Zaloguj się, aby obserwować  
xbitPOL

O podziałach na forum...

377 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 13:09, igorinho napisał:

kordzio1 ===> Co racja to racja :) Zgadzam się z Tobą, ale są też inne sytuacje niż
te, których przykład podałeś...

a reszta sytuacji, to moim zdaniem już kwestia sympatii lub jej braku między innymi użytkownikami forum, sam chętniej odpowiadam na słowa ludzi przeze mnie w jaiś sposób lubianych, czy też w inny sposób za coś szanowanych, a są osoby, które po prostu działają mi na nerwy swoim sposobem bycia i na nie zazwyczaj mam włączony filtr :) czyli zazwyczaj po prostu nie czytam ich postów.
Wiadomo, że osoba która jest na forum dłużej ma więcej znajomych i co za tym idzie, pewnie częściej mu ktoś odpowie, choć w wielu tematach z tego co widzę dużo osób odpowiada wszystkim po równo, zwłaszcza tych służących głównie pomaganiu innym. A osoby które znamy dłużej na forum, mają już w naszych głowach wyrobioną opinię, wiemy, że ta osoba mówi coś i się na tym zna, a ta druga zna się na tym słabiej, ale uważa się za eksperta, a o nowej osobie nie wiemy wiele, czy naprawdę ma o czymś pojęcie, czy tylko się za taką uważa.
Choć jak pisałem, jakiś czas temu padło kilka pomysłów, aby zakazać zakładania nowych tematów osobom poniżej pewnej rangi, a to już dla mnie w sumie lekka przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:11, xbit71 napisał:

Ja się chciałem tym zdaniem podzielić - nie chciałem, by ludzie jak HumanGhost i ty (!) narzucali mi swoją opinię.


Ja nikomu nic nie narzucam i dobrze, że każdy ma swoje zdanie, bo możesz dyskutować tylko chodzi mi o to, aby każdy przedstawił swoje argumenty za i przeciw, a wtedy moglibyśmy rozsądnie powiedzieć, że coś jest lub czegoś nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:18, Piotr9999.... napisał:

Popatrzcie niby taki głupi temat ale się rozkręcił jak nie wiem xD

Lol... a co to ma do rzeczy?

HumanGhost - Ty mi mówisz, bym dał sobie spokój.
Zamiast zgrywać wielkiego pokrzywdzonego zacznij żyć swoim własnym życiem i daj żyć innym.
To są te argumenty. Ty mnie tylko pouczasz (!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 14:16, HumanGhost napisał:

Naprawdę? To trzeba było podeprzeć tą opinię jakimis przykładami. Próżne gadanie.
W którym miejscu narzucam komuś swoją opinię? Przykład.

Widać xbit źle Cię zrozumiał. Myśli , że jeśli ktoś wyrazi swoje zdanie na dany temat to od razu narzuca komuś swoją opinię :). I teraz zapewne padnie tekst , że Ci z "wyższych sfer" wyśmiewają tych niższych rangą. Nie , po prostu Ci niżsi rangą mają mniej doświadczenia. Nie rozwinęli się do tego stopnia aby zrozumieć kilka istotnych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:18, Piotr9999.... napisał:

Popatrzcie niby taki głupi temat ale się rozkręcił jak nie wiem xD


Bo wreszcie można wyprać brudy i powiedzieć co komu leży na sercu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 09:38, Moloch93 BF PL napisał:

> Czyli zapewne zamiast delegata masz tam już wywrotowca albo wroga ludu :P Bo po co miałbyś
> zakładać nowe konto?
No WoW, jak sie tego domyśliłeś? xD

To nie ma się czym chwalić :P Nieźle musiałeś namieszać, skoro takie degrady zaliczyłeś :) Wstydź się ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:11, xbit71 napisał:

> /.../ > To moje zdanie, czy na forum istnieje jakiś podział. /.../

No cóz, niedługo awansujesz do "elity", przypomnę Ci wtedy Twój podział na "elitę" i resztę.
Bo każdy zaczynał od początku, od "samego dna", a niektórzy spadali niżej i teraz są od Ciebie wyżej.
Spamerzy, nic innego, inaczej by przecież nie awansowali... Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:18, Piotr9999.... napisał:

Popatrzcie niby taki głupi temat ale się rozkręcił jak nie wiem xD


Właśnie tak jest gdyż każdy chyba ma co innego do powiedzenia, ale ogółem mówią cały czas o tym samym XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:21, xbit71 napisał:

HumanGhost - Ty mi mówisz, bym dał sobie spokój.
Zamiast zgrywać wielkiego pokrzywdzonego zacznij żyć swoim własnym życiem i daj żyć innym.
To są te argumenty. Ty mnie tylko pouczasz (!).


Hehehe tak, nie ma to jak wyrwane z kontekstu zdanie. A czemu nie odpowiesz na resztę? Powyższa kwestia czegoś dotyczyła, prawda? Same hasła, beż żadnych argumentów. A jesli nie zrozumiałes o co chodziło z powyższą moją RADĄ w stosunku do twojego zachowania to sorki, nie jestem nauczycielem i nie mam cierpliwości żeby ci to tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:22, xbit71 napisał:

Ile razy mam te argumenty podawać?
To już jest nudne. Ciągle je podaję i podaję, a HG nadal mówi mi o przedstawieniu argumentów.
:/


Dobra, ale ja dopiero co zaczynam czytać ten temat, a tu od razu mnie atakują :|

No i dobrze, a więc można teraz mówić z czym się ktoś zgadza, a z czym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:22, xbit71 napisał:

Ile razy mam te argumenty podawać?
To już jest nudne. Ciągle je podaję i podaję, a HG nadal mówi mi o przedstawieniu argumentów.
:/


Bo widzisz. Argument = Teza + Dowód na poparcie tezy. U Ciebie zabrakło tego drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:23, KrzysztofMarek napisał:

No cóz, niedługo awansujesz do "elity", przypomnę Ci wtedy Twój podział na "elitę" i resztę.

Nie będziesz mi niczego przypominał, tym bardziej wypominał.
A wiesz czemu?
Bo nie będę się podlizywał pracownikom CDP, jak niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:26, HumanGhost napisał:

> Ile razy mam te argumenty podawać?
> To już jest nudne. Ciągle je podaję i podaję, a HG nadal mówi mi o przedstawieniu argumentów.

> :/

Bo widzisz. Argument = Teza + Dowód na poparcie tezy. U Ciebie zabrakło tego drugiego.


Nie to inaczej szło Tezę się popiera Argumentami, więc jak Argument może być Tezą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, i widzicie co mówiłem wcześniej. Autor najwyraźniej myli zwykłe pouczanie z dyskryminacją.
Pozwolę sobie zacytować:
To są te argumenty. Ty mnie tylko pouczasz (!)

No właśnie, pouczasz, a pouczanie, z tego co wiem, nie jest żadnym typem czy odmianą dyskryminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 14:31, rick90 napisał:

No właśnie, pouczasz, a pouczanie, z tego co wiem, nie jest żadnym typem czy odmianą dyskryminacji.


Tak jakby, ale xbit71 też ma prawo mieć swoje zdanie, chociaż źle to wyraził z lekka jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2007 o 14:28, xbit71 napisał:

Bo nie będę się podlizywał pracownikom CDP, jak niektórzy...

Według Ciebie podlizywanie się to zapewne rozmowa z CDP-owcami...A nie pomyślisz , że oni jednak nie pamiętają wszystkich userów lub momentami mają ich gdzieś? Takie podlizywanie nic nie daje...jeśli chcesz aby przyjęli Cię do np. tego konkursu z wiedźminem to musisz się wykazać. Ale nie raz tylko cały czas...Pomagać innym robić coś dla tego forum często się udzielać itp. Podlizywanie nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:30, stiffyone napisał:

Nie to inaczej szło Tezę się popiera Argumentami, więc jak Argument może być Tezą?


No trochę mi się pomieszało. W kazdym razie chodzi o to, że łatwo puścić w obieg hasełka bez poparcia ich dowodami. W przykłądzie xbit71 nie ma argumentów (przykładów) żeby poprzeć tezę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:31, rick90 napisał:

No właśnie, pouczasz, a pouczanie, z tego co wiem, nie jest żadnym typem czy odmianą dyskryminacji.

Chodziło mi o tą konkretną wypowiedź. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować