Zaloguj się, aby obserwować  
Avalon67

Kto wygra mistrzostwa?

110 postów w tym temacie

Jak sądzicie jaki będzi finał mistrzostw Świata i jaki będzie wynik. I czy Polska wyjdzie z grupy. Ja sądze że przegramy z Anglią w 1/8 i będzie wynik 3:3, i w karnych 4:3 dla Anglii. A finał to Brazylia vs. Anglia i Brazylia wygra z nimi 3 do 1. Jak wy sądzicie? Gdzie odpadniemy i jaki będzie finał????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Polska nie wyjdzie z grupy :P bo ma talent do przegrywania w ważnych meczach ze słabszymi :P Kostaryka będzie 2 w grupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tp gadanie ze Polska wyjdzie z grupy przypomina mi ostatnie mistrzostwa w ktorech pewniakami mieli byc Portugalczycy i Polcay, a tu bylo zupelnie inaczej :-P. W kazdym razie wygraja Brazylijczycy, tak mysle w kazdym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:38, WoWmen napisał:

Po pierwsze Polska nie wyjdzie z grupy :P bo ma talent do przegrywania w ważnych meczach ze
słabszymi :P Kostaryka będzie 2 w grupie :P


Polska nie wyjdzie, ona się wyczołga albo ją wyniosą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:43, ribik napisał:

Polska nie wyjdzie, ona się wyczołga albo ją wyniosą :-D


Raczej wyniosą, a trener po porażce na mundialu poda się fo bymisji. No i znów się historia powtórzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem optymistą, wyjdziemy z grupy za Niemcami z drugiego miejsca. Mistrzostwa wygra Brazylia, myślę że w finale poradzi sobie z każdym przeciwnikiem, chociaż pewien problem mogą sprawić Niemcy - będą zmotwowani grą u siebie i chęcią ponownego zdobycia mistrzostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POLSKA !!!
POOOOOLSKA GOOOOOOL !!!! :]

Cztery lata temu, gdy już sie dostalismy na mundial, "fachowcy" ze "studiów sport" robili dokładne kalkulacje typu "jeśli wygramy z tymi i z tymi mamy szanse to w dokrywce pokonamy tamtych, z grupy H wyjdzie ta drużyna to ... ple ple ple..." i zawse wychodziło, że mamy zwycięstwo jak w banku :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Polacy na bank wyjdą z grupy ale dalej to już ciężko będzie.Sądze że Hiszpania,Anglia,Argentyna i Oczywiście Brazylia zajdą daleko.Brazylia w finałach z Hiszpanią wygra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:20, WoWmen napisał:

Główna taktyka...NIE powoływać Rasiaka. Gra dobrze w klubie ale w reprezentacji nie może się
odnaleźć.


Ciekawe w jakim bo w Tottenhamie nawet nie lapie się na lawkę rezerwowch, rezerwy to zdecdowanie niższy poziom, dlatego udalo mu się strzelic 2 gole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wg mnie wyjdziemy z grupy, reprezentacja zrobiła znaczne postępy od poprzednich mistrzostw. A wygra, no cóż nie bedę oryginalny- Brazylia. Marzy mi się tylko że dokopiemy Niemcom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wyjdziemy z grupy z 2 miejsca, za Niemcami. W finale będzie Brazylia i Argentyna:-) Polska odpadnie gdzieś w 1/4 finału jak Smolar i Franek będą grać. I oby nie powołał tego pierdoły Rasiaka!!! I oby Krzynu odzyskał formę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2005 o 15:42, Crazy frogus napisał:

Polska odpadnie gdzieś w 1/4 finału jak Smolar i Franek będą grać.

Rozumiem w sensie pozytywnym że będą grać ;) Bo jeśli Janas wpóści Rasiaka zamiast
Franka to nawet na 3 miejsce nie wejdziemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:55, Crazy frogus napisał:

Nie wiem właśnie czemu wpuszcza Rasiaka zamiast Franka. Franek w meczu z Anglikami wszedł i
od rzu gol;-) A Rasiak się pałętał po boisku jak smród po gaciach:D

Gdyby Rasiak wykazał troche instynktu to by były 2 100% bramki. W narożniku pola karnego zamiast podać na czystą pozycje na siłe pomiędźy dwóch poszedł i stracił :/ A to jest poprostu pupilek Janasa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:58, WoWmen napisał:

> Nie wiem właśnie czemu wpuszcza Rasiaka zamiast Franka. Franek w meczu z Anglikami wszedł
i
> od rzu gol;-) A Rasiak się pałętał po boisku jak smród po gaciach:D
Gdyby Rasiak wykazał troche instynktu to by były 2 100% bramki. W narożniku pola karnego zamiast
podać na czystą pozycje na siłe pomiędźy dwóch poszedł i stracił :/ A to jest poprostu pupilek
Janasa :/

Dokładnie. Biedny Rasiaczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłoroczny Mundial moimi faworytami są Argentyna i Brazylia. Nie ma mocnych obecnie na te drużyny. Niemcy raczej nie dojdą wyżej niż do 1/8, ale to bedzie zależało z kim zagrają dalej. Tak czy siak dwie ww. drużyny to dla mnie faworyci na chwilę obecną. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować