwyczajenia/przywiązania do konsol SONY''ego, ale głównie z powodu kontynuacji ulubionych serii, których za nic sobie nie podaruję (np. MGS, FF). Oprócz tego mam w dalszym ciagu nadzieję że SONY nie da ciała i tak po prostu, niezależnie od powyższego, liczę na to że nowa konsola Kutaragiego przynajmniej nie zawiedzie.
Co do jej wysokiej ceny, to mam inne (niż większość) zdanie. Wszystkie plejstacje na początku dużo (właśnie mniej więcej tyle) kosztowały. Nic nowego. Więc zamiast się irytować i toczyc pianę, cieszę się, że będzie miała u nas premierę szybciej niż miało to miejsce w przeszłości. A Xa olewam, bo większość jego gier wyłazi na PC (cześć z PS też, ale nie aż tyle) i na maksymalnych ustawieniach aż tak nie odstają od pierwowzorów. Co prawda X jest tańszy niż mocny komp, ale dla mnie to bez znaczenia bo i tak potrzebuję kombajn do pracy. Tak więc mając zawsze te dwie platformy, mam wszystko czego mi trzeba. Może jedynie jeszcze Wii kiedyś kupię, jeżeli faktycznie będzie takie oryginalne i rewolucyjne. To tyle.

Pozdrawiam

PS. Nie spodziewałem się że Cię tu zobaczę, w dodatku jako employee''ka, kopę lat!:)
Właśnie mi o czymś przypomniałeś. Swojego czasu, w podobnej sytuacji (jak wchodziły konsole obecnej generacji), zarzekałeś się, że X-Box będzie do kitu i nawet obiecałeś, że jeśli będzie inaczej, to... chyba coś zjesz, albo spalisz PS2 czy coś, już nie pamiętam, ale było to coś konkretnego. Zrobiłeś to w końcu, bo chyba nie?;P
Co prawda od dłuższego czasu nie kupuję konsolowych gazet (w tym PE), ale nie aż tak długo żeby mnie to ew. ominęło, więc pewnie dobrze mi się wydaje że sprawa umarła/została zabita, ale ja Ci jej nie daruję, "hłe hłe"!;->
Miło Cię widzieć, powodzenia i wszystkiego dobrego!:)
[przepraszam wszystkich za prywatę, musiałem;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 czy X-Box 360??
Fakt x-box już jest, fakt wokół PS3 cały czas wiele niejasności i kontrowersji, fakt ogrmona cena początkowa. Ale czyż niepodobnie było z PS2 cena także była wygórowana. Miałem okazje przez dłuższy czas pograc na x-box oraz x-box 360, nie można tym maszynką dużo zarzucić, ale prawde mówiąc przez tyle lat obcowania z konsolami Sony nabrałem sporego zaufania do tej firmy. Przy niej spędziłem wiel wspaniłanych chwil (i ciągle spędzam) Final Fantasy, Metal Gear Solid, Gran Turismo (aż łezka w oku się kręci na wspomnienie tych cudownych ślizgów Subrau Imprezą w jedynce) oraz masa innych gier, których wymienianie zabrało by zbyt wiele czasu. Bez obrazy więc do x-box (która notabene także jest bardzo dobrą konsolą) Sony ma u mnie kredyt zaufania i to bardzo duży, puszczam więc mimo uszu wszystkie informacje o cenie i przeniesionych terminach, o specyfikacji. Czas pokaże, która z nich będzie lepsza ale wierze w Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiecie Cena ps3~~3k a ja za 3k kupiłem 23''hdtv + xbox360 premium + pgr3 w Media Markcie więc jak dla mnie to niezła różnica cenowa xd.Ps3 kiedys sie nabedzie ale narazie xbox360 rzadzi;) pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wybrałbym Xboxa 360 :P
a) Już jest
b) Xbox Live
c) Ok. 2k zł
d) I najważniejsze "Nie tylko do gier"
e) Oglądanie filmów
f) Przeglądanie zdjęć z aparatu
g) Odtwarzacz MP3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:38, Sita napisał:

A przepraszam czy na PS3 niemożna słuchać muzy,filmów oglądać oraz zdjęć


Nie no można ;)
Rozpędziłem sie za bardzo ;)
Głownie to pierwsze 3 punkty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować