Zaloguj się, aby obserwować  
matizek12

Xbox360 czy PS3? Temat ogolny

304 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 22:19, choper napisał:

Ja przyznam szczerze, że kupuję konsolę dla GTA IV. I kupuje Xboxa bo budżet mam ograniczony,
ale gdybym miał na PS3 to go bym wybrał ;)

I dobrze kolego robisz. Ja też kupiłem PS3 dla tej gry( ale ogólnie o przyszłości też myślę co do gier).

Ja wiedziałem że GTA IV na PC będzie niewypałem i nie miałem zamiaru czekać. Wielkie miasto, realizm, grafika jest w miarę ok, fizyka. Przecież na takie czynniki to trzeba kompa z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram w GTA IV na kompie. Dlatego ze nie mam żadnej konsoli mam zawsze najnowszego kompa i wszystko chodzi ideanlie... xPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, za to że przestałem wydawać ciężką kasę na upgrade kompa zostaje mi więcej kasy na gry, które też zawsze śmigają glancuś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 08:44, Kynamite napisał:

Ja tam gram w GTA IV na kompie. Dlatego ze nie mam żadnej konsoli mam zawsze najnowszego
kompa i wszystko chodzi ideanlie... xPPP

Zobaczymy za 2, 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 08:44, Kynamite napisał:

Ja tam gram w GTA IV na kompie. Dlatego ze nie mam żadnej konsoli mam zawsze najnowszego
kompa i wszystko chodzi ideanlie... xPPP


Skoro nie masz konsoli to poco zaśmiecać ten post , no ludzie nie ma konsoli a udziela się na forum PS3 vs. Xbox360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie pod koniec lutego (lub początkiem marca) kupię konsolę. Na 85% będzie to XBox. Jednak ostatnio oglądałem materiał na gry-online, w którym była mowa o przewidywanych podwyżkach konsol i gier (nawet do 30%). Trochę mi się to nie podoba ;/ Gry i tak są bardzo drogie (w przeciwieństwie do tych przeznaczonych na PC). Orientuje się ktoś czy są obecnie dostępne jakieś zestawy (konsola+gra, konsola=dodatkowy pad itp.)? Dajcie znać jeśli widzieliście jakieś promocje dotyczące konsol (najlepiej w Media Markt w Nowym Sączu :P).Mam nadzieję, że do około 1000zł się wyrobię. Prawdopodobnie wezmę X-Boxa 360 Premium. Myślałem też o wersji Elite. Ale czy to się opłaca? Będę wdzięczny za fachową pomoc konsolowych weteranów ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2009 o 16:48, O2si napisał:

/ciach/


Nie masz co się za bardzo przejmować wszelakimi newsami z serwisu gry-onlina, gdyż nie jest za bardzo wiarygodne źródło. Gry faktycznie są drogie, lecz nic nie słyszałem o wzrośnięciu ich ceny, wręcz przeciwnie, ostatnio ceny te spadają. Dla przykładu, Assassin''s Creed w dniu premiery kosztował 249 zł, zaś wychodzący na dniach Killzone 2 będzie sięgał maksymalnie 200zł. A zestawy, w których w skład wchodzą konsola +i gra jest mnóstwo. Napewno w MM będzie kilka rodzajów. A co do tego czy się wyrobisz w kwocie 1k to nie masz co się obawiać. Spokojnie starczy Ci na Xbox''a 360 Premium 60GB HDMI w zestawie z przypuśćmy dwiema grami i jeszcze pozostanie Ci funduszy na kupno osobnego tytułu. Co do wersji Elite to niczym takowa się nie różni od zwykłej prócz innego koloru obudowy, mianowicie czarnej i co ważniejsze, o wiele pojemniejszego dysku twardego - 120GB. Jednakże 60GB spokojnie wystarczy, ostatnio gdy górowały wersje wyposażone w 20GB dysk nie było problemu z jego pojemnością. 20GB to dużo, 60GB (jak łatwo się domyśleć) bardzo dużo : ), a 120GB to już trzeba mieć nie lada zboczenie :D
Mam nadzieję, że pomogłęm : )

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy przy konsoli : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest odpowiedź na poziomie :) Bardzo elegancko :) Dzięki wielkie za pomoc :) Gdyby ktoś z Nowego Sącza (lub okolic) wiedział jakie aktualnie zestawy posiadają to będę wdzięczny za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz baardzo noobskie pytanie .....Ale muszę się zapytać ponieważ przez 10 lat siedze na kompie i do tej pory konsole mnie nie interesowały. Ale czasy się zmieniły a mam już dość patrzenia na mojego, (dwu letniego) kompa z politowaniem. Chce kupić Xboxa, wszystko cacy kasa jest, tylko nie wiem czy telewizor się nadaje :/ .Mianowicie Panasonic Viera 27'' cali ( kupiony bodajże w czerwcu zeszłego roku ) ...... No i nie wiem da sie podłączyć czy nie, i jak to sprawdzić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba telewizor HD? To sprawdź czy z tyłu ma albo 3 dziurki (bez HD) czerwoną, żółtą i białą, a jeśli z HD to powinno być 5 dziurek. Biała, czerwona.....druga czerwona, zielona i niebieska. Przynajmniej u mnie tak jest xd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry są drogie jeśli celujesz w nowości, to, że kupujesz tak późno konsole ma te plusy, że wiele gier bardzo staniało. Np Gears of War, albo Forza Motorsport 2 widziałem po 60 zł. Zacznij od staroci, to nowości wtedy stanieją ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox360 czy PS3... no właśnie. Nie chce mieć "maszynki do granie", ale coś, co przez lata graficznie będzie konkurowało z pecetami. Co lepiej kupić, jeśli chodzi o jakość graficzną gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieważna kolejność.... Masz gdzieś obok jeszcze jakieś dwie dziurki? Białą i czerwoną chyba...... Dziwnie to tłumaczę, ale inaczej nie potrafię. Te pierwsze 3 się zgadzają, ale jeszcze 2 są potrzebne do HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że niebawem będą kolejne wersje PS i Xboxa, więc albo czekaj, a jeśli chodzi o grafikę to PS 3 ma większe możliwości (mówi to posiadacz Xboxa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem ps3 ma bardziej wyrazistą grafike ale X360 podobno ma bladszą ale lepszą. Nie jestem tego pewny bo sam jeszcze na niczym nie grałem, ale za to w szkole od kilkunastu dni koledzy na każdej przerwie sie kłącą co lepsze więc troche sie dowiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:02, Don Zorro napisał:

Xbox360 czy PS3... no właśnie. Nie chce mieć "maszynki do granie", ale coś, co przez
lata graficznie będzie konkurowało z pecetami. Co lepiej kupić, jeśli chodzi o jakość
graficzną gry?


Myślę że, chyba PS3 jest troszeczkę mocniejsze niż Xbox. Być może potwierdzą tą tezę takie tytuły jak God Of War czy Uncharted 2 ale to wyjdzie w praniu :) I nie zgodziłbym się z Alexxem :) jeszcze długo nie zobaczymy nowych wersji konsol :) jeżeli masz na myśli np. PS 4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:07, dominik11kot napisał:

Z tego co słyszałem ps3 ma bardziej wyrazistą grafike ale X360 podobno ma bladszą ale
lepszą. Nie jestem tego pewny bo sam jeszcze na niczym nie grałem, ale za to w szkole
od kilkunastu dni koledzy na każdej przerwie sie kłącą co lepsze więc troche sie dowiedziałem
;)


Zgadzam się gry na X są jakby bledsze od tych na PS3. Miałem przyjemność porównać np. Fife która na X kumpla była jakby bledsza :D ale może to być spowodowane tym że, kolega ma podłączonego Xboxa zwykłym kablem. Ja natomiast kablem HDMI. Oczywiście to tylko przypuszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować