Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Kto wygra mistrzostwa?

110 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o Polskę to już wszystko jasne. Ale ja się tego spodziewałem już po losowaniu grup.
Ja bym chciał taki połfinał:
Holandia - Brazylia
Czechy - Argentyna
i finał
Argentyna - Brazylia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie finału Argentyna - Brazylia na europejskim gruncie! Zobaczycie.. Mistrzem będzie europejska drużyna i obstawiam że Włochy! Choć Czesi mogą zrobić niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:31, Modest-Vermin napisał:

Jeśli Ekwador wygra z Niemcami, a coś mi się zdaje że tak będzie to będe na nich liczył :P


Prawdziwy kibic dopinguje swoj.ą drużynę zawsze, a nie jak wygrywa. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:32, Vaxinar napisał:

Prawdziwy kibic dopinguje swoj.ą drużynę zawsze, a nie jak wygrywa. :P


A co to ma do rzeczy ? Chyba obstawiamy kto wygra mistrzostwa, Polska już wyleciała z Mundialu, mecz z Kostaryką to tylko formalność i do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 11:58, Modest-Vermin napisał:

A co to ma do rzeczy ?


No wiesz, niby nic, ale tak napisałem, bo tak się mówi - spokojnie. :))) Nie trzeba się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 12:08, Vaxinar napisał:

No wiesz, niby nic, ale tak napisałem, bo tak się mówi - spokojnie. :))) Nie trzeba się denerwować.


Hehe, ja się nie denerwuje :P Hmm zapomniałem dać kilka buziaczków typu :) :D :P itp. może wyglądało by to lepiej :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co wczoraj zobaczyłem, to sądzę, że duże szanse ma Argentyna. Pierwszego meczu [tego z WKS] nie widziałem, ale to co zaprezentowali z Serbią i Czarnogórą, to był naprawdę mocny futbol. Oczywiście Brazylia, bo ma świetną drużynę [choć Ronaldo jak zombie rusza się po boisku]. Anglicy powinni poprawić skuteczność i grę w drugiej linii i również mogą daleko zajść. Czechy i Włochy oraz Hiszpania i Portugalia to dla mnie trochę enigma, bo nie widziałem ich meczów. Myślę natomiast, że przy takiej grze jaką prezentowali Niemcy w meczach z Polską i Kostaryką [zespołami jednak innej klasy niż same Niemcy] mogą nie przejść do 1/4. Wprawdzie sytuacje stwarzali, ale wystarczy, że trafią na drużynę z bardzo dobrze zorganizowaną obroną i jest po sprawie, bo niemiecka defensywa leży [mecz z Kostaryką pokazał to dość dobitnie]. Niespodzianką może być niezakwalifikowanie się po raz kolejny Francuzów.
O tym kto wejdzie do finału będzie można "wygdybać" kiedy będzie wiadomo jaka jest konfiguracja w 1/8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2006 o 12:12, Modest-Vermin napisał:

Hehe, ja się nie denerwuje :P Hmm zapomniałem dać kilka buziaczków typu :) :D :P itp. może
wyglądało by to lepiej :]


Taaa, te buźki rządzą światem, teraz już wiem dlaczego nieraz ludzie mówią, że mój post wygląda poważnie. :D

A co do tematu, to kibicuje Niemcom, ale na mistrza obstawiam Argentynę, Holandię albo Anglię. To się sprecyzuje jak zobacze więcej meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować