Zaloguj się, aby obserwować  
xbitPOL

O podziałach na forum...

377 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 20:02, Moloch93 BF PL napisał:

Ale może nie skacz na mojego qmpla, po prostu sie odwal, tak będzie lepiej ;/

Toż to mój najlepszy ziomek, ale wolę się do niego nie przyznawać. Bo za 20 lat jeszcze mnie zlustrują i co będzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:05, Lucas016 napisał:

> Ale może nie skacz na mojego qmpla, po prostu sie odwal, tak będzie lepiej ;/
Toż to mój najlepszy ziomek, ale wolę się do niego nie przyznawać. Bo za 20 lat jeszcze mnie
zlustrują i co będzie ;/

<lol> Kto, Kaczyński ? xD A tak serio to czasami pisze z kompa Predator Xa/ Zgłębiczarta więc złego słowa o nim nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:06, Moloch93 BF PL napisał:

<lol> Kto, Kaczyński ? xD A tak serio to czasami pisze z kompa Predator Xa/ Zgłębiczarta
więc złego słowa o nim nie powiem :)

Ja też nie. Na początku Predator X był trochę dziwny, ale później chyba się poprawił, że aż gdyby przysłał mi zaproszenie to bym je z chęcią przyjął. A Zgłębiczarta znam, spoko ziomek też ;-) pzdr i eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem całą tego filozofię w jednym zdaniu.
Chodzi o traktowanie każdej osobowości z osobna, bo nie ma ludzi takich samych - nawet klony się różnią od siebie choćby najmniejszym szczegółem i już nie można powiedzieć, że wszyscy są tacy, bo to myślenie stereotypowo tak jak ktoś by powiedział, że "wszystkie blondynki są głupie", a "wszyscy rudzi są fałszywi" - to jest nieuczciwe dla tych, którzy nie są tacy, a nawet można powiedzieć, że nie mają z tym nic wspólnego, dlatego o podziałach nie ma mowy - jedynie jeżeli chodzi o hierarchię to jest, ale nie zauważyłem, aby były podziały.
To moje zdanie i oczywiście nikomu jego nie narzucam, ale i nie zmienię jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 19:25, KrzysztofMarek napisał:

Twój post świadczy o tobie!
Nawet mi się to hasło spodobało. Może poprosić moderatorów o przyklejenie na każdej stronie?


Mnie też. Jestem za wpisaniem tego zdania do oficjalnego regulaminu tego forum. :-)
Chyba, że już jest? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 16:29, Budo napisał:

ja tez tylko od nich gry kupuję... to coś złego? ;]

I jeszcze sie do tego przyznajesz ?! Łoooo staaaryyyyy... Szczerze? To Ci napisze, ze masz juz prze-ra-ba-ne. Jak maly drwal na wielkiej syberii. Co ja pisze - jak calkowicie malutki drwal na ogromnie wielkiej syberii. Ale spoko. Ja tez. Zaraz sie okaze, ze sie komus podlizuje czy jakos tak. Ale komu ja sie NIE podlizywalem ;)? To jest pytanie ;-)...


A co do tematu - nie bylem na forum od dobrych czterdziestu godzin, a watek stoi tam gdzie stal nadal. Jedni pisza, ze cos jest na rzeczy, ale przewaznie sa to stwierdzenia w stylu: ''No przeciez mowie, ze cos jest!'', drudzy staraja sie pokazac, ze tak nie jest. Jeszcze inni wskazuja na przyczyny takich zachowan...
A juz tak na koniec - ILE razy CDP podnioslo zwyklemu userowi status? Hmm... ani razu? Bo nie mowimy tutaj przeciez o Kerothcie (kurde, jak to odmienic ?), ktorego awansowala Tyhe? A skoro takie zachowanie nie daje zadnych wymiernych korzysci, to co Was to obchodzi jak sie inni zachowuja? Żyłka Wam skacze czy jak? Kazdy robi to co lubi. Jedni pisza posty z srednia liczba <40 znakow/post, inni podlizuja sie CDP, a jeszcze inni staraja sie pokazac, jakie to represje na nich czychaja. Standard :-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ale komu ja sie NIE podlizywalem ;)? To jest pytanie ;-)...
Hmm, mi ;P Chociaż sam nie jestem pewien.

Dnia 21.06.2007 o 13:57, Piotrek K. napisał:

liczba <40 znakow/post, inni podlizuja sie CDP, a jeszcze inni staraja sie pokazac, jakie
to represje na nich czychaja. Standard :-)...

Jeszcze istnieją tacy, którzy po prostu piszą bez podlizywania się, płakania czy spamowania (bo chyba o to Ci chodziło z tymi 40 znakami/post). Ja piszę tyle, ile jest potrzebne. Nie za mało, nie za dużo. W sam raz myślę, bez zbędnego przedłużania etc. A to, że lubię quiz LOST to zupełnie inna sprawa, tam nie da się pisać postów w długiej formie, proste odpowiedzi i tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2007 o 13:53, HumanGhost napisał:

> [/.../ > Mnie też. Jestem za wpisaniem tego zdania do oficjalnego regulaminu tego forum. :-)
Chyba, że już jest? ;-)

No i widzisz... awansowałeś do"elity", ja zresztą też. Bo taki post, a nawet to, ze Ci się spodobał, to o czym świadczy? Że podlizujemy się CDP. Albo chociaż moderatorom. Nie wiem zresztą po co, pewnie z przyzwyczajenia? Bo przecież jasnym jest, że nie można dojść do WT bez podlizywania się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że przykry jest ten podział na "elity" na forum. Nie mówie tu oczywiście o moderatorach i CDP-owcach. Chodzi o ludzi którzy gadają ze sobą, a jak ktoś będzie próbował zmienić temat, lub powiedzieć coś śmiesznego, jest od razu przez nich gaszony. Wymyślają także, co robić gdy widzi sie taką osobe na IRC np. mówi się do niego tak jak on tego nie lubi, lub ostentacyjnie mówi np:
[19:26] <AQ22> i znowu ignore trzeba wpisać, nosz ile można
[19:28] <AQ22> ignora wpisuje

Bardzo tego nie lubie. Stwarza to nie miłą atmosfere na IRC.

20070622195550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 19:56, De Havilland napisał:

/.../. Chodzi o ludzi którzy gadają ze sobą, a jak ktoś będzie próbował zmienić temat,
lub powiedzieć coś śmiesznego, jest od razu przez nich gaszony. /.../

Widocznie dobrze się czują rozmawiając ze sobą i nie potrzebują, w trakcie tej rozmowy, ani nowego rozmówcy, ani zmiany tematu." Nie bądź za słodki, bo Cię rozliżą" - widocznie to mają na myśli "gasząc" intruza. I naprawdę, nie można być miłym dla wszystkich, to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 20:12, Lucas016 napisał:

Ja też nie. Na początku Predator X był trochę dziwny /.../


Też tak sądzę. Mogę powiedzieć, że zmienił się pod moim wpływem, to znaczy przestał wysyłać wszystkim zaproszenia.

Co do tematu i nawiązania do wysyłania zaproszeń na GS, to wydaje mi się, że tacy ludzie, którzy wysyłają zaproszenia "komu leci", chcą się dowartościować tym, że mają dużo znajomych. Jakoś dziwnie się składa, że większość z nich, a nawet 90%, to obywatele/robotnicy/przodownicy :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2007 o 21:52, De Havilland napisał:

Czasem oczekują kultury od innych, sami jej nie zachowując. To przykre.

No cóż, pewnie, że to może być przykre.
Ale takie jest życie, możemy tylko się starać, żeby to zmienić. I starać się, aby to nas zbyt mocno nie uraziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopię temat, bo mi się nudzi, a uważam, iż jest on całkiem ciekawy.

Więc tak, na tym forum panują podziały... Podziały na:

- spamerów;
- ynteligencików;
- ludzi piszących dla statusu;
- normalnych, często fajnych/sztywnych ludzi;
- tych co mają ten serwis w swoim głębokim poważaniu;

Użyłbym dosadniejszych słów, ale nie chcę być wulgarny. ;-)

Nie wiem skąd komuś do głowy przyszły jakieś elity i inne temu podobne bohomazy. Są ludzie, którzy mają ze sobą gorsze lub lepsze stosunki ("stosunki", ciekawie to brzmi, ale bez skojarzeń proszę), często też łączę się w grupy. Nietolerancyjny na tym forum jest chyba tylko Dominik000, który kiedy awansował na Przewodniczącego wyrzucił wszystkich Robotników i niżej ze znajomych (lol ;D), ale ogółem mniejszość tu na status nie patrzy (no bo większość jednak za statusem by w ogień skoczyła). Są też kolekcjonerzy znajomych, którzy być może dodają każdą napotkaną (nieznaną dodajmy, bo to ważne) osobę do znajomych. Hmm... Być może są pokrzywdzone brakiem przyjaciół w normalnym świecie, nie wiem nie wnikam. Dziwnie (IMO) są też ludzie zaczynający posta od słowa "Witam", a kończący na "Pozdrawiam". Woah, chyba takie osoby za bardzo wpoiły sobie zasady kultury i dobrego wychowania. To tylko na forum, nie trzeba się z każdym witać. ;P Taka mała dygresja.

Mógłbym się bardziej rozpisać, ale myślę że takie krótkie "coś" wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować