Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zmiany w Viście dzięki Google'owi

46 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2007 o 14:27, ko?nik napisał:

Penny ---> Co do reklam. Jeżeli system byłby komercyjny i płatny to i bez reklam by się
obyło ;P

haha. jesteś pewien?
a poważnie, to mój post miał raczej uświadomić to, że google, to wcale nie koniecznie musi być dobra alternatywa. na dzień dzisiejszy jest to taki gigantyczny "wielki brat" którego nikt nie kontroluje. jedyne co masz to ustne zapewnienie gościa, który powiesił sobie w pokoju plakat "nie bądź zły", że niewyobrażalne ilości danych które gromadzi są bezpieczne i nie zostaną użyte na twoją niekorzyść. mało optymistyczna wizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Google OS będzie ciężka sprawa, bo tu już nie będą mogli wykupić lepszej konkurencji, tak jak to z YouTube zrobili.

Poza tym wstrzymajcie te ochy i achy do czasu jak wspaniała korporacja google odblokuje w swojej chińskiej wersji stronki o wolnym Tybecie. Każda korporacja ma coś za uszami, google nie jest wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:40, penny napisał:

jedyne co masz to ustne zapewnienie gościa,

Ja nic nie mam ;P To znaczy odpowiadałem na twojego posta dot. reklam, a nie wypowiadałem się o googlach i Microsofcie oraz o ich polityce ;] A to prawda, że mało optymistyczna wizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poważne działawytoczyło Google na Microsoft... Ale obydwaj to giganci, więc na pewno ugoda na boku była i to dlatego "firma z Redmond zmieniła nastawienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 14:32, feniksipopiół napisał:

"Google broni, google radzi, google nigdy cię nie zdradzi" :)


Nie mów ze to znalazłeś w google ;D
Ale jeśli ty to wymyśliłeś to niezłe tobie sie zrymowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam aż wyjdzie Service Pack 2 do Visty, wtedy może w końcu zainstaluje to u siebie i sprawdze jakie to to jest w rzeczywistości. A do tego czasu może jeszcze zmodernizuje kompa, tak żeby ten system mi w miare dobrze działał a i sama Vista będzie wtedy połatana, bo na pewno bez łat w przyszłości się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować