Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Najlepsza gra RPG lat 2000-2005

101 postów w tym temacie

Guild Wars, Diablo II. Wiem, że niektórzy nie lubią Hack''n''slash ale mi się podoba, polecam. Z kolei Guild Wars to czysty RPG choć niektórzy myślą, że to MMORPG (boja się porównań z innymi grami czy na siłę chcą znaleźć konkurencję dla WoW''a???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:19, hanas napisał:

Przydałby się RPG Władca Pierścieni...
Wymiatałby....

Dlaczego, bo bedzie mial ''Lord of the Rings'' w tytule ?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo jest z roku ''99
najlepszy RPG zlat 2000-2005 to mniej wiecej w kolejnosci:
1. KOTOR -caloksztalt
2.NWN - multi i najlepszy system
3. Gothic - niezla fabula
4. Morrowind - czemu ostatni? niewykorzystany potencjal moim zdaniem... co z tego ze ma ogromny swiat jak zabawa sie staje szybko nudna, gdby jakies wierzchowce byly...
poza tym wyszlo wiele innych jak np. Świątynia Pierwotnego Zła, o ktorych raczej nie warto wspominac, chyba ze o czyms zapomnialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:19, hanas napisał:

Przydałby się RPG Władca Pierścieni...
Wymiatałby....


Nie, bo byłby kolejnym wykorzystywaniem obślinionych konsumentów na chwytliwy ostatnio przez wiadome produkcje holywoodzkie tytuł.
Czyli szit, nigdy nie lubiłem gier na podstawie czegoś/filmów na podstawie książek itd.....oczywiście czasem się zdarzy wyjątek i jest coś wartościowego, ale najczęściej to zwykły smieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:27, Uther_Lightbringer napisał:

> Przydałby się RPG Władca Pierścieni, ale na podstawie książki, a nie filmu. Programiści i graficy mają na tacy wszystko, Tolkien opisał WSZYSTKO z ogromną szegółowością, a i ogromny świat byłby plusem produkcji. Uważam , że w tak wielkim świecie parę potężnych przedmiotów poukrywać i już gracze szukają np. Miecz Elendila.

Możę lepiej zrobić mmorpg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:32, hanas napisał:

> > Przydałby się RPG Władca Pierścieni, ale na podstawie książki, a nie filmu. Programiści
i graficy mają na tacy wszystko, Tolkien opisał WSZYSTKO z ogromną szegółowością, a i ogromny
świat byłby plusem produkcji. Uważam , że w tak wielkim świecie parę potężnych przedmiotów
poukrywać i już gracze szukają np. Miecz Elendila.
Możę lepiej zrobić mmorpg.....


CO to za manipulacja z cytatami? Spójrzcie na cytat i na moją wypowiedź.....widać różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NVN do bani. grafa dziwna, klimat zaden, malo interaktywna. KOTOR? jeszcze krotsza, bardziej ograniczona, jeszcze mniej interaktywna chociaz grafa, walka sa ciekawe. jedynymi moimi kandydatami tutaj sa WoW (nawet jesli to MMORPG :D) oraz morrowind. gry wspaniale z ogromnym, rozbudowanym swiatem, dajace duzo drog rozwoju i swobody. fabula malo liniowa, ogromna interaktywnosc, duzo (tysiace!) przedmiotow, przeciwnikow, zadan. od poczatku prawie caly swiat dostepny i grac mozna miesiacami a nie jak KOTOR - skonczylem w tydzien, NVN zanudzil mnie po 5 dniach (wszystkie lokacje wg schematow, zbudowane z klockow, malo zadan, liniowosc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować