Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40K w pociągu?

45 postów w tym temacie

ej, i to niby ma być ten projekt, który niejako "zapowiedziany" został w outrze DC, gdzie pojawia się data 2007? Kicha raczej, zwłaszcza, że nic innego póki co nie zapowiadają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 17:22, dark master napisał:

ej, i to niby ma być ten projekt, który niejako "zapowiedziany" został w outrze DC, gdzie pojawia
się data 2007? Kicha raczej, zwłaszcza, że nic innego póki co nie zapowiadają :/


No nie żartuj ... :-). Ja nawet zwykłej konsoli w domu nie mam , a co dopiero przenośna ;-P. Nadal czekamy na DoW 2 oczywiście. I oczywiście na PC only !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że THQ chce zyskać przychylność posiadaczy konsol, ale niech nie zapominają o właścicielach PC, oficjalnie najlepszej platformy dla gier!
Chociaż na zdrowy rozum, to może być jednorazowy skok w bok, podczas gdy prace nad kontynuacją DoW trwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strategia turowa! bomba.. w końcu.. może coś na wzór chaos gate? czy final liberation :) grało się w to oj grało :) od tego czasu turówki nie było z tego świata..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:18, Dario123 napisał:

yupi zakup PSP się opłaca God of War teraz Warhammer będzie w co grać

wow, aż dwie gry są fajne na konsolę za 700 zł...

flame me :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda, jakoś RTSy w takim stylu mnie nie bawią za bardzo, natomiast w taką turówkę z zachowanymi prawami planszówki chętnie bym zobaczył szkoda, że tylko na konsole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, planuję kupić sobie PSP, ale nie jestem pewien, czy aby na pewno przekształcenie Warhammera w strategię turową było dobre. W końcu ten tytuł jest znany (<u>i lubiany prze ze mnie</u>) jako RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować